fot. Woytek / Legionisci.com

Legia obniża ceny biletów na mecz z Celtic FC

źródło: Legionisci.com

W środę, 20 lipca o godzinie 18:00 Legia Warszawa zmierzy się w towarzyskim meczu z zespołem Celtic FC. Klub postanowił obniżyć ceny biletów na to spotkanie o 20 zł. Bilety dla dzieci poniżej 13. roku życia dostępne są w cenie 10 złotych. Wszyscy, którzy wcześniej kupili bilety będą mogli uzyskać zwrot różnicy w cenie.

Zwroty będą realizowane od przyszłego tygodnia, tj. od 18 lipca. Maksymalny czas oczekiwania na zwrot wynosił będzie 14 dni. Szczegóły, dotyczące specjalnego upominku, zostaną na początku przyszłego tygodnia wysłane do osób, które do 14 lipca do godz. 16:59 kupiły bilety. Przypominamy też, że nadal z karnetem na nowy sezon obowiązuje zniżka 30%.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (80)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 17.07.2022 / 19:59, *.play-internet.pl

Po przeczytaniu kilku pierwszych wpisów,odnoszę wrażenie,że co najmniej połowa ludzi tu się udzielających to są kobity.I to do tego z ogromnym fochem,że są obrażane przez Artura B.A przecież można nie iść na mecz i wcale nie robić z tego dramy w internecie.....

odpowiedz
scvv - 16.07.2022 / 18:49, *.centertel.pl

Miałem zamiar iść nawet po wyższej cenie ... ale po słowach Artura, nie pójdę nawet za darmo. Szacunek winien być obopólny. Chodziłem na Legię jak jeszcze w pieluchach latał.

odpowiedz
Zdzicho - 16.07.2022 / 15:20, *.tpnet.pl

Chcieli zrobic w uja? Pokażymy, ze my nie frajery. Przyjdziemy jak do biletu będzie rabat na nową koszulkę 50%
Nie, to bedzie wstyd arturkowi, miodkowi i innym łachudrom

odpowiedz
grzesiek - 16.07.2022 / 11:59, *.centertel.pl

Ja bym coś napisał i dolał oliwy do ognia, ale zostawię to dla siebie. Nawet moglbym wstawić dawny link z jednej z legijnych stron dla potwierdzenia mojej tezy. Ale na prawdę nie warto. Powiem tylko że ja już mam dość tego towarzystwa wlssnej adoracji na meczach pulkarskich. Sekcja kosza się rozwija. Rowniez lubie ten sport. I od teraz tylko kosz.

odpowiedz
Juri - 16.07.2022 / 07:42, *.centertel.pl

@Witkacy: dobrze pamiętasz,Różyk został na żylecie z garstką ludzi,reszta na kryta wbiła. Whisky się lało na sektorze,atmosfera bombowa,mecz sparingowy. ????

odpowiedz
L - 15.07.2022 / 22:52, *.t-mobile.pl

Niestety ale wygląda na to, że Artur niefortuna wypowiedzią spowodował, że Ci co się zastanawiali czy mają przyjść poprostu odpuszczą i zostaną w domu. Mentalność Polaka już taka jest, że zrobi na przekór. Był płacz że drogo, to są tańsze bilety, teraz będzie wymówka że Artur źle powiedział, nawet jak by prostował wypowiedź to będzie pogoda zła itp. Do zobaczenia na stadionie

odpowiedz
Urs72 - 16.07.2022 / 15:43, *.t-mobile.pl

@L: jaka Mentalność ? Żeby iść na mecz ? Przekreślili kibiców od samego początku ,Kasa Misiu Kasa tylko się liczy , idziesz idź ci co nie idą szacun że Nie Idą , mecz zakończony

odpowiedz
TakaPrawda - 15.07.2022 / 22:49, *.waw.pl

Po tym co ostatnio usłyszałem, zobaczyłem nie mam zamiaru iść na ten mecz... Jak to mówią ideały się sprzedały... Boruc ma nas za frajerów, pluje nam w twarz, a niektórzy udają, że pada...

odpowiedz
scvv - 18.07.2022 / 14:58, *.centertel.pl

@TakaPrawda: taka prawda

odpowiedz
gazza - 15.07.2022 / 18:40, *.centertel.pl

Po tym ostatnim sezonie to taki mecz powinien byc zadarmo w ramach przeprosin za poprzedni sezon.
Jesli Boruc nie przeprosi za swoje chamskie odezwanie to nie ide...

odpowiedz
e(L)o - 15.07.2022 / 17:54, *.plus.pl

tym bardziej nie idę...

odpowiedz
grzesiek - 15.07.2022 / 14:45, *.centertel.pl

A prawda wygląda jezzcze gorzej. Bo klub myślał zarobić pare groszy dosłownie na tym interesie a tu pewnie w oczy zajrzalo widmo straty finansowej i dlatego obnizka cen biletow. Wiec mozemy sie spodziewac ze to pierwszy od dawien dawna mecz pozegnaly i ostatni na dlugo czas.

Lepiej bylo zorganizowac sparing Legia vs Pogoń Siedlce na pożegnanie Boruca ale ktoś nie ruszył głową....

odpowiedz
Też Grzesiek - 17.07.2022 / 17:49, *.elartnet.pl

@grzesiek: Święta racja

odpowiedz
Darek - 15.07.2022 / 14:35, *.chello.pl

Komuś się zaczęła dupa palić to zrobili tańsze bilety.Gdyby przyszło mało ludzi to by mieli nauczkę na przyszłość.A tak to robią co chcą.

odpowiedz
Juri - 15.07.2022 / 11:35, *.centertel.pl

@Stary Kibic z Żylety: Potwierdzam ,100% racja.
Ja byłem tylko na pożegnaniu Ziela,pamiętam do dziś,mega wydarzenie.

odpowiedz
Witkacy - 15.07.2022 / 20:14, *.com.tr

@Juri: padało ostro, a na Żylecie były 3 parasole z gastro za Żyletą ;))))

odpowiedz
Tomek - 15.07.2022 / 07:42, *.113.189

Znowu rządzący Legia robią z tego klubu pośmiewisko...kabaret jest odgrywany z tym pożegnaniem. Kto będzie chciał niech idzie, kto nie to jak to powiedział Boruc - bawi się dobrze w domu. Ja zostanę w domu i wielu moich znajomych też, bo to co jest wyprawiane z tym meczem to jest cyrk. Bilety nie idą, to trzeba obniżyć cenę. Panie Herra nawet jakbyście dali bilety po 5 zł, to mnie i setek innych kibiców nie przekonacie. Sukcesem Waszym będzie jak sprzedacie 10 tysięcy biletów. A skończy się to tak, że bilety będziecie rozdawać za darmo. Wasza pazerność na kasę jest straszna i trzymam kciuki aby 3/4 stadionu na pożegnaniu Boruca było puste, bez zorganizowanego dopingu i wyglądało całkowicie jak stypa

odpowiedz
asad - 15.07.2022 / 07:08, *.com.pl

hahahaa a co bileciki słabo schodzą??? Ile sprzedane 5000? WON

odpowiedz
Ola, przestań - 15.07.2022 / 06:26, *.chello.pl

Obniżka? Wszystko spoko, ale po drodze okazało się, że nie ceny a bufonowaty bramkarz, któremu wydaje się, że jak ma kilku kolegów na Żylecie to wszystko może, jest głównym problemem. Idiotyczne filmiki, debilne mruczanki na instagramie, zero samokrytycznego podejścia.

Sami żeśmy ci nadali status legendy, bo przecież nie osiągnięcia na boisku, drogi Arturze. I sami możemy ci ten status odebrać. To co robiłeś w zeszłym sezonie, jak bardzo miałeś w dupie klub i zespół, to co robiłeś "promując" ten mecz w swoich sm, powoduje że masa ludzi nie chce ci znów klaskać. Skoro bardzo chcesz grilla ze znajomymi, to po prostu na niego jedź, zaproś paru kumpli od melo i wystarczy. Po co w ogóle wracałeś? Czemu odarłeś nas z wiary, że istnieją ludzie, którzy rozumieją jak ważna jest Legia? Twój powrót dla wielu osób to najgorszy koszmar - i przykład, że nie warto udać piłkarzom. Wszyscy tu jesteście tylko po klops, my tu będziemy zawsze.

Prawda jest taka, że dalibyście siana z tym zapędzaniem ludzi na ten sparing. Ludzie chcą iść na mecz o coś i w końcu zobaczyć wygraną. Zajmijcie się Olu i inni promocją spotkania z Zagłębiem, bo sama się nie zrobi, a na razie wszystkie siły rzuciliście na mecz, który nikogo nie interesuje. Za moment i tu i tu nie będzie na stadionie nawet 10k. Kto chce żegnać Boruca to pożegna, kto nie chce to nie pożegna. Szablę i podziękowania już dostał a pieniądze dostanie od was. Wszystko się zgadza. Pa

odpowiedz
Siłka - 15.07.2022 / 08:22, *.com.pl

@Ola, przestań:
1000% racji
Popieram

odpowiedz
Xyz - 15.07.2022 / 06:18, *.t-mobile.pl

Naprawdę czlowiek ma niezły ubaw jak czyta te komentarze.....Jednak fanatyzm w Warszawie jest na dnie..

odpowiedz
Peter - 15.07.2022 / 09:32, *.play-internet.pl

@Xyz:Tu nie chodzi o fanatyzm tylko o czystą ekonomię! 40 zł to i tak dużo za sparing. Na Zorię były za dyszkę, więc poszedłem. Nie każdy w Warszawie zarabia 5.000 zł lub więcej.

odpowiedz
SzB - 15.07.2022 / 10:16, *.netfala.pl

@Xyz:
A jak Kolega myśli czemu ten fanatyzm jest na dnie?
Miłość i przywiązanie do klubu ok, ale już chyba coraz mniej osób zaczyna mieć ślepą tolerancję na całokształt sytuacji wokół naszego klubu.

odpowiedz
od 40 lat kibic Legii CWKS Warszawa - 15.07.2022 / 00:41, *.fiberlink.pl

kibic drużyny ale nigdy nie zniżę się by być takim zafajdanym kibolem zesranym w gacie i płaksą który mowi ze Tylko Legia Az po smierc a potem jedzie hejtem po wszystkim jak mu tylko zespół ŻDŚ się włączy (żal dupę ściska) będzie jechał po wszystkim i po wszystkich; prezesie (5 tytulow mistrzowskich i awans do Ligi Mistrzow - SUPER DRUZYNIE z krakowa z SUPER cupialem nigdy sie to nie udalo) po zawodnikach (jest w stanie ich pobic bo tylko to potrafi) i po ich legendach bo mu kasy szkoda Smutne to ale jak to leciało ... gdybym jeszcze raz miał się urodzić :)))))))) no comments PRAWDZIWI KIBICE WIEDZĄ KIM DLA LEGII JEST ARTUR BORUC! a reszta na konwitorską lub do pyrlandi Narka

odpowiedz
Xd - 15.07.2022 / 06:18, *.t-mobile.pl

@od 40 lat kibic Legii CWKS Warszawa:

Mariusz, ale to ty dzwonisz ;)!
Tu nie chodzi o żaden hajs, tylko o zasady. Boruc lekceważy kibiców, kazał nam zostać w domu, to zostaniemy. Na nic się zda obecny płacz. Było myśleć wcześniej.

odpowiedz
ochłoń - 16.07.2022 / 18:57, *.net.pl

@od 40 lat kibic Legii CWKS Warszawa: ale odleciałeś ? gówniarzem mi tu pachnie ... co było a nie jest nie pisze się w rejestr a jest syf kiła i mogiła

odpowiedz
Maciek - 15.07.2022 / 00:26, *.play-internet.pl

Bilety powinny być za darmo po najgorszym sezonie w historii !!!!

To ze nikt z piłkarzy nie wyłapał liścia w maju to zakrawa na cud!

odpowiedz
Stary Kibic z Żylety - 14.07.2022 / 23:08, *.orange.pl

Qrwa młode siusiaki z młodej (L) paki ...
Jaka duża cena biletów za pożegnanie KRÓLA ...
Zastanówcie się dwa razy o czym piszecie ???
Ile wydajecie co dzień na swoje używki a taki mecz zostanie Wam w pamięci do końca życia tak jak mi pożegnanie Deyny !!!!
To wydarzenie jest BEZCENNE!!!
Wszyscy na stadion !!!
Posłuchajta starego kibica!!!

