Bartosz Kapustka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia przedłużyła kontrakt z Kapustką

źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa przedłużyła kontrakt z Bartoszem Kapustką do 30 czerwca 2023 roku. Klub skorzystał z zapisu w obowiązującym kontrakcie, który pozwalał jednostronnie przedłużyć wygasającą w czerwcu umowę o kolejne 12 miesięcy.

- To logiczna decyzja, Bartosz Kapustka zasłużył sobie na przedłużenie kontraktu. Przed kontuzją był jednym z najważniejszych zawodników w naszej kadrze. Wierzymy w jego umiejętności i jesteśmy przekonani, że w pełni zdrowia będzie miał tę samą jakość. Liczymy na pomoc Bartka w powrocie na miejsce, które powinien zajmować taki klub jak Legia - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Zieliński.

- Jestem szczęśliwy i bardzo doceniam ten ruch ze strony klubu. Mam nadzieję, a wręcz przekonanie, że obie strony na tym skorzystają. Dla mnie to nie jest łatwy moment przez kontuzję, tym bardziej dziękuję klubowi za zaufanie. Wierzę, że jeszcze wiele pięknych momentów przeżyję w Warszawie - mówi Bartosz Kapustka.

Bartosz Kapustka przyszedł do Legii w sierpniu 2020 roku, do tej pory zagrał w 36 meczach i zdobył w nich 4 bramki.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.