fot. Bodziach
REKLAMA

Żeglarstwo

Legia 4. w regatach o puchar prezydenta Warszawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W weekend na Wiśle odbywały się regaty o puchar prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, na łodziach klasy Omega. W sobotę z powodu braku wiatru nie było żadnych startów, z kolei w niedzielę odbyły się trzy wyścigi. Załoga Sailing Legia walcząca do samego końca o wygraną, w ostatnim wyścigu zaliczyła falstart i została zdyskwalifikowana, co niestety skutkowało dopiero czwartym miejscem w klasyfikacji generalnej. Legioniści startowali w składzie: Wojciech Groszyk, Dariusz Urbanowicz i Krystian Moszczyński.

Zwyciężyła załoga 4 KP Warszawa, przed Sailing Poland i załogą Marcina Rudawskiego.
fot. Bodziach

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Robert Szenfeld - 06.06.2022 / 07:55, *.centertel.pl

Żagle na wiśle widziałem wczoraj pierwszy raz chyba od 30 lat ... szkoda tylko, że o taki puchar .. ja bym od tego pajaca nic nie przyjął

odpowiedz
kaka - 06.06.2022 / 14:01, *.chello.pl

@Robert Szenfeld : Twoja opinia jest jest zupełnie nieistotna, więc nie pajacuj bo na nic nie zasługujesz!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.