Artur Boruc - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz Legia - Celtic

źródło: Legia Warszawa

Ruszyła sprzedaż biletów na King’s Party, czyli mecz Legia Warszawa - Celtic FC, podczas którego nastąpi pożegnanie Artura Boruca. Spotkanie odbędzie się w środę, 20 lipca, o godz. 18:00, na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3.

Pierwszeństwo zakupu będą miały osoby posiadające karnet na sezon 2022/23. Od momentu rozpoczęcia sprzedaży tj od 1 lipca od godz. 16.00 do 6 lipca do godz. 23:59 będziemy prowadzili zamkniętą sprzedaż. Klubowi zależy na tym, aby ci, którzy jeszcze nie kupili karnetu mogli to zrobić i co ważne mogli zasiąść na King’s Party na stadionie na swoim miejscu. Karnetowicze otrzymają również 30% zniżki na bilety. Po zakończeniu sprzedaży zamkniętej miejsca karnetowe zostaną puszczone do sprzedaży i o wszystkim decydować będzie kolejność zakupionego biletu. Zakup biletu będzie można dokonać online, na stronie bilety.legia.com lub stacjonarnie w Punkcie Obsługi Kibica.

"Wszyscy chcielibyśmy, aby tego dnia stadion zapełnił się do ostatniego miejsca. Mecz z Celtikiem będzie wyjątkową , jedyną okazją do pożegnania jednego z nas - Legionisty, uwielbianego w kibicowskiej społeczności i zawsze oddanego warszawskiej drużynie. Jak sama nazwa wskazuje - King’s Party, to nie tylko moment ostatniego pożegnania Króla Artura, ale również wspólnej, legijnej zabawy. Niech atmosfera tego święta będzie odczuwalna w całym mieście, nie tylko na trybunach naszego stadionu" - zaprasza klub.

Osoby posiadające karnet senior oraz karnet "bez barier" wejdą na stadion w ramach swojego karnetu. Kibice zgłaszający się po pojedyncze bilety (dotyczy karnetów senior i "bez barier") otrzymają rabat 50% na to wydarzenie. Dzieci do lat 7. wchodzą na mecz za darmo.

Cennik biletów na mecz Legia - Celtic

Schemat stadionu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (71)

+dodaj komentarz
Bla - 07.07.2022 / 12:51, *.vectranet.pl

Jest 07.07 i online dalej moga kupic tylko osoby z karnetem?

odpowiedz
gazza - 04.07.2022 / 06:45, *.inetia.pl

Jeśli to środa to czemu nie ma godz.20 tylko 18 ???
Dla mnie ten mecz to taki policzek od klubu choć bardzo lubię Boruca...

odpowiedz
leon - 03.07.2022 / 21:46, *.tpnet.pl

cena gofra w Sopocie 30zł nie zjesz 2gofrów i masz bilet a zdrowszy bedziesz:)

odpowiedz
gazza - 04.07.2022 / 06:42, *.inetia.pl

@leon: Do Sopotu to jezdzi żulia...

odpowiedz
Oświadczenie bramkarza. - 03.07.2022 / 21:35, *.orange.pl

Artur pozamiatał nas i wysypał do śmieci.

odpowiedz
Kieł - 03.07.2022 / 21:31, *.centertel.pl

Droga Redkacjo, ja nie mogę być ta tym meczu, ale te ceny biletów to faktycznie kosmos. W związku z tym chciałbym zasponsorować 20 wejściówek dla osób,które chcą pożegnać Króla. Tyle mogę zrobić. Będziecie wiedzieli komu je przekazać. No dobra, 30.

odpowiedz
gazza - 03.07.2022 / 21:28, *.inetia.pl

Jeśli już tam bedziecie to proszę z całego gardła o piosenkę na Mioduskiego frajera...

odpowiedz
Psychol - 03.07.2022 / 19:57, *.136.103

Ale Arturowi też już odp..... Wyśmiewa ludzi co narzekaja na ceny biletów.jesli to prawda że część zysków idzie na jego konto to życzę ci borubar żeby stadion był pusty.z każdym twoim wybrykiem po powrocie traciłem część szacunku do ciebie,a po tej wypowiedzi straciłem już resztę.bramkarz dobry ale przeciąg w glowie

odpowiedz
SzB - 03.07.2022 / 18:22, *.netfala.pl

Bardzo sensowny komunikat NS odnośnie meczu. Dodałbym tylko, że ten lokaty potwór żeruje na narracji, że trzeba być z klubem na dobre i złe. Owszem, zgadzam się z tym, ale nie w sytuacji, gdy klub jest bez ogródek mówiąc rozp.....ny z premedytacją od środka, bo inaczej się tego nazwać nie da.

odpowiedz
Kibic - 03.07.2022 / 18:13, *.vectranet.pl

Z całym szacunkiem dl Króla Artura, jemu należy się specjalne miejsce na trybunach i posąg przy stadionie. Ale Miodek rozegrał Was jak chciał. Ma fraj.r dryg do interesu.

odpowiedz
SzB - 03.07.2022 / 18:53, *.netfala.pl

@Kibic:
Pełna zgoda. Ciekawe kiedy pojawiają się jakieś sensowne reakcje ze strony kibiców na to dymanie....

odpowiedz
Autor - 03.07.2022 / 17:40, *.autocom.pl

cfeltik przyjedzie bez kosztów jako że jest to pożegnanie byłego gracza ale chce połowę z biletów
ostrzega też że za najmniejszy błąd organizacyjny lub gdy będzie wygwizdywany i lżony przez kibiców złoży skargę do sruefy aby zdyskwalifikowała Legią na 5 lat ze wszystkich rozgrywek przez tę qurvę organizowanych

odpowiedz
Urs72 - 03.07.2022 / 17:32, *.t-mobile.pl

W Środę o 18 ? To jakaś kpina tyle na temat tego

odpowiedz
Rafix - 03.07.2022 / 16:36, *.centertel.pl

Nie mam karnetu, czy dostanę bilet na ten Wielki Mecz?/ Może na Narodowy dało by radę przenieść:)) żal

odpowiedz
Legionista-Portowiec - 03.07.2022 / 16:25, *.centertel.pl

Z cenami za bilety kogoś mocno poniosło. Mecz wyjątkowy a ceny jak na puchary, których w tym sezonie na Ł3 nie będzie. I to też powinno im dać do myślenia. Chcą wypełnić stadion? Wspaniała idea, ale nie tym sposobem. Chyba wyszli z założenia, że kibice i tak zapłacą i przyjdą bo głównym bohaterem widowiska jest Artur. Słabe to.

odpowiedz
Pino(L) - 03.07.2022 / 13:29, *.play-internet.pl

Taki mecz powinien być atrakcją dla kibiców. A ceny biletów to przesada. Bilet za 10 / 20 zł spokojnie wypełniłby trybuny plus jakieś piwko w gratisie.
Co to jest? jakiś puchar czy liga? Nie..... Słaby ruch na początek sezonu.

odpowiedz
Maniek - 03.07.2022 / 10:44, *.centertel.pl

Lepiej Artur by zrobił pożegnanie w Sportbarze. Byłoby dużo radośniej i więcej ludzi by przyszło ;)

odpowiedz
Bivi - 03.07.2022 / 09:43, *.proip.pl

Po cenie poznaje, że gramy chyba z mistrzem naszej galaktyki :-D

odpowiedz
gazza - 03.07.2022 / 09:31, *.inetia.pl

Ceny to jakaś kpina z kibiców !

odpowiedz
Vuko - 03.07.2022 / 04:38, *.tpnet.pl

Kumaci wchodza zz free decyzja dareczka, cos jak kiedys madryt. Cel ten sam bo za glosne okrzyki przeciw prezesowi sie robia

odpowiedz
Pamiętat(L)iwy - 02.07.2022 / 19:06, *.chello.pl

.... w takim meczu z takim przeciwnikiem powinien Pudel też pożegnać kierowniczkę Martę Ostrowską ona także zapisała się w historii tak Legii jak i celticu...

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 03.07.2022 / 14:27, *.plus.pl

@Pamiętat(L)iwy: Vrdoljak mógłby karnego strzelać jakby był i Bereszynski mógłby wejść na boisko :) a pani Ostrowska koszulkę Celtic Legia z numerem 3 : 0 i data meczu powinna dostać

odpowiedz
Mioduski jak ty mi zaimponowałes w tej chwili - 03.07.2022 / 14:32, *.plus.pl

@Kibic z what's up'a: pani Marta powinna w tym meczu być kierownikiem drużyny i pokazywać zmiany na tablicy :)

odpowiedz
Paco - 02.07.2022 / 14:27, *.orange.pl

Mioduski to jest bydlak nawet na Arturze chce wyciskać pieniądze . Ręce opadają . Po tylu dekadach posiadania karnetu postanowiłem nie pakować kasy temu oszustowi . Serce krwawi ale nie mogę wspierać tego drania . Czekam aż koniec ery kudłatego oszusta i wtedy wrócę. Dziwi mnie ze jeszcze ktoś wspiera tego destruktora naszej Legii . Legia to my kibice . Precz z Mioduskim na taczki z nim

odpowiedz
Legiony Mokotowskiej - 02.07.2022 / 12:37, *.m247.com

Bojkot tego meczu, znowu dojenie kibiców!!!

odpowiedz
Bu"L"i - 02.07.2022 / 12:13, *.inetia.pl

zbiórka na karę ?

odpowiedz
ak - 02.07.2022 / 11:57, *.autocom.pl

Środek sezonu wakacyjnego(20lipca),masa ludzi daleko za Warszawą,a bilety na mecz towarzyski po 130 PLN(!),kto tam przyjdzie chyba w porywach 8-10tys.

odpowiedz
Gimmy - 02.07.2022 / 11:48, *.t-mobile.pl

Cwany Dario sobie wykombinował, że kibole ze względu na Artura kupią bilety i dzieki temu przytuli kilka mln pln. Jak Artura szanuje, tak mioduchowi już nigdy nie dam się na nic naciągnąć !!!! Niech wypi….. z naszej Legii.

odpowiedz
13 - 02.07.2022 / 10:08, *.205.37

Wiecie co, moze Artyrowi rzeczywiście ktos po zlosci te ceny doj...al...
Ale wezmy sie w garsc i zrobmy dla Artura pelny stadion bo mi serce peka jak pomyślę, ze tego chlopa moze pozegnac 5000 ludzi... Nigdy nie uwierze, ze Legia to potega, jesli na stadionie nie bedzie pełno. To prawdziwy test dla Was Warszawo. Zobaczymy teraz czy Legia jeszcze jest czyms czy juz tak jak piłkarze, padaka i padlina.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.07.2022 / 11:31, *.play-internet.pl

@13: W sumie bym się nie zdziwił,jak by tak właśnie było.Jakoś na cyrki w rodzaju t(fu)vn vs dziennikarze,czy inne gówno dla chłopców w rurkach,z torebkami na ramieniu ceny biletów mogą być po 15-20 zł.Pamiętajmy,że mioduski to korposzczur,a w tego typu instytucjach specjaliści od socjotechniki są właściwie "bogami",bo potrafią wmówić ludziom,że czarne wcale nie jest czarne......I to tylko po to,żeby potem mogli powiedzieć "Niby Boruc taka legenda,a na mecz pożegnaIny przyszło 5 tys ludzi-pewnie pato z Żylety".I pomijam fakt,że akurat Artur mnie rozczarował swoją postawą na boisku i poza nim,idealnie wpisując się w określenie,że "na twarz pracujesz całe życie,a możesz ją stracić w sekundę".W sumie szkoda,bo kogo,jak kogo,ale idoli-piłkarzy,z którymi było by przyjemnie się identyfikować,w tych megaciężkich czasach,potrzeba nam jak nigdy do tej pory.

odpowiedz
Darek - 02.07.2022 / 12:13, *.chello.pl

@13: Jaki test? Mioduski chce nas po prostu wydymać.Test dla Warszawy? Prędzej stadion zapełnią ludzie z okolic z fc niż z Warszawy.

odpowiedz
13 - 02.07.2022 / 23:09, *.204.50

@Darek : No tak.

odpowiedz
Janusz - 03.07.2022 / 06:18, *.chello.pl

@Darek : nie znasz innego słowa od DYMANIA ..?

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 02.07.2022 / 09:35, *.btcentralplus.com

Mioduski kretynie, co to za ceny ?? 10 PLN I jest komplet a tak to pozegnanie przy pustych trybunach. Szkoda.

odpowiedz
Inflacja - 02.07.2022 / 14:08, *.centertel.pl

@MIODUSKI OUT !!!!: za 10 zł to teraz nawet małego kebaba na cienkim nie zjesz

odpowiedz
Bojkot - 02.07.2022 / 09:31, *.151.16

Dziękuję nie kupuje. Bojkot Mioduskiego i Boruca!

odpowiedz
Micha - 02.07.2022 / 09:28, *.t-mobile.pl

Skok na kasę. Mioduski po raz kolejny pokazuje, że może wszystko i w dupie ma kibiców.

odpowiedz
kuman - 02.07.2022 / 09:09, *.cyfrowypolsat.pl

hahahaha no ku.......a ale mam ubaw, dziki zarządzie za poprawienie humoru

odpowiedz
ziebos - 02.07.2022 / 08:40, *.tpnet.pl

ile kur.... te bilety? to żeby zobaczyć grubasa ostatni raz?

odpowiedz
Dyngsik - 02.07.2022 / 00:32, *.206.85

Bilety powinny być po 5 złotych, a połowę powinien zafundować Artur. taka legenda niby a nie może sypnąć paru zł dla kibiców.

odpowiedz
zp - 02.07.2022 / 01:17, *.centertel.pl

@Dyngsik: to co z Ciebie za kibic ? Nie byłeś na żadnym melanżu, który Artur ogarnął ?

odpowiedz
Darek - 01.07.2022 / 23:37, *.chello.pl

Pierwszeństwo przy zakupie biletu mają karnetowicze.To brzmi tak jakby chętnych było ze 100 tysiecy ludzi i biletów brakowało.A stadion wiadomo może pomieścić tylko 30 tysiecy ludzi.
A ceny dowalili za sparing, że chyba się komuś pomylił sparing z meczami z ligi mistrzów.
Powodzenia w zapełnieniu stadionu z taką polityką cenową.

odpowiedz
LegiaToMy - 01.07.2022 / 23:15, *.t-mobile.pl

trochę lodu dla pudla bo chyba gorąco w ten kudłaty łeb od słoneczka
won szkodniku!

odpowiedz
Szoku - 01.07.2022 / 22:56, *.tpnet.pl

Na miejscu Boruca nie zagrałbym w tym meczu, to będzie żałosne 7 tys w maksie. Ewidentnie po złości, ręce opadają z tymi cenami

odpowiedz
RobertS - 01.07.2022 / 20:44, *.centertel.pl

220-260 zl żeby z synem obejrzeć sparing Legii ?! Kogoś tu posrało !

odpowiedz
olew - 01.07.2022 / 22:10, *.vectranet.pl

@RobertS: 192 złote na mojej (najdroższej) trybunie. Taniocha to jest.

odpowiedz
olew - 01.07.2022 / 22:18, *.vectranet.pl

@RobertS: 182 ! Na inne trybuny znacznie taniej. Bilety na dobry koncert ( Kobayashi, Stonesy, Zimermann ) - znacznie droższe. Bilet do kina w Warszawce - 35 zł ... cena za Celtic z pożegnaniem Artka jest dramatycznie niska ! Ale Legia od dawna źle kalkuluje ceny .

odpowiedz
zp - 01.07.2022 / 23:14, *.centertel.pl

@olew: nie wiem czy jesteś kibicem sukcesu czy oględnie mówiąc trzaskowiankiem ale nie pisz proszę o moim mieście per Warszawka, szanujące się Pyry nawet tak nie mówią.

odpowiedz
Kamień - 02.07.2022 / 14:21, *.chello.pl

@zp: daj mu spokój. Sprzedał kilka ojcowych hektarów, kupił mieszkanie w Miasteczku Wilanów, zobaczył coś więcej niż krowę sąsiada i już wielki pan

odpowiedz
Rob - 03.07.2022 / 10:32, *.chello.pl

@olew: jaka warszawka chamie?

odpowiedz
Bródno - 03.07.2022 / 17:51, *.play-internet.pl

@olew: małomiasteczkowy prostaczku nie obrażaj mojego miasta.

odpowiedz
Juri - 01.07.2022 / 20:26, *.inetia.pl

Jedziemy,kto może i chce .
Ogień. Na takich meczach jest bardzo fajny klimat.

odpowiedz
Hiszpan - 01.07.2022 / 20:13, *.telnaptelecom.pl

7000 max

odpowiedz
olew - 01.07.2022 / 19:04, *.vectranet.pl

Jesienią nie będzie w Polsce lepszej drużyny. Brawo Legia ! fajny meczyk się zbliża.

odpowiedz
olek - 01.07.2022 / 18:49, *.chello.pl

Czy fani Celticu przyjadą na Legie?

odpowiedz
Tomek (L) - 01.07.2022 / 18:03, *.97.191

dobre :):):)

odpowiedz
Jaroo na emigracji - 01.07.2022 / 17:39, *.232.164

Do wszystkich,którzy narzekają na ceny biletów:
Po pierwsze nie pomyśleliście o tym ,że Celticowi trzeba zapłacić za to ,że przyjedzie i rozegra mec na Legii? To nie jest ani 10 ani 20 tys złotych.
Po drugie tak sie tylko wydaje ale utrzymanie takiego stadionu kosztuje, to nie jest jakiś mały stadionik 4-ligowego zespołu majacego tylko 1000 miejsc TYLKO to jest stadion Legii Warszawa na 30 tysięcy w mieście Warszawa w stolicy,ktora na ogół nie jest tania.
Wypić czy zapalić to macie na to pieniądze i marnujecie często na to serki złotych miesięcznie ale wydać parę dziesiąt złotych na taki mec to już się szczzypiecie.
Wiecznie Wam cos nie pasuje.
Za drogo????
Zapraszam do UK na premier league gdzie aby obejrzeć conajmniej niezły mec trzeba zapłacić minimum £60 za mecz wtedy się skończy narzekanie.

odpowiedz
Komornik Stefan - 01.07.2022 / 17:52, *.t-mobile.pl

@Jaroo na emigracji: Łzy wzruszenia zalewają oczy...Niedługo idę po Dariusza...

odpowiedz
oLaf - 01.07.2022 / 18:14, *.vectranet.pl

@Jaroo na emigracji: Jaroo, wszystko fajnie tylko jest kilka "ale":
a) mecz jest ''o pietruszkę",
b) drużyna cały sezon gra padlinę, bo "padaka" to za mało powiedziane,
c) my nie zarabiamy jak w Anglii,
d/ wolałbym wydać dwa cztery więcej i zobaczyć mecz Premier League, której nie cierpię, niż oglądać tych co mało co a by spuścili Legię do II ligi...

Szkoda tylko że z Boruca robią takie niby pożegnanie... no nie wiem.

odpowiedz
czaszka ???? - 01.07.2022 / 18:23, *.com.pl

@Jaroo na emigracji: brawo, dobrze powiedziane ????

odpowiedz
st.anger - 19.07.2022 / 09:53, *.tpnet.pl

@Jaroo na emigracji: kij ci do tego na co wydaję swoje pieniądze ! wyjazdy , mecz w Listopadzie przy np -8 z potentatem pokroju Stal Mielec , a ty masz czelność pisać że nie wspieram mojego ukochanego klubu ?! (L)epiej nie wracaj..

odpowiedz
st.anger - 19.07.2022 / 10:10, *.tpnet.pl

@st.anger: ps. napisz ile tam a ile tu zarabiasz/łeś i czy byłeś na każdym meczu (czy tylko sobie wybierałeś z takim np lechem czy Napoli w pucharach ) czy to liga , puchary + wspomniane wyżej wyjazdy . kibicem się bywa , fanatykiem się jest i umiera..

odpowiedz
Januszek - 01.07.2022 / 17:23, *.chello.pl

rozumiem ze prawdziwa brac kibicowska pozegna krola Artura niezaleznie od ceny biletow.

...:D

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 01.07.2022 / 17:00, *.246.2

Ja wszystko rozumiem ale 42 ziko ? Pudlowi chyba sufit na łeb sie spier...lił. Jeszcze ostatnio myslalem ze dla karnetowiczów 15 zl góra 20 .

odpowiedz
Hahah - 01.07.2022 / 16:43, *.plus.pl

Chyba chcą na tę mityczną karę uzbierać z biletów.

odpowiedz
alessandro - 01.07.2022 / 16:41, *..

Patrząc na ceny widać, że klub chce aby jak najmniej osób pożegnało Boruca. Środek wakacji, ceny 100zł w górę (poza żyletą). Mioduska lodu na głowę, bo upały weszły za mocno.

odpowiedz
A - 01.07.2022 / 16:39, *.aster.pl

Chyba przejde na here ;)

odpowiedz
L - 01.07.2022 / 16:37, *.aster.pl

Jak oni chcą stadion zapełnić haha :@ powodzenia

odpowiedz
Karneciarz - 01.07.2022 / 16:36, *.2.164

Bez kitu... Z takimi cenami? Chyba w pokoju prezesa sufit do remontu. Szkoda tylko w tym całym cyrku Artura, który przez tych co go mieli pożegnać został już godnie pożegnany.

odpowiedz
LeonArt - 01.07.2022 / 16:33, *.aster.pl

Mecz towarzyski a Ci dali ceny jak na ligę mistrzów…

odpowiedz
L - 01.07.2022 / 16:32, *.aster.pl

Z tymi cenami ich chyba poj._.lo

odpowiedz