fot. Michał Wyszyński
REKLAMA

Transfery

Legia zainteresowana Syryjczykiem. Josue odejdzie?

Woytek, źródło: sport.pl

Greckie media informują, że Legia zainteresowana jest Aiasem Aosmanem, któremu w czerwcu wygasa kontrakt z greckim Ionikosem. 27-letni Syryjczyk występuje na pozycji ofensywnego pomocnika, w bieżącym sezonie wystąpił w 34 spotkaniach i zanotował na swoim koncie 8 bramek i 11 asyst.
Z kolei sport.pl poinformował, że z Łazienkowską może pożegnać sięJosue. Według informacji portalu Portugalczyk informacji nosi się z zamiarem odejścia, a zainteresowany jego sprowadzeniem jest Hapoel Beer Szewa, czyli klub, z którego latem trafił na Łazienkowską. Kontrakt Josue obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (104)

+dodaj komentarz
Hiszpan - 15.05.2022 / 23:42, *.telnaptelecom.pl

Zakładając że obrona jest w miarę to chciałbym w Legii zobaczyć następujących graczy:
Lokilo z Łęcznej
Kubica z Zabrza
Ramirez z Posrania
Kuchy King ze Szczecina
Szysz z Lubina
Angielski z Radomia.
I ten Gruzin z Wisły Kraków

odpowiedz
Stanowski - 15.05.2022 / 21:40, *.orange.pl

Plotki o Syryjczyku okazały się nieprawdziwe, gość wybrał grę w 4. lidze niemieckiej, chociaż zastanawia się czy ogóle nie zmienić zawodu i zostać np. ślusarzem.

Tymczasem na plażach Albanii, Tunezji, a nawet odległego Borneo skauci Legii dzień i noc, niestrudzenie szukają zawodników, którzy mogliby wzmocnić drużynę Wojskowych, lub przynajmniej takich, którzy grali kiedyś w piłkę.

odpowiedz
Cristiano Ronaldo - 15.05.2022 / 20:59, *.chello.pl

Wisła spadnie

odpowiedz
wtf - 15.05.2022 / 20:05, *.chello.pl

Po Puszczy Białowieskiej biegają, oprócz Syryjczyków,Afgańczycy, Pakistańczycy a nawet Irakijczycy i Kurdowie.Skautingu Legii do dzieła!

odpowiedz
PLK - 15.05.2022 / 00:07, *.cyfrowypolsat.pl

A ja uważam że Josue powinien odejść... Niezły z niego Kopacz ale chyba częściej irytują jego zagrania... Straty... No i nieobliczalne zachowania! Wystarczy że znajdzie się na boisku po przeciwnej stronie jakiś prowokator i ten nie kończy meczu!!! A wracając do głównego tematu artykułu to zakup syryjczyka wydaje się żartem!!!
No ale.....

odpowiedz
e(L)o - 14.05.2022 / 07:30, *.plus.pl

Legia zainteresowana kim??????m

odpowiedz
kalosz - 14.05.2022 / 02:49, *.mm.pl

ponoc tiba ma przyjsc...na c+ mowili podczas transmisji meczu...

odpowiedz
Adam - 13.05.2022 / 23:36, *.chello.pl

Wy tak na poważnie? Syryjczyk? Zakontraktujecie, zapłacicie, a później będziecie go szukać po świecie jak teraz Jaszczura. Brawo dyrekcja cyrku objazdowego w budowie! A Eskimosa jakiegoś na granicy z Białorusią nie było?

odpowiedz
Luta - 15.05.2022 / 23:33, *..

@Adam: Gościu jest Syryjczyków z urodzenia Ale grał w Niemczech większość kariery.
Więc bez przesady

odpowiedz
tomiacab - 13.05.2022 / 20:50, *.centertel.pl

miodek mało ci ku... tych emrelich, sadików i innych kantów?

odpowiedz
Kalarepa - 13.05.2022 / 20:46, *.play-internet.pl

Nooo, Syria jest potęgą piłkarską przecież. Wyspy Cooka chyba ograli.

odpowiedz
Legionista-Portowiec - 13.05.2022 / 16:55, *.centertel.pl

Zatrzymanie najlepszego zawodnika powinno być priorytetem a u nas jest odwrotnie. Czyli ktoś jest niekompetentny.

odpowiedz
Pacocha - 12.05.2022 / 15:13, *.play-internet.pl

Idźcie w piz.u z takimi wzmocnieniami.

Najlepiej jeszcze sprawdźcie Birmę, Mongolię i Samoa Zachodnie.

Oni tez mają reprezentacje narodowe.

odpowiedz
Miki - 12.05.2022 / 13:29, *..

Josue coś ma zgoła inny obraz sytuacji – wcale nie chce odchodzić, drużynę lubi ale nie dostał żadnej propozycji nowej umowy.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 12.05.2022 / 13:17, *.orange.pl

Nie mam nic do tego, aby Josue odszedł, ale jeśli pójdzie z powrotem do Hapoelu to będzie to idealny dowód na to, jak słabym klubem obecnie jest Legia, nawet w oczach własnych piłkarzy.

odpowiedz
1234 - 13.05.2022 / 10:35, *.t-mobile.pl

@Mateusz z Gór: Powinieneś mieć nick "Pan Przecinek". Słyszałeś o czymś takim jak kropka?

odpowiedz
WL - 11.05.2022 / 21:03, *.tpnet.pl

Jak nie ma w ligach europejskich to szukajmy w naszej lidze !!

odpowiedz
lw73 - 15.05.2022 / 11:37, *.t-mobile.pl

@WL:
Problem polega na tym że nasze kluby na złość będą windować Legii cenę a jak zgłosi sie po tego samego grajka 2 bundesliga to go puszczą za 1/3 ceny

odpowiedz
SF - 11.05.2022 / 21:00, *.tpnet.pl

Czy przyjdzie czy nie w kazdym badz razie nie ten kierunek !!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.05.2022 / 16:27, *.t-mobile.pl

Jesteście tacy pewni, że on tu będzie chciał przyjść...?

odpowiedz
Kowal - 11.05.2022 / 15:39, *.206.247


No ale tak jest od lat w naszym klubie. Po sezonie a czasem po połowie niemal każdy kto coś umie jest sprzedawany. Potem kupuje się spady wśród których coś się trafi. I jeśli takie coś daje radę, to jest natychmiast sprzedawane. Jak były puchary, w których zaczynaliśmy grać w lipcu, to drużyna była połamana i wybrakowana. Najlepsze, że taki Kuchy czy Dąbrowski są lepsi w tym sezonie niż ich odpowiednicy w Legii. Tak prowadzony klub nie ma szans na sukces. Wszystkie znaczące drużyny w znaczących ligach mają przez lata stabilną kadrę. Ktoś odejdzie, ktoś przyjdzie ale trzon jest niezmienny. U nas podwórko.

odpowiedz
xxc - 11.05.2022 / 21:14, *.35.29

@Kowal: zapomnailes jeszcze o jednym. u nas sprzedaje sie tego co ktos umie za jakies 500 tys do miliona, a bierze sie teoretycznie za darmo a za sam podpis i prowizje dla menago inkasowane jest mniej wiecej tyle za ile sprzedalo sie wczesniej zawodnika. jak dla mnie to wyglada bardziej na jakas pralnie a nie klub pilkarski

odpowiedz
max - 11.05.2022 / 10:57, *.orange.pl

Kibole dali mu wsparcie w podjęciu decyzji

odpowiedz
Peter - 11.05.2022 / 10:39, *.vectranet.pl

Nie ma co się dziwić, brak pucharów oznacza exodus zawodników. Który obcokrajowiec mający jakieś pojęcie o grze będzie kopał się w śmiesznej ekstraklasie?

odpowiedz
Paco - 11.05.2022 / 10:19, *.190.43

Degrengolady ciąg dalszy . Kudłaty niszczy nasz klub. Mioduski won nie stać cię na Rysia Laski a co dopiero na Legie. Odejdź zanim zniszczysz wszystko i komornik zajmie ukochany klub

odpowiedz
hahaha - 11.05.2022 / 10:18, *.onet.pl

Rozumiem że zostawiamy samych partaczy, a jedyny zawodnik który cokolwiek gra idzie na sprzedaż. No w sumie to tu nie pasuje, trzeba sprowadzić w jego miejsce jakiegoś nieudacznika potykającego się o własne nogi.
O ile w tym roku udało się jakoś utrzymać, o tyle w przyszłym sezonie to już może być ciężko. Równia pochyła Panie Mioduski... , docelowo 1 liga czy niżej?

odpowiedz
tekken (L) - 11.05.2022 / 09:59, *.230.80

Josue to taki zawodnik trafia się raz na 20 lat. Zatrzymać za wszelką cenę!

odpowiedz
Peter - 11.05.2022 / 10:40, *.vectranet.pl

@tekken (L): Nie przesadzajmy, dużo lepszy był np Vadis O-O.

odpowiedz
tekken (L) - 11.05.2022 / 11:04, *.230.80

@Peter: To inny typ zawodnika. Josue to taki Pisz, a Vadis to ciężko znaleźć odpowiednik.

odpowiedz
Wycior - 11.05.2022 / 14:10, *.vectranet.pl

@tekken (L): VOO to był totalny kosmita. Jak on się tu znalazł nie rozumiem, ale taki zawodnik trafia się raz na 50 lat! Dla mnie mógłby wrócić nawet jutro!

odpowiedz
Lech mistrz - 11.05.2022 / 17:54, *.t-mobile.pl

@Wycior: lewandowskiego przepuscili dzialacze a ilu takich pilkarzy moglo sie przewinac ? Bedziecie moze wiecej juniorami grac to wam na dobre wyjdzie. Pozdro z Poznania

odpowiedz
Szymon - 11.05.2022 / 08:37, *.chello.pl

Wspaniałe dział srajtingu zniechęca do pr,ychodzenia na stadion widocznie za dużą ilość biletów sprzedają. Ale jak szrot się skupuje a jedynego który umie rozegrać i strzelić się oddaje za friko to ciąg dalszy degregolandii mamy. Jose się już zaaklimatyzował w naszej lidze to dalej go oddać trzeba. Bo po co on nam . Teraz syryjczyk i ch.... wie kto jeszcze. Trzeba realnie pomyśleć o kibicowaniu innej "sekcji" bo tego gówna made in pudel to się nie da strawić... nawet po pijaku.

odpowiedz
Farme(L) - 11.05.2022 / 06:44, *.virginm.net

Z tym, że ktoś jest z Syrii to bym tak nie lamentował, bo przypominam, że u nas na testach był kiedyś Egipcjanin, który podobno był za słaby do Legii, a za chwilę będzie grał w Finale LM… Nie narodowość się liczy tylko potencjał, więc tym wszystkim, którzy krytykują, bo im kraj pochodzenia nie pasuje radzę się wstrzymać do momentu obejrzenia zawodnika jak gra…

odpowiedz
Farme(L) - 11.05.2022 / 07:53, *.02.net

@Farme(L): o… nie zauważałem, że ma 27lat ???? xd

odpowiedz
Januszek - 11.05.2022 / 11:35, *.centertel.pl

@Farme(L): nie przypominam sobie Salaha w Legii

odpowiedz
Wycior - 11.05.2022 / 14:13, *.vectranet.pl

@Januszek: był na testach, ale okazał się za słaby. Zakontraktowali za to Ahmeda Ghanema…

odpowiedz
JACUNHO - 13.05.2022 / 20:52, *.net.pl

@Farme(L):
Salah, Lewandowski, Arszawin

odpowiedz
Warszawiak1234 - 11.05.2022 / 00:10, *.aster.pl

Wystawianie Legii na smiesznosc ciag dalszy!!! Gdzie Syryjczyk do Legii?!?! Zielu co z Toba?!?!

odpowiedz
Arek - 10.05.2022 / 23:29, *.tpnet.pl

Syryjczyka to tu jeszcze nie było. Dawać tu Koreańczyka z północy i lecimy po tą ligę mistrzów. Quo vadis Mioduski?

odpowiedz
Telewidz - 10.05.2022 / 23:02, *.supermedia.pl

Wielokrotnie krytykowałem Vuko wku.. mnie wystawiając slisza i ślepego miszte może niech już lepiej broni w tych pinglach. Dziś widząc atmosferę jaka panuje w Legii, Serbie dokonałeś dużej sprawy. To co się wydarzy w tym roku w nowym sezonie będzie jak odbudowa Ukrainy

odpowiedz
Tak to będzie wyglądało. - 10.05.2022 / 23:02, *.chello.pl



Ja myślę,że przyjdzie jakiś rozgrywający z Watykanu,bo z Ankrartydy będzie za drogi.
Choć może jeszcze bym stawiam na jakiegoś napastnika z Wysp Owczych.

odpowiedz
Peter - 11.05.2022 / 10:42, *.vectranet.pl

@Tak to będzie wyglądało.: Watykan chyba nie ma swojej ligi ale istnieje Puchar Watykanu :-) Kiedyś na Kartofliskach widziałem, że grają tam całkiem przyzwoici zawodnicy :-) Kościół przy Ł3 mamy, może "transfer" byłby realny :-b

odpowiedz
Zespół_Niespokojnych_Nóg - 10.05.2022 / 22:43, *.orange.pl

Jakim cudem biedny Raków trzyma w składzie Lopeza? Od nas jak ktoś 2 razy kopnie prosto piłkę to od razu wielki gwiazdor i ucieka za granice. Nawet Pekhardt (4 gole, 0 asyst) od nas ucieka. A tymczasem Lopez, Amaral, Sekulski grzecznie grają za 1/3 pensji Josue.

odpowiedz
xxx - 10.05.2022 / 23:09, *.orange.pl

@Zespół_Niespokojnych_Nóg: bo raków jest normalnie zarządzany, a nie legia gdzie wszystko stoi na głowie...

odpowiedz
Arek - 10.05.2022 / 23:16, *.tpnet.pl

@Zespół_Niespokojnych_Nóg: o jakm biednym Rakowie Ty piszesz? Przecież ten Świerczewski z Rakowa to zjada naszego wizjonera i uszami wypuszcza. Zjada, jeśli chodzi o finanse, jeśli mowa o zarządzaniu w zasadzie nie mamy podjazdu. Takich to wizji i czasów przyszło nam dożyć, że jakiś Raków, którego pamiętam wyłącznie z dzieciństwa teraz nas wyprzedza i to o kilka długości. I to w tym wszystkim jest najbardziej wkur...ające.

odpowiedz
Ziomek - 11.05.2022 / 00:08, *.241.52

@Arek: zobaczymy za 5 lat ile razy raków Mistrza zdobędzie ….

odpowiedz
Wolfik - 10.05.2022 / 22:26, *.mm.pl

Syria....w kolejności pewnie Erytrea, Korea Kima i Naddniestrze....

Ale jak się ma 1mln euro na transfery to i wymagania muszą byc adekwatne.

odpowiedz
Peter - 11.05.2022 / 10:43, *.vectranet.pl

@Wolfik: Dla mnie to może być nawet z Marsa jeśli będzie miał pojęcie o piłce.

odpowiedz
Urs72 - 10.05.2022 / 22:26, *.chello.pl

Tym panom już dziękujemy , znowu się zaczyna , czas łapać co popadnie bo się kończą kontrakty i będzie za 1 cena i znowu plany nowego piłkarza Legii. ....ja tu będę tylko jeden sezon to tylko przystanek do wielkiej Europy , ile można gnębić ten klub Legię

odpowiedz
(L)eo - 10.05.2022 / 21:59, *.t-mobile.pl

No to Żozue sprzedany. Plota poszła,miodek podłapal i już liczy euro. Czuję że zanim sezon się zacznie to Zieliński się poda do dymisji. Ps. Jasur wraca,awans dwójki do 2 ligi już pewny.

odpowiedz
Ibor - 10.05.2022 / 21:40, *.play-internet.pl

Nie znacie się - pomyślcie tylko o tych tłumach kibiców z Syrii przyjeżdżających oglądać rodaka .

odpowiedz
Ursus - 10.05.2022 / 22:20, *.play-internet.pl

@Ibor: tak wiedzieli wcześniej i czekali na granicy z bialorusia

odpowiedz
jarekk - 10.05.2022 / 21:35, *.metrointernet.pl

A co bedzie jak powie ze ma ramadan i nie moze grac? Ktos o tym mysli?

odpowiedz
koras - 10.05.2022 / 20:38, *.t-mobile.pl

Yyy czyli Josue odszedł z Hapoelu, bo dymił i teraz z powrotem wróci jak gdyby nigdy nic?
Hahaha, kto te bzdury wymyśla.

odpowiedz
Kamuflaż - 10.05.2022 / 20:14, *.tpnet.pl

Bartosz Śpiączka na celowniku Legii Warszawa hehehe.

odpowiedz
(L)eo - 10.05.2022 / 21:50, *.t-mobile.pl

@Kamuflaż:
Bardzo dobry transfer,z czego się śmiejesz? Bartek bije wszystkich naszych "napadziorow" razem wziętych na głowę.

odpowiedz
ajajajaj - 13.05.2022 / 12:45, *.net.pl

@(L)eo: dokładnie tyko czy on będzie chciał tu grać a nie w 2 niemieckiej

odpowiedz
stary kibic - 10.05.2022 / 19:15, *.chello.pl

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z Wszołkiem.Wg info na stronie niemieckiej umowę ma do 30 czerwca 22 roku- to dlaczego mówi się o konieczności dogadania się z Unionem?
A co do Josue to z niewolnika nie ma pracownika...jak zechce odejść to co można zrobić? Klub kokosa- ale Legii na to nie stać!

odpowiedz
Hmmmmm - 10.05.2022 / 23:41, *.chello.pl

@stary kibic: bo pewnie wypożyczenie obowiązuje do końca sezonu?

odpowiedz
Hiszpan - 10.05.2022 / 18:27, *.telnaptelecom.pl

Szysz olał Legię. Nikt normalny tu nie zawita.

odpowiedz
Michał - 10.05.2022 / 18:22, *.plus.pl

Może z Antarktydy kogoś ściągniemy....bo u nas ciepłej. Co za syf się szykuje

odpowiedz
geds - 10.05.2022 / 17:29, *.centertel.pl

Czyżby Jozue kończył się kontrakt czy gramy w starą grę: jak zawodnik chce odejść to kontrakt nie ma znaczenia i druga stara zasada: sprzedajemy wszystko co ktokolwiek chce kupić. Zieliński miał rację kiedy mówił że trzeba stabilizacji, 2-3 transferów ale o wysokiej jakości. Ale jak utrzymać 2-3 mocne trasfery skoro w tym samym czasie odejdzie Wszołek, Jozue, Verbić, byc może Wieteska, Pekhart i pewnie jeszcze ktoś. To jest jak zawsze tylko wymiana a nie wzmocnienie i to zwykle na gorszych graczy. Do dziś nie rozumiem jak można się było w krótkim czasie pozbyć Gwilii, Antolicia i Martensa mając na tę pozycję tylko Slisza i Sokołowskiego. Od lat jest tylko wymiana na słabszych a nie wzmacnianie drużyny. Krok po kroku i... jak odlegli jesteśmy już od drużyny która w czasach Leśnodorskiego rozniosła Celtic?

odpowiedz
jo - 10.05.2022 / 18:27, *.tpnet.pl

@geds: zobaczysz jak karnety będą szły na kolejny sezon... Kibice mają ''po kokardę'' tej wymiany na tańszych i tańszych. Miodek opier@lił wszystko co miało jakąś wartość, całą młodzież. Sprowadza i oddaje za darmo albo sprzedaje za grosze. Kolejny sezon i raczej kolejne lata to będzie syf a nie gra. Jak ktoś tego szybko nie kupi to wkrótce będzie poziom rozgrywek (-1) ...

odpowiedz
jarekk - 10.05.2022 / 22:00, *.metrointernet.pl

@jo: W klubie nie bedzie dobrze sie dzialo bo mioduski ma program tanio kupic, wypromowac, drogo sprzedac, zarobic. I jeszcze szybko, najlepiej zawodnikow jednosezonowych. Nie ma myslenia ze mozna zarobic na sukcesie druzyny, wplywach za gre w pucharach, pelnych trybunach, sponsorach. A ze sie na tym nie zna to zakupy nietrafione i pusta kasa.

odpowiedz
jo - 10.05.2022 / 22:53, *.tpnet.pl

@jarekk: facet zrobił z Legii korpogówno....

odpowiedz
Fru - 10.05.2022 / 17:04, *.55.149

Słowo na dziś " DZIADOSTWO..."

odpowiedz
bum - 10.05.2022 / 16:31, *.235.124

Teraźniejsze marzenie kibiców :
Wszolek
Szysz
Imaz
Niezbyt wygórowane marzenia bo każdy świadomy jaka sytuacja jest w klubie. Ale realnie to o tych lepakach możemy tylko pomarzyć teraz.... 4 lata temu oni nawet na ławkę by nie przyszli tutaj. Dzisiaj są marzeniem kibiców.... Kogo my dostaniemy w takim razie?? Strach się bać !

odpowiedz
ferds - 10.05.2022 / 17:31, *.centertel.pl

@bum:
to by było ok, ale wówczas gdy nie opuszcza nas Jozue i to jest wzmocnienie a nie wymiana

odpowiedz
sprzedawca krówek ciągutek - 10.05.2022 / 16:00, *.vectranet.pl

Jak Syryjczyk to powinien mieć ze 2-3 kolegów z Syrii aby się zaaklimatyzować.Od razu napiszę,że to żart bo jeszcze ktoś w klubie na poważnie o tym pomyśli:)

odpowiedz
SEBO(L) - 10.05.2022 / 15:53, *.centertel.pl

Pisałem o tym wielokrotnie,o ściąganiu oryginałów z mało znanych zakątków świata kojarzonych z futbolem. I zaczyna się lato,i znów zaczyna się zabawa atlasem...

"Ludzie! Ludzie! Zwariowałem! Pieniądze rozdaję!
Banany?! Bananów jeszcze nie mamy... ( JR II WŚ)

odpowiedz
Szymon - 10.05.2022 / 16:54, *.t-mobile.pl

@SEBO(L): jakie pieniądze może rozdawać gołodupiec ha ha ha

odpowiedz
arek - 10.05.2022 / 17:39, *.centertel.pl

@Szymon :
przede wszystkim głupiec. Gdyby rozwijał drużynę od stanu który dostał po Leśnodorskim to jak przed laty zarabiałby na LE, czasem na LM, grał w innej lidze transferowej a nie do 3 mEuro a i to raz na 3 lata, miałby pieniadze i na duży sport i zarabiał na akademie. Trybuny i reklamodawcy też wnosiliby wyższą kasę, nawet koszulki itp. z nazwiskami Ljuboi czy Vadisa i im podobnych szły by w innych ilościach niż te z Rosołkiem, Sliszem i im podobnymi. Nieważne że gołodupiec. Wojeciechowski miał kasę ponad stan i niczego nie osiągnął, gorzej że nasz właściciel-wizjoner jest tak naprawdę krótkowzrocznym głupcem. Nawet ta akademia jako jedyny sensowny długodystansowy projekt jest robiona tak że nie widać wspaniałych wychowanków. Para idzie w otoczkę a nie w umiejętność selekcji i szkolenia młodych. Już lepszych wychowywaliśmy w czasach Żyry, Furmana czy Wolskiego niż teraz.

odpowiedz
Darek - 10.05.2022 / 15:39, *.chello.pl

Tak to jest jak sprowadza się słabych kopaczy.Oni nie zrobią wyniku.Nie będą grać w europie i klub nie będzie zarabiał.Za to będzie musiał regularnie płacić im wypłaty za brak wyników.W ten sposób klub zadłuża się jeszcze bardziej. Błędne koło.
Pomyśleć tylko,że pasjont tenisa przejmował klub,który grał regularnie w europie.Nie miał długów i na każdym zawodniku można było zarobić.Dzisiaj nawet nie ma kogo sprzedać.

odpowiedz
Benny - 10.05.2022 / 15:18, *.orange.pl

Haha i już się zaczyna.
Nawrocki zapewne odejdzie bo mioduskiego na niego nie stać, Wszołek prawdopodobnie tez odejdzie bo również mioduskiego nie będzie na niego stać, odejdzie Josue bo chyba tylko na nim nasz prezes dyzma może coś zarobić.
A kto przyjdzie ? No właśnie np. Taki Syryjczyk albo jakiś Kazach albo inny Mongoł, coś w stylu jakszibojewa czy Kastratiego.
W tym klubie nic się nie zmieni niestety dopóki właścicielem będzie Mioduski.
Przygotujcie się bracia na kilka lat bez sukcesów ( to wariant optymistyczny)
A runjaic zostanie zwolniony po rundzie jesiennej przez prezesa Dyzmę.