odpowiedz
Lekarz klubowy - 14.07.2022 / 23:30, *.plus.pl

@Stary Kibic z Żylety:

dziadzia - szczęka do szklanki i do spania

odpowiedz
Stary Kibic z Żylety - 16.07.2022 / 19:02, *.orange.pl

@Lekarz klubowy: Oj dzieciaku ;) Wspomnisz moje słowa i przyznasz mi rację za 15 lat ... A co do szczęki to życzę Tobie abyś doczekał tylu wiosen ile ja mam ;)

odpowiedz
Arek - 14.07.2022 / 22:47, *.tpnet.pl

Czy nie dało się tak od razu? I nie byłoby tego całego syfu w około.

odpowiedz
Hiszpan - 14.07.2022 / 22:21, *.play-internet.pl

Moje ostatnie słowo:
Bilety max 10 zł
Koszulka meczowa za 29.99 zł dla każdego
Talon na 5 porcji tego pysznego bigosiku pod namiotem.

odpowiedz
StaryPojeb - 14.07.2022 / 23:20, *.play-internet.pl

@Hiszpan: All-in: powinni jeszcze zrobić promocję na browary na stadionie i oczywiście z 1000 Królewskich w Źródełku.

odpowiedz
Hiszpan - 15.07.2022 / 13:10, *.play-internet.pl

@StaryPojeb: Bigosik styknie

odpowiedz
StaryPojeb - 17.07.2022 / 15:08, *.play-internet.pl

@Hiszpan: jak dobrze zrobiony to niech będzie. Odpuszczę im brak darmowych browarów ostatni raz.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 14.07.2022 / 21:10, *.33.112

Arturowi pieniądz wszystko przesłonił!

odpowiedz
Z Wałbrzycha leci to - 15.07.2022 / 00:25, *.chello.pl

@Krzeszczu 2.0: to tylko oniiiiii żyjący w monotoniiii oniiii

odpowiedz
PND - 14.07.2022 / 21:00, *.waw.pl

Śmiech na sali, BOJKOT tak jak ten pseudo mecz z ukrami...

odpowiedz
Lemiesz Grochuw - 14.07.2022 / 20:39, *.plus.pl

dajcie spokuj, kto normalny po takich bufonowatyh wywiadach zachłannego golkipera pójdzie na tę błazenadę... BOJKOT i tu ku...a nie ma co wyjaśniać!

odpowiedz
Bojkot tego meczu! - 14.07.2022 / 20:17, *.156.142

Obniżka to powinna być, ale nie o 20 zł tylko do 20 zł za bilet na każdą z trybun. A tak to się pocałujcie. Bojkot Boruca i Miodulskiego!

odpowiedz
Konrad - 14.07.2022 / 19:50, *.plus.pl

Artur to Legionista z krwi i kosci
Nie raz siedział z wami na sektorze
Godnie go pożegnać to wasz obowiazek
Na Konwiktorskiej są tańsze bilety więc zapraszam wszystkich malkontentów

odpowiedz
(L) - 14.07.2022 / 20:15, *.ilabs.pl

@Konrad:
Artur był z nami :
- Płock chyba 2007
-Glasgow 2019
-wiosna 2022 r : raz w lidze i raz w PP

Byłeś na tych meczach?
Ja byłem, więc pisanie o k6 to wsadź sobie gdzie chcesz

odpowiedz
Konrad - 14.07.2022 / 20:38, *.plus.pl

@(L): Tyle lat mu kibicowałeś, dopingował Legie razem z toba na jednej trybunie a ty go nie pożegnasz bo za drogo? Szacunku nie liczy się w pieniądzach i w licytacji na ilu meczach byłeś koleżko

odpowiedz
(L) - 14.07.2022 / 20:55, *.ilabs.pl

@Konrad:

Kibicuje Legii. Jestem fanatykiem Legii. Nie Boruca ani jakiegoś innego Wieteski.
Czy za drogo? Tak. Czy dlatego go nie pożegnam? Nie.
Nie liczę szacunku ani w pieniążkach ani w licytacji meczach na których byłem.
Skąd takie wnioski wyciagasz ?
W poprzednim poście napisałeś o k6. Przeprosisz ?

odpowiedz
Konrad - 14.07.2022 / 21:00, *.plus.pl

@(L): Jeśli aż tak Ciebie to urazilo to tak
PRZEPRASZAM

odpowiedz
(L) - 14.07.2022 / 21:13, *.plus.pl

@Konrad:
Dziękuję. Pozdrawiam

odpowiedz
SnD - 14.07.2022 / 23:56, *..

@Konrad: a wiesz ze zaciekawiłeś mnie tą Konwiktorską :P

A obowiązek to mom wobec rodziny a nie tego szczura-artura, gwiazdorzyny od siedmiu boleści...

odpowiedz
Terefere - 14.07.2022 / 19:41, *.proip.pl

Teraz to za darmo mozecie dawać a i tak nie pójde

odpowiedz
Jurek - 14.07.2022 / 19:35, *.234.171

Same biedaki nie maja na bilet a chcieliby transfery za miliony euro.ch.j z takimi kibicami

odpowiedz
Peter - 14.07.2022 / 20:18, *.vectranet.pl

@Jurek: Ja nie chcę, będę kibicował Legii nawet w II lidze. A tańsze bilety faktycznie by się przydały.

odpowiedz
Luq - 14.07.2022 / 22:09, *.telnaptelecom.pl

@Jurek: Jureczku, biedak now biedak, każdy ma swój rozum i nie Ty Decydujesz czy kupi bilet. W kieszeni ludziom nie siedzisz. Wpływ z biletów to pikuś, z tego transferów się nie robi. Pozdro!

odpowiedz
lucho_83 - 14.07.2022 / 19:29, *.chello.pl

Za ten burdel organizacyjny teraz niech się cmokną w zadek!

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 14.07.2022 / 19:15, *.play-internet.pl

Przestańcie marudzić, dobry ruch klubu. Kto nie będzie na wakacjach w przyszłym tygodniu to dawać na stadion. Na pewno będzie fajny mecz, fajna atmosfera, ogólnie fajne wydarzenie.

odpowiedz
Adson 78 - 14.07.2022 / 19:35, *.plus.pl

@SŁAWEK(L): ja będę na meczu , chcę pożegnać Artura najlepszego bramkarza !!!pozdro

odpowiedz
(L) - 14.07.2022 / 18:56, *.t-mobile.pl

Nie ma co się dziwić że tak wszystko idzie sami śpiewamy złodzieje i pijacy są..... Pudels bierze przykład

odpowiedz
Haha Promocja jak w Lidlu - 14.07.2022 / 18:50, *.plus.pl

Niech się teraz po pocałują w ....

odpowiedz
(L) - 14.07.2022 / 18:49, *.ilabs.pl

I co tu k.... wyjaśniać?!

Dziękuję. Nie ide

odpowiedz
VITO L - 14.07.2022 / 18:44, *.tpnet.pl

Dostaniecie upominki jak ja obiecany przez kudłatego złodzieja "nieśmiertelnik" za zakup karnetu w zeszłym sezonie

odpowiedz
Jan Irys - 14.07.2022 / 18:25, *.autocom.pl

Nie ceny byly problemem, a zachowanie "legendy"-nie tylko przy okazji tego meczu, ale w calym minonym sezonie. Dlatego podziekuje.

odpowiedz
NAS - 14.07.2022 / 21:45, *.net.pl

@Jan Irys: potwierdzam

odpowiedz
(L)ubuskie - 14.07.2022 / 18:21, *.plus.pl

Kur.... nie da się tego czytać. Chcesz to idziesz. Nie chcesz siedzi marudź przed tv !!!

odpowiedz
(L) - 14.07.2022 / 19:42, *.ilabs.pl

@(L)ubuskie:

Nawet nie przed tivi.

K... tu nie ma co wyjaśniać

odpowiedz
Legion - 14.07.2022 / 17:57, *.chello.pl

Heh ja nadal podziękuję. Jakby było nie obniżone o 20 zł, tylko kosztowały 20 zł, to można by w ogóle rozważać.

odpowiedz
Janusz - 14.07.2022 / 18:01, *.play-internet.pl

@Legion: Najlepiej za darmo

odpowiedz
dezet - 14.07.2022 / 18:02, *.waw.pl

@Legion: no na Żyletę z karnetem po 22zł a dla dzieci do 13. roku po 10zł, więc chyba już można się szarpnąć?

odpowiedz
L - 14.07.2022 / 18:03, *.autocom.pl

@Legion: przeciez karnetowicz ma za 28 wiec o czym ty piszesz czlowieku? Po prostu masz w dupie Legie i nie wyjezdzaj, ze za drogo.

