fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kadra Legii na zgrupowanie w Austrii

źródło: Legia Warszawa

W środę piłkarze Legii polecą do Austrii na letnie zgrupowanie, które potrwa do 30 czerwca. Trener Kosta Runjaić zabierze na obóz 31 zawodników, przy czym Filip Mladenović dołączy do kolegów 26 czerwca. Zabraknie natomiast Mateusza Wieteski, ktory do konca miesiąca otrzymał urlop po zgrupowaniu reprezentacji.

Kadra Legii Warszawa na zgrupowanie w Austrii:

Bramkarze: Cezary Miszta, Kacper Tobiasz, Dominik Hładun, Jakub Murawski

Obrońcy: Nikodem Niski, Mattias Johansson, Artur Jędrzejczyk, Filip Mladenović (dołączy do drużyny 26 czerwca), Lindsay Rose, Maik Nawrocki, Joel Abu Hanna, Mateusz Grudziński, Yuri Ribeiro, Ramil Mustafajew

Pomocnicy: Jurgen Celhaka, Josue, Ernest Muci, Jasur Yaxshiboyev, Lirim Kastrati, Ihor Charatin, Jakub Kisiel, Bartosz Slisz, Patryk Pierzak, Robert Pich, Patryk Sokołowski, Igor Strzałek, Bartosz Kapustka, Kacper Skibicki

Napastnicy: Maciej Rosołek, Rafael Lopes, Blaž Kramer

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
S3p - 22.06.2022 / 23:36, *.centertel.pl

Skład w sam raz do walki o utrzymanie w 1 lidze.

odpowiedz
Rio - 22.06.2022 / 20:16, *.t-mobile.pl

Po co budowali LTC ? , żeby teraz jak pogoda jest w Polsce jechać do kasztanów?
Chyba, że na wakacje

odpowiedz
Jacq - 22.06.2022 / 12:20, *.magticom.ge

Skład w sam raz na miejsca 6-10 w lidze.

odpowiedz
Pawciu - 22.06.2022 / 11:26, *.mm.pl

Z Jasurem Yaxshiboyevem zdominujemy ekstraklase ;)

odpowiedz
olew - 22.06.2022 / 12:18, *.vectranet.pl

@Pawciu: z Nim czy bez Niego , zdominujemy, bo to nasze apostolstwo jest !!! Legia to Potęga !

odpowiedz
RMFC - 22.06.2022 / 11:08, *.play-internet.pl

W ataku siła rażenia jak w MC! Gdzie nas ten pudel prowadzi?!!!

odpowiedz
Paco - 22.06.2022 / 10:04, *.190.43

Serce pęka co ten kudłaty zrobił z naszej Legii . To jest nędza zwłaszcza w ataku

odpowiedz
ws - 22.06.2022 / 09:18, *.vectranet.pl

Trochę optymizmu proszę! Defensywa stabilna. Mladen ma co drugi sezon dobry. Ważne żeby został Josue ale jego grę już przeciwnicy rozszyfrowali także liczę na Kapustkę. Nie wiem jak zaprezentuje się Kramer ale liczę też na Rosołka jako środkowego a nie skrzydłowego. Największe braki są na skrzydłach . Mam nadzieję na powrót Wszołka do końca sierpnia i drugie wzmocnienie na skrzydle. Może Strzałek będzie objawieniem rundy.

odpowiedz
tekken (L) - 22.06.2022 / 08:59, *.230.92

1.Wszołka mi tu brak.
2.Nie możnaby Młodego Koseckiego jeszcze zatrudnić, chyba nas stać, a to napastnik, których mamy mało i to związany pokoleniowo z Legią? Lubiany przez kibiców.

odpowiedz
ws - 22.06.2022 / 10:01, *.vectranet.pl

@tekken (L): 1. Wszołek pociągnął drużynę i zapewnił pozostanie w ekstraklasie. Jego będzie brakować jeśli nie wróci.
2. Kosecki jest cienki. Nie wprowadził Motoru do 1 ligi a też nie zawsze łapał się do składu. Lepszy od niego jest Strzałek.

odpowiedz
Błagam - 22.06.2022 / 23:06, *.206.44

@tekken (L): Kosecki? Nie no litości…

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 22.06.2022 / 08:27, *.vectranet.pl

Kacper Tobiasz, Mattias Johansson, Maik Nawrocki, Mateusz Grudziński, Filip Mladenović, Patryk Sokołowski, Bartosz Kapustka, Josue, Ernest Muci, Jasur Yaxshiboyev, Maciej Rosołek
Tak widzę pierwszą jedenastkę w tym sezonie na podstawie tego "austriackiego" składu.

odpowiedz
Flota - 22.06.2022 / 06:40, *.smslowianin.pl

6 do grania

odpowiedz
PRRZESIE!KOCHANY!CIACHA!CHCEMY! - 22.06.2022 / 02:54, *.248.109

A !GDZIE!?RACH!CIAAACH1MY!KIBICE!CHCEMY!CIACHA!RAZ!DWA!i goooLS!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Fan Arka Ciach - 22.06.2022 / 00:17, *.209.78

A gdzie Arek Ciach - nasz najlepszy napastnik bez podziału na rezerwy/jedynkę?

odpowiedz
Simon - 22.06.2022 / 00:51, *.orange.pl

@Fan Arka Ciach: Widocznie mamy bardzo uniwersalnych bramkarzy bo bierzemy ich aż czterech, przy trzech napastnikach.

odpowiedz
kaktus - 22.06.2022 / 01:49, *.orange.pl

@Simon:
Obrona to podstawa ;)

odpowiedz
ZenekL3 - 21.06.2022 / 23:42, *.chello.pl

Miejmy nadzieje, że nowy trener poukłada to lepiej niż Michniewicz łamany na Wukowicz. W tym jedyna nadzieja.

odpowiedz
Ja - 21.06.2022 / 22:18, *.kpn.net

A gdzie Wieteska?

odpowiedz
Arek - 21.06.2022 / 22:21, *.tpnet.pl

@Ja: no jest. Na urlopie. Przeczytaj jeszcze raz, to będziesz wiedział.

odpowiedz
!(L)! - 21.06.2022 / 22:08, *.tpnet.pl

Hładun
Johansson ... Jędrzejczyk .... Nawrocki .... Ribeiro
... Slisz .... Josue .....
Yaxshiboyev .... Kapustka ..... Muci
Kramer

odpowiedz
Le Ja - 21.06.2022 / 22:48, *.orange.pl

@!(L)! : No z tym Josue, w defensywnej roli to pojechałeś...

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 21.06.2022 / 23:40, *.play-internet.pl

@!(L)! : Za Slisza Celhaka

odpowiedz
KrystekLegia - 21.06.2022 / 22:01, *.chello.pl

Gdzie są Napastnicy ja się pytam?

odpowiedz
P. - 21.06.2022 / 21:56, *.tpnet.pl

W sumie to czekam na oficjalne deklaracje o co walczymy w tym sezonie. Jak usłyszę z ust Zielińskiego, że to kadra na mistrzostwo to pomimo całego szacunku przestanę wierzyć w jego jakiekolwiek słowo

odpowiedz
Kim Ty jesteś ? - 22.06.2022 / 09:54, *.play-internet.pl

@P. :
Trudno oczekiwać żeby ogłosił całej Ekstraklasie
,że Lech Poznań Mistrzem Polski w przyszłym sezonie

odpowiedz
olew - 21.06.2022 / 20:40, *.vectranet.pl

Niech zasuwają, lepszych warunków i kasy w Polsce nikt nie oferuje. Tylko grać i dawać nam radość !

odpowiedz
Dokąd idziesz, Legio? - 21.06.2022 / 20:25, *.play-internet.pl

1. Połowa to obcokrajowcy.
2. Tylko Jedzą rozegrał dla (L) ponad sto meczów.

odpowiedz
Spoko - 21.06.2022 / 20:24, *.aster.pl

No i fajnie , bez złośliwości tylko szczerze mówię że na środek tabeli skład mamy ,niczego nie oczekujemy , prosimy tylko o spokojne utrzymanie i chociaż ten środek

odpowiedz
Kibic - 22.06.2022 / 11:03, *.net.pl

@Spoko: to chyba tylko twoje wymagania, oczekujemy mistrzostwa a minimum pierwszej trójki. Legia Mistrz

odpowiedz
Spoko - 22.06.2022 / 20:30, *.aster.pl

@Kibic: hahahaha chyba żartujesz. To już nie jest Legia Leśniodorskiego a zwykła słaba i szara drużyna na środek tabeli przez dluuuuugie lata

odpowiedz
Kamil - 21.06.2022 / 20:04, *.as13285.net

co nie podoba mi sie ta kadra, tak na I ligé.

odpowiedz
L - 21.06.2022 / 19:34, *.aster.pl

Czyli Wietes transfer. Git, tylko wydac troche za kase z niego na porzadnego skrzydlowego.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.06.2022 / 19:43, *.orange.pl

@L:

Albo opuści pierwsze zgrupowanie, skoro dopiero zakończył sezon.

odpowiedz
Legia - 21.06.2022 / 19:53, *.inetia.pl

@L: 1 lipca dolacza do zespolu. Po zgrupowaniu

odpowiedz