odpowiedz
!!(L)!! - 10.05.2022 / 15:05, *.tpnet.pl

Wygasające umowy 2022 POLACY
Bramkarz- 1. Lukasz Fabiański 2. Filip Kurto 3. Dominik Hladun 4. Tomasz Loska 5. Mateusz Kuchta 6. Daniel Szczepankiewicz
Obrońcy - 1. Maciej Rybus 2. Przemysław Wiśniewski 3. Adrian Gryszkiewicz 4. Przemysław Szyminski 5. Martin Konczkowski 6.Mateusz Zyro 7. Jaroslaw Jach .8. Kamil Kruk 9.Adam Dzwigala
Pomocnicy- 1. Rafal Augustyniak 2. Lukasz Poreba 3. Bartosz Nowak 4. Tomasz Makowski 5. Grzegorz Tomasiewicz
Napastnik - 1. Patryk Szysz 2. Lukasz Teodorczyk 3. Jakub Myszor 4. Dariusz Formella 5. Szymon Fyda
JAK TO WIDAĆ JAKI SKŁAD BYŚCIE USTALILI Z TYCH CO PODAŁEM ?

odpowiedz
ws - 10.05.2022 / 16:26, *.chello.pl

@!!(L)!!: Fabiański, Rybus i Szysz. Tylko żaden z nich nie przyjdzie.

odpowiedz
Maciej - 10.05.2022 / 14:53, *.123.58

Ta Liga Europy trafiła się Legii jak ślepej kurze ziarno. Wszystko wskazuje na to, że mecze takie jak ze Slavią, Spartakiem czy Leicester to był łabędzi śpiew tego klubu

odpowiedz
Kiwi - 10.05.2022 / 14:44, *.play-internet.pl

Zaczyna się ściąganie szrotu zamiast Polaków kupić

odpowiedz
misza praga - 10.05.2022 / 14:37, *.play-internet.pl

Jeszcze Eskimosa brakuje,tam poszukać trzeba

odpowiedz
Felek - 10.05.2022 / 14:34, *.netfala.pl

Do kompletu przydałby się jeszcze Irańczyk i Koreańczyk a wskazany byłby jeszcze Afgańczyk z doświadczeniem w tamtej III lidze i gotowy do gry od zaraz Jemeńczyk. Ręce opadają...

odpowiedz
MIODUski made in PINokio - 10.05.2022 / 14:26, *.120.70

WYGLĄDA NA TO ŻE KUCHARSKI NIEOFICJALNIE DALEJ MACZA PALUCHY W LEGII, DARIUSZU MIODUSKI CZY TO PRAWDA?!

odpowiedz
!(L)! - 10.05.2022 / 14:24, *.tpnet.pl

Wygasające umowy 2022
1. Pelle van Amersfoort 2. Simon Gustafson 3. Louis Schaub 4. Milos Pantovic 5.Ismaël Gharbi 6. Charly Musonda Jr.

odpowiedz
Miki - 10.05.2022 / 14:00, *..

Syryjczyk grający na Cyprze z doświadczeniem z II ligi tureckiej i III ligi niemieckiej.

Co może pójść nie tak?

odpowiedz
olek - 10.05.2022 / 13:54, *.chello.pl

Brać jeszcze pakistańczyka i kogoś z Seszeli

odpowiedz
Wołomin NR - 10.05.2022 / 17:09, *.plus.pl

@olek: obowiązkowo Timor Wschodni, znają Ekstraklapę bo wykupili licencję w TVP

(%

odpowiedz
Peter - 11.05.2022 / 10:49, *.vectranet.pl

@Wołomin NR: Oni oglądają Ekstraklasę tylko i wyłącznie dlatego żeby utwierdzić się w przekonaniu, że ich liga nie jest najsłabsza na świecie :-b

odpowiedz
Po(L)ubiony - 10.05.2022 / 13:46, *.aster.pl

Mioduski powinien posłać umyślnego do BBT, Łęcznej i Wisły, bo z tych klubów mogą pochodzić wzmocnienia na przyszły sezon. Na tyle go stać (to wersja optymistyczna). Ciekawy nam się zespół kroi...

odpowiedz
Rytm - 10.05.2022 / 13:31, *.atman.pl

Do tego odejdzie Wszołek, pewnie Verbic. Mioduski ty nieudaczniku, Leśnemu to możesz stopy całować.

odpowiedz
bum - 10.05.2022 / 13:00, *.129.158

Hahahahah.... Co okienko to coraz lepsze cyrki....
Mioduski i jego średniak europejski. Żal.....

odpowiedz
ibik - 10.05.2022 / 12:56, *.gov.pl

...a do gry wrócą m.in.: Beret, Maciuś maruda Murawski, Jacek Zieliński, no i Wieszczycki, który w Canale wykazuje się wielką antylegijnością (ciekawe dlaczego)...aaaaa, zapomniałem o Rosłoniu, który Legii zawdzięcza tak wiele, o czym często zapomina komentując mecze Legii. Jak ładnie poprosicie, to i Vuko, Vrdoljak i Rado wrócą. Z tym składem Legia nie będzie grała gorzej.

odpowiedz
Peter - 11.05.2022 / 10:52, *.vectranet.pl

@ibik: Dodam jeszcze Jurka Podbrożnego i Tomka Sokołowskiego którzy "kręcą" się gdzieś po okolicy Warszawy.

odpowiedz
Januszek - 10.05.2022 / 12:52, *.centertel.pl

dawac jeszcze tego dzika z Erytreii i tego mnicha z kambodzy na bramke

odpowiedz
WSL - 10.05.2022 / 12:51, *.tpnet.pl

To nie jest krzywda tylko miejsce naszej "LEGII" jest w extraklasie a nie nizej ! LEGIA !!!

odpowiedz
exsa - 10.05.2022 / 12:47, *.tpnet.pl

Kierunek SYRIA - dokad zmierzasz LEGIO ?!!!

odpowiedz
Telewidz - 10.05.2022 / 12:45, *.supermedia.pl

Tia zanim Kosta przejmie klub to nie będzie z kim tworzyć zespołu. Chyba Vuko zrobił Legii krzywdę, że utrzymał Ja w Ekstraklasie.

odpowiedz
Sprzedajcie wszystkich - 10.05.2022 / 12:38, *.t-mobile.pl

Sprzedajcie wszfystkich kuuuuu….wa ten klub juz nie istnieje jest tylko na proporczyki i w moim sercu, wydaje mi sie ze dla niektórych byl tylko podszywał do prania brodnych pieniędzy w swoich biznesach!!!!!!

Kumaci wiedza o kogo chodzi no i teraz cala Legia tez sie domyśla

Tak ograbić i zniszczyć. Klub moze jedynie zrobic człowiek , któremu na tym nie zalezy

odpowiedz
13 - 10.05.2022 / 14:18, *.play-internet.pl

@Sprzedajcie wszystkich: albo wlasnie zalezy.. tylko powoli, niby nieumyslnie, bez rewolucji..

odpowiedz
LWST - 10.05.2022 / 12:33, *.plus.pl

Syryjczyk statystyki ma dobre jak na pomocnika ,mógł by być wzmocnieniem ,ale pozbywać się Josue ,czyli najlepszego zawodnika w sezonie to sabotaż !!

odpowiedz
Lupus - 10.05.2022 / 15:27, *.centertel.pl

@LWST: Byle Syryjczyk ramadanu nie obchodził!

odpowiedz
L - 10.05.2022 / 12:26, *.autocom.pl

A po co Josue mialby wracac do Hapoelu po roku? :D

odpowiedz
Darek - 10.05.2022 / 12:20, *.chello.pl

U nas to normalna rzecz.Najlepsi odejdą a my sprowadzimy kolejnych asów z Luksemburga,Martyniki czy Mauritiusa.Teraz syryjczyk do półrocznej aklimatyzacji.

odpowiedz
Wanker vel koniotluk - 10.05.2022 / 12:36, *.zare.com

@Darek : Masz racje,to jakas masakra co sie z LEgia stalo,ze samych ogorasow sciaga a najlepszych sprzedaje,obym sie mylil ale przewiduje kilka lat posuchy w LEgii bez tytulow na krajowym podworku jesli nie przyjdzie nowy inwestor i nie zacznie robic dobrych transferow bo z tego co wiadomo to u Kudlatego pusto w kasie klubowej......

odpowiedz
Lesiu - 10.05.2022 / 12:15, *.tpnet.pl

zaczyna się :((((((((((((((

odpowiedz
Tylko Legia - 10.05.2022 / 12:23, *.com.pl

@Lesiu: Karuzela musi być

odpowiedz