Arkadiusz Wrzosek - fot. Hagi
REKLAMA

Arkadiusz Wrzosek zawodnikiem KSW!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Arkadiusz Wrzosek - legionista i jeden z najlepszych polskich kick-bokserów, dołączył do organizacji KSW. Niedługo Arek zadebiutuje w okrągłej klatce, polskiej organizacji promującej walki MMA. W ostatnich miesiącach legionista stoczył dwie głośne walki kick-bokserskie w organizacji Glory. W pierwszej z nich pokonał słynnego Badra Hariego.

Rewanżowa walka, którą Wrzosek zaczął bardzo dobrze, z powodu awantur na trybunach nie została dokończona. Kiedy, gdzie i z kim, Arek zmierzy się po raz pierwszy w Konfrontacji Sztuk Walki, dowiemy się 18 czerwca, podczas gali KSW71 w Toruniu.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
mojo jojo - 18.06.2022 / 04:35, *.t-mobile.pl

Arek Powodzenia ! Tylko Legia!

odpowiedz
Medalik - 17.06.2022 / 09:35, *.93.23

Brawo Arek, z dumą po zwycięstwo! Tylko Legia!

odpowiedz
i zacznie sie chlew na trybunach - 16.06.2022 / 15:01, *.orange.pl

jeszcze niech tego asa z Elany sciagna i przynajmniej bedzie mozna obstawiac czy gala bedzie przerwana

odpowiedz
Franco - 16.06.2022 / 08:09, *.plus.pl

Pierwsza walka z Badrem a w zasadzie ostatna minuta to cos niesamowitego!!!!

odpowiedz
Juri - 15.06.2022 / 22:10, *.inetia.pl

Super,dziś KSW ,jutro UFC .
Szczęścia Brachu.

odpowiedz
lucho_83 - 15.06.2022 / 20:58, *.datapacket.com

Dawać od razu Soldicia! ;-)

odpowiedz
Banan - 16.06.2022 / 07:59, *.tpnet.pl

@lucho_83: oni w innych wagach chodzą :) obstawiam Michała Kitę na początek.

odpowiedz
Roman - 15.06.2022 / 20:50, *.105.239

To chyba nikogo za bardzo nie interesuje.

odpowiedz
Wuja - 16.06.2022 / 11:06, *.easynet.pl

@Roman: Chyba ciebie. bo wielu, wielu bardzo interesuje.
Powodzenia Arek!

odpowiedz
ziutek - 15.06.2022 / 20:39, *.vectranet.pl

Powodzenia!

odpowiedz