Robert Pich - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pich: Będę chciał się odwdzięczyć za zaufanie

Woytek, źródło: Legionisci.com

– Nie spodziewałem się, że po pokonaniu drogi do Austrii, będziemy tak długo trenowali. Za nami bardzo dobra jednostka, w której zawarty był każdy aspekt. Zobaczymy, co będzie w czwartek, bo każdy odczuje podróż i wysiłek. Nie zmienia to faktu, że to normalne w okresie przygotowawczym. Wszyscy liczymy na to, że to zaprocentuje i pomoże w trakcie sezonu - powiedział po pierwszym treningu najnowszy nabytek Legii, Robert Pich.







– Propozycja z Legii? Trochę mnie zaskoczyła. Byłem jednak bardzo szczęśliwy. Oferta się pojawiła, dogadałem się i cieszę się z tego. W czasie negocjacji z warszawskim klubem nie myślałem nawet o żadnych innych ofertach. Skupiłem się na opcji z Warszawy. Życie sprawiło, że ponownie przetną się drogi moja i trenera Runjaica. W przeszłości ściągał mnie do Kaiserslautern. Obaj zakończyliśmy nasze poprzednie projekty i teraz spotkaliśmy się w Warszawie. Z pewnością w trakcie meczów będę chciał się odwdzięczyć za zaufanie - dodał Słowak.

– Nie sądzę, że będę miał problemy z wprowadzeniem się do zespołu. Jest dobra atmosfera, fajny humor i mam nadzieję, że tak będzie jak najdłużej, a dodatkowo przełoży się na boisko. Nie rozmawiałem jeszcze z trenerem o tym, gdzie będę występował. Prawda jest taka, że mogę grać na kilku pozycjach. Większość kariery spędziłem na skrzydle, gdzie dobrze się czułem. Z czasem w Śląsku przeszliśmy na ustawienie z dwoma dziesiątkami, więc zaadaptowałem się do nowych potrzeb.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Roma - 23.06.2022 / 15:30, *.plus.pl

"Nie rozmawiałem jeszcze z trenerem o tym, gdzie będę występował" - dobre, czyli może się okazać, że na bramce.

odpowiedz
Marcel - 25.06.2022 / 14:58, *.t-mobile.pl

@Roma: Na bramce wejściowej - będzie sprawdzał bilety :D

odpowiedz
Zośka - 23.06.2022 / 09:47, *.vectranet.pl

Pich: Będę chciał się odwdzięczyć za zaufanie
precyzyjnie powinno brzmieć"
Odwdzięczę się za zaufanie swoją grą + ambicją

odpowiedz
olew - 23.06.2022 / 09:44, *.vectranet.pl

Powodzenia !!! Tutaj jest inaczej niż wszędzie ! To jest LEGIA !

odpowiedz
kosachicago - 23.06.2022 / 05:42, *.comcast.net

Witamy i powodzenia

odpowiedz
Siwy - 22.06.2022 / 23:33, *.sky.com

https://weszlo.com/2022/06/22/makana-baku-coraz-blizej-legii/

odpowiedz
Kibic - 22.06.2022 / 22:48, *.torun.pl

Pytanie jedno. Czy byly inne oferty?

odpowiedz
WSL - 22.06.2022 / 22:29, *.tpnet.pl

LEGIA czeka na dobra gre ! Powodzenia !!!

odpowiedz
Ryba - 22.06.2022 / 22:23, *.play-internet.pl

Ej no
Nie może być...
Tak bez żadnych komentarzy, narzekania?!
Czyżby gimbaza poszła spać?
Transfery nie pozwalają z nóg ale Robertowi życzę zdrowia i powodzenia z e(L)ką na piersi. Jednego jestem pewien.
On przynajmniej będzie zapier...

odpowiedz
Arek - 22.06.2022 / 22:28, *.tpnet.pl

@Ryba: może jeszcze lekcje odrabia. Co do Picha, no cóż? Trzeba życzyć zdrowia i powodzenia, bo łatwo nie będzie.

odpowiedz
exsa - 22.06.2022 / 22:22, *.tpnet.pl

Zdrowia i powodzenia !!!

odpowiedz
Kibic - 22.06.2022 / 22:20, *.plus.pl

Powodzenia w Legii! obyś się odwdzięczył trenerowi, 8 goli i 8 asyst będzie git:)

odpowiedz
Good morning - 23.06.2022 / 05:46, *.tpnet.pl

@Kibic: On nie gra tylko dla Trenera , dla nas wszystkich gra . Licytujesz trochę słabo , hehe . Jak mu zasugerujesz 8 goli i 8 asyst (na sezon ?) to będzie się mniej starał . Mogłeś zacząć od wyższych oczekiwań , czyli 16 goli i 20 asyst . Chyba , że chodziło Ci o 8 goli i 8 asyst w jednym meczu , to spoko .

odpowiedz