Rafael Lopes - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rafael Lopes: Legia aż do śmierci

Woytek

Rafael Lopes pożęgnał się z Legią Warszawa w mediach społecznościowych. "To koniec najpiękniejszej historii, jaką do tej pory przeżyłem. Nadal czuję to samo, co wtedy, kiedy tu przyjechałem. Brak słów. Wszyscy piłkarze powinni mieć możliwość doświadczenia świata Legii. To oszałamiające. To miejsce, w którym naprawdę poznajesz sens piłki nożnej" - napisał Portugalczyk.



"Chciałbym podziękować kibicom, sztabowi i kolegom z drużyny. Wszyscy daliście mi wspomnienia na całe życie. Nie żegnam się, bo szybciej niż myślicie, zobaczycie mnie na trybunie dopingującego tych chłopaków.
A to tylko dla moich ludzi: Zawsze razem. Nieważne co. Nadal wstajemy na rozkaz Rafy Lopesa.

Dziękuję wam. Zawsze (L)egia.
RAFA".





przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
Bolek - 10.07.2022 / 22:24, *.189.0

Jak ktoś miał okazję być przez chwilę bliżej drużyny ten wie że akurat on nie odcinał kuponów tylko bardzo osobiście przeżywał to co odwalało się w ubiegłym sezonie. Serio, nje było mu ymto obojętne.

odpowiedz
Micha(L) - 10.07.2022 / 19:51, *.chello.pl

Szacun!!!

odpowiedz
Kris - 10.07.2022 / 18:44, *.vectranet.pl

Dziękujemy!

odpowiedz
kczeczu - 10.07.2022 / 13:07, *.205.233

zawsze był tym gwarantem 2-3 bramek na sezon. Żegnaj legendo

odpowiedz
gazza - 09.07.2022 / 19:45, *.inetia.pl

Wbrew pozorom on z tego szrotu jaki był w poprzednim sezonie jako jedyny nie zawiódł...

odpowiedz
Luk - 09.07.2022 / 18:24, *.o2.cz

Fajny gość, zawsze dający tyle ile potrafi. Dzięki ,choć szkoda że odchodzisz .

odpowiedz
(L) - 07.07.2022 / 19:17, *.chello.pl

Dzięki Rafa za piękne słowa,walkę i ważne gole!!! Powodzenia w karierze i życiu!!!

odpowiedz
grzesiek - 07.07.2022 / 19:08, *.centertel.pl

Oj jakaż atmosfera na meczach byla zarąbista, a na boisku co za emocje. Zakochał się w Warszawie i Żylecie. Ja pier....

odpowiedz
Kop w KOD - 07.07.2022 / 18:10, *.play-internet.pl

Powodzenia.

odpowiedz
bronek49 - 07.07.2022 / 17:35, *.chello.pl

Fajnie się pożegnał my też życzymy powodzenia dla mnie nie był pewniakiem do pierwszej jedenastki ale za te słowa zdobył moje uznanie

odpowiedz
Tombo - 07.07.2022 / 16:13, *.centertel.pl

Dzięki i powodzenia

odpowiedz
zenon - 07.07.2022 / 14:58, *.tdt.pl

dzięki i powodzenia...

odpowiedz
Misha - 07.07.2022 / 13:53, *.vectranet.pl

Powodzenia
miłe

odpowiedz
czy już został legendą - 07.07.2022 / 12:16, *.centertel.pl

jak król artur? :D

odpowiedz
Filipek - 07.07.2022 / 11:35, *.97.87

Powodzonka

odpowiedz
Prawda - 07.07.2022 / 11:32, *.160.93

Lepszy ciepły Cypr i walka w pucharach niż betonowa Warszawa i walka o utrzymanie. Mądra decyzja.

odpowiedz
Rafa - 07.07.2022 / 11:25, *.t-mobile.pl

Klasa ,powodzenia Rafa

odpowiedz
Juri - 07.07.2022 / 10:09, *.centertel.pl

Dzięki za wszystko Rafa,sukcesów w dalszej karierze.

odpowiedz
Zielu - 07.07.2022 / 09:29, *.centertel.pl

Można z szacunkiem odnieść się do miejsca w którym zarabialo sie pieniążki... Rafa zdaje sobie sprawę że nigdy nie zagra w takim klubie przy takiej publicznosci, w klubie o takiej tradycji... Tym wiekszy szacunek dla niego, bo w zasadzie każdy pseudo pilkarz mysli ze jest wiekszy od klubu w ktorej kopie dyntke ze skorzaną okładziną

odpowiedz
Peter - 07.07.2022 / 09:22, *.vectranet.pl

Sympatyczny chłopak ale niestety nie sprawdziłam się i musiał odejść. Powodzenia w dalszej karierze.

odpowiedz
Witamina1916 - 07.07.2022 / 09:16, *.plus.pl

Umiejętności i szybkości nie miał ale był walczak zwłaszcza jak na gracza z Portugalii i się starał motywować resztę graczy , szkoda w szatni by się przydał i na treningach

odpowiedz
martinez-4ever - 07.07.2022 / 08:40, *.virtuaoperator.pl

Rzadko (prawie wcale) kopacze dają takie wpisy. Nie grał dużo, robił swoje, nie latał do mediów i teraz ten wpis. SZACUN.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.07.2022 / 08:32, *.170.27

Widać, że Lopes to gość z klasą. Jeszcze raz dzięki za ważne i piękne gole (np. z pyrami). Powodzenia na Cyprze!

odpowiedz
grzesiek - 07.07.2022 / 07:57, *.centertel.pl

Widać ponownie że u Vuko była atmosfera mistrzowska. Mam nadzieje ze u Runjajca tez bedzie ok

odpowiedz
Robert Szenfeld - 07.07.2022 / 07:39, *.centertel.pl

Jest klasa. Powodzenia Rafa

odpowiedz
Stary pijak - 07.07.2022 / 07:34, *.centertel.pl

Dzięki Rafa :)

odpowiedz
jo - 07.07.2022 / 06:02, *.tpnet.pl

Facet i piłkarz, który nigdy nie marudził tylko zasuwał. Robił swoje. Strzelił kilka ważnych bramek i wg. mnie jeden z lepiej umiejących grać głową piłkarzy. Nigdy nie dostał w Legii prawdziwej szansy.

odpowiedz
Zgred - 07.07.2022 / 02:10, *.as9105.com

Pamiętaj nie siadaj z przodu autokaru

odpowiedz
1234 - 07.07.2022 / 01:29, *.t-mobile.pl

Nie byłem fanem jego umiejętności, ale widać, że jest dobrym człowiekiem i umie się zachować.

odpowiedz
Brzeg opolski - 07.07.2022 / 01:13, *.33.245

Oglądając az milo sie zrobilo zwlaszcza brama przeciw amice... Fajnie dograne video. Kurde malo bylo graczy ktorzy dziekowali kibicom... Lopes poczul cos co zaden pilkarz nie poczuje grajac u nas... Tak jak wspomnial on wroci do nas na stadion naszej Legii kibicowac...

odpowiedz
olew - 06.07.2022 / 23:59, *.vectranet.pl

Trochę emfatyczne, ale i sympatyczne. Grajek średni, ale kilka bramek ważnych strzelił, nie jęczał, żona nie pisała bzdur, dobre wrażenie zostawił.

odpowiedz
Pawełek - 06.07.2022 / 23:26, *.vectranet.pl

Co on bredzi???

odpowiedz
Piotrek Ochota - 07.07.2022 / 07:42, *.t-mobile.pl

@Pawełek : i tak nie zrozumiesz trollu

odpowiedz
Kibic - 07.07.2022 / 08:47, *.net.pl

@Pawełek : co bredzisz ? Rafa mistrz

odpowiedz
Kibic - 06.07.2022 / 23:14, *.plus.pl

Aż miło się to czytało i oglądało niby nic wielkiego nie zrobił ale gościa nie da się nie lubić powodzenia RAFA

odpowiedz
Trampek - 06.07.2022 / 23:02, *.net.pl

Cytat:"
"Chciałbym podziękować kibicom, sztabowi i kolegom z drużyny........" .Miło się czyta taki tekst.Pełna kultura.

odpowiedz
L - 06.07.2022 / 22:54, *.orange.pl

Pożegnanie z klasą. Sportowo pewnie mogło być lepiej. Chociaż kilka ważnych bramek strzelił. Wydaje mi się że nigdy nie znalazł swojego miejsca, często rzucany po różnych sektorach boiska. Nie dało się gościa nie lubić, zawsze uśmiechnięty i pracowity. DIeki Rafał, powodzenia!

odpowiedz
(L) - 06.07.2022 / 22:46, *.ilabs.pl

Powodzenia

odpowiedz
Siwy - 06.07.2022 / 22:40, *.sky.com

I my dziekujemy!

odpowiedz