odpowiedz
L - 14.07.2022 / 18:06, *.autocom.pl

@dezet: przeciez to jest taki typ kibica, ze i tak by nie poszedl, nawet za darmo, ale najwiecej bedzie szczekal w internecie.

odpowiedz
Wierny kibic z zagranicy - 14.07.2022 / 18:09, *.zare.com

@Janusz:
Dokladnie.
Ta Polska mentalnosc,ludzie chcieli by wszysto miec za czapke gruszek no ale najlepiej za frajer,ale wyplaty na ten przyklad no to juz chcieli by miec jak najwieksze .....

odpowiedz
Legion - 14.07.2022 / 18:09, *.chello.pl

@L: mam karnet wy łosie, w przeciwieństwie zapewne do was. Nie na Żyletę. Więc morda tam.

odpowiedz
Legion - 14.07.2022 / 18:11, *.chello.pl

@Wierny kibic z zagranicy: dokładnie tak, bo to jest właśnie mecz o czapkę gruszek.

odpowiedz
Mrok - 14.07.2022 / 18:13, *.com.pl

@L: Teraz karnetowicz ma na Ż za 22 zł

odpowiedz
Koors - 14.07.2022 / 18:20, *.com.pl

@Legion: może za darmo ?

odpowiedz
L - 14.07.2022 / 18:27, *.autocom.pl

@Legion: no to masz bilet za 2 dychy majac karnet, a napisales, ze gdyby kosztowal 20 zl to bys sie zastanowil. Wlasnei sie skompromitowales :d

odpowiedz
L - 14.07.2022 / 18:28, *.autocom.pl

@Mrok: no to jeszcze lepiej. Chlop ma bilet za 22 zl a pie**oli, ze powinny byc za 20 to by moze poszedl. Typowy idi**ta, ktory nie pojdzie bo nie chce ale bedzie pisal, ze nie idzie bo za drogo. Sam sie zaoral.

odpowiedz
Legion - 14.07.2022 / 19:57, *.chello.pl

@L: informuję was durnie, że tam gdzie mam karnet bilet kosztuje dla mnie teraz 57 zł. Jeśli 57 to dla was 20, to raczej wrócić do tych zawodówek, które skończyliście i jeszcze raz je ukończyć, z lepszym skutkiem. Chcecie to idźcie i pożegnajcie swojego "króla". Ja dziękuję.

odpowiedz
Wierny kibic z zagranicy - 14.07.2022 / 19:59, *.156.242

@Legion: Ale nie gramy z jakas Szczakowianka Jaworzna,Motorem Lublin czy tez innym przecietnym klubem ( z calym szacunkiem do nich) a z wielokrotnym mistrzem SZkocji i wielokrotnym uczestnikiem Ligi mistrzow wiec koszty sa wysokie,tak mozna grac z ogorasami aby bylo jak najtaniej ale jaki ma to sens sportowo promocyjno biznesowo ???? Wstyd przyniosa Ci ktorzy beda na miejscu i nie przyjda na stadion. Wstyds i chanba,na roznego rodzaju uzywki wydaja miesiecznie setki zlotych na GLUPOTY a na bilet na mecz nie maja ;/

odpowiedz
dezet - 14.07.2022 / 21:18, *.waw.pl

@Legion: ale wiesz że mozesz kupić bilet na jaką trybune chcesz, a zniżkę masz za karnet? Czy za trudne?

odpowiedz
dezet - 14.07.2022 / 17:55, *.waw.pl

Poszli po rozum do głowy, lepiej późno niż wcale

odpowiedz
Robi48 - 15.07.2022 / 17:40, *..

@dezet: a ty to miałeś rodzinę w ormo ? Pewnie karnecik już tez masz kupiony ?

odpowiedz
dezet - 16.07.2022 / 00:22, *.waw.pl

@Robi48: mam kupiony od pierwszego dnia sprzedaży, chodzę na każdy mecz i zdzieram gardło na Żylecie, wiem że nie zrozumiesz jak tak można bo jesteś tylko trollem co potrafi tylko obrażać. Jeszcze żeby jakiś poziom te wypociny prezentowały musisz się bardziej postarać, choć pewnie dla ciebie to za trudne

odpowiedz