Arkadiusz Wrzosek i Tomasz Sarara - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

KSW

Prezentacja Wrzoska i Sarary przