Dwie legionistki na najwyższym stopniu podium MP U-17 - fot. pentathlon.org.pl
REKLAMA

Pięciobój

Złoto Jakubowskiej, srebro Dębskiej na MP U-17

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Złoty medal mistrzostw Polski juniorów młodszych (U-17) w trójboju zdobyła zawodniczka Legii, Hanna Jakubowska, która uzyskała drugi wynik w pływaniu (2:16.14 min.) oraz miała zdecydowanie najlepszy rezultat w biegu ze strzelaniem (10:11.47 min.), dzięki czemu triumfowała ze sporą przewagą (28 pkt.) nad drugą zawodniczką na podium... A medal srebrny wywalczyła inna legionistka, Katarzyna Dębska, która miała 2:17.17 min. w pływaniu i 10:37.54 min. w laser-runie.

Tuż za podium, na miejscu czwartym, uplasowała się Hanna Matusik. Dalsze lokaty zajęły: 11. Olga Cisek, 15. Aleksandra Kazubska, 20. Melis Kacar, 22. Alicja Dobrzyńska.

W rywalizacji mężczyzn, 16-letni Igor Radomyski zajął miejsce szóste, 14. był Maksymilian Dobosz, 17. Antoni Ruzik, 28. Krzysztof Majcher, 30. Kajetan Szpryngiel, 32. Dominik Radomyski.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.