fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Sonda

Ocena sezonu: Dwója

Woytek, źródło: Legionisci.com

Przez ostatnie 20 dni mieliście możliwość oceny sezonu 2021/22 w wykonaniu Legii Warszawa w skali szkolnej. Najwięcej, bo aż 43% głosów zabrała ocena "2", 33% głosujących wybrało opcję "1". Średnia wyciągnięta ze wszystkich Waszych ocen wynosi 2,03.

Drużynę Legii w ostatnim sezonie prowadziło aż trzech szkoleniowców, zespołowi udało się osiągnąć jeden - awans do fazy grupowej europejskich pucharów.

WYNIKI SONDYOcena Legii za sezon 2021/22 to:
SUMA GŁOSÓW: 7466
START: 21.05.2022 / KONIEC: 09.06.2022





WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 40771
START: 16.12.2021 / KONIEC: 25.05.2022


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
AAA - 12.06.2022 / 10:53, *.chello.pl

Do Mądrala 0,7-max 2 zdecydowanie

odpowiedz
Jack(L) - 10.06.2022 / 18:11, *.t-mobile.pl

Sezon w naszym wykonaniu max 2 bo się utrzymaliśmy. Osoby które dawały 4-6 to raczej trole z innych klubów które życzą nam źle.

odpowiedz
WSL - 09.06.2022 / 18:49, *.tpnet.pl

Odpowiednia ocena sezonu a podciagnela ja gra w "LE i w rundzie wiosennej" oddalajac widmo spadku bo w innym przypadku mogla by byc jeszcze nizsza !!!

odpowiedz
Obcy - 09.06.2022 / 13:05, *.t-mobile.pl

Cza będzie przywyknąć.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 09.06.2022 / 12:34, *.246.2

43 osoby to chyba dały dla beki, albo towar za mocno wjechał

odpowiedz
Biała sila - 09.06.2022 / 15:53, *.t-mobile.pl

@Mądrala 0,7: Co wy z tym towarem ,może poprostu mieli takie a nie inne zdanie

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 09.06.2022 / 18:06, *..

@Biała sila: czyli chcesz mnie przekonać ze ocena 5 za ten sezon to normalna sprawa ? ????

odpowiedz
olew - 09.06.2022 / 19:02, *.vectranet.pl

@Mądrala 0,7: subiektywna, dla mnie nieadekwatna, ale oczywiście normalna, ja dałem inną, ale łatwo znajdę formalne argumenty za 5

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 09.06.2022 / 20:02, *.aster.pl

@olew: Ocena 2 jest adekwatna za cały sezon nie patrzmy przez pryzmat 2 meczy z Leicester czy Spartak bo te mecze były też przeciętne tylko udało nam się nie stracić bramki bo byliśmy w miarę szczelni i słabość w tym mecz dwóch lepszych drużyn. Ocena powyżej 2 niestety jest oceną niemiarodajną i nikt nie przekona mnie ze jest inaczej niestety

odpowiedz
Człowiek znikąd - 09.06.2022 / 22:46, *.t-mobile.pl

@olew: Podaj choć jeden poważny argument (formalny jak piszesz) za oceną 5. Tylko bez głupich żartów, pisz poważnie i się nie kompromituj. Jeśli ktoś uważa, że ta średnia ocena jest za niska to chyba ma coś z głową nie tak. Nikt normalny nie powie, że bronienie się przed spadkiem, bycie na dnie ligowej tabeli (i to dosłownie) przez dwa miesiące, notowanie serii 10 porażek z rzędu przez najbogatszy klub w kraju, aktualnego wtedy mistrza Polski, faworyta rozgrywek mającego rzekomo najsilniejszą kadrę to normalna sprawa. Blamaże z beniaminkami i to u siebie (w tym 0-3 z Radomiakiem), wymęczone zwycięstwa w PP z 3 i 4- ligowcami grającymi kompletnymi amatorami, najgorszy sezon oprócz 36 roku w historii klubu i ktoś tu ocenia na 5? Trzeba być jednak chorym mając takie zdanie. Każdy ma prawo ocenić po swojemu, oczywiście, ocena subiektywna ale ja mam prawo skomentować takie chore wybryki i komentarze, to jest moje zdanie. To był najgorszy sezon jaki widziałem.

odpowiedz
olew - 10.06.2022 / 11:42, *.vectranet.pl

@Człowiek znikąd:
1.Gra w Lidze Europy, po wyeliminowaniu znacznie od nas bogatszych i lepszych w sumie drużyn.
2.Wygrana z Leicester, to klub ze światowego finansowego topu. W czasach wszechmocy szmalu, to miłe było.
3. Uratowanie jakiegoś tam składu po słynnej akcji debili mieniących się kibolami Legii (to największy plus), a wszystkie grajki mogły wtedy odejść z niezłym odszkodowaniem.
4. Ambitna walka o utrzymanie ( ambitnie walczącej Legii dawno nie było ...).
5. Emocjonująca walka o utrzymanie (kibole studiowali terminarz Termaliki, Warty i Jagi !) . To ciekawe doświadczenie, choć mnie już dane wcześniej.
6. Wiosenne dobre mecze z nuworyszami-gigantami-pretendentami (Lech, Raków), byliśmy w nich lepsi, co w kontekście najsłabszego sezonu od dziesięcioleci, jest miłe.
7. Wywalenie Michniewicza, grubego i tępego trenera.
8. Jacek Zieliński dyrektorem, no to jest duży plus bardzo.
9. Wylansowanie Vuko jako trenera. On Legunem jest. Lubię Go, choć to ciągle słaby trener. to jest plus mocno subiektywny .
10. Szmal za rozgrywki europejskie, tu żadnej naszej zasługi, ale szmal się przyda w tym sezonie (chudszym nieco).

odpowiedz
olew - 10.06.2022 / 11:43, *.vectranet.pl

@Człowiek znikąd: ja dałem trójkę

odpowiedz
olew - 10.06.2022 / 11:51, *.vectranet.pl

@Człowiek znikąd: Ja widziałem znacznie gorsze sezony ze znacznie lepszymi grajkami, znacznie lepszymi trenerami i znacznie lepszymi kibolami . Pamiętam też dwa sezony gdy broniliśmy się przed spadkiem ( raz do ostatniej kolejki, raz do przedostatniej) . Ale kończąc, będzie dobrze, bo LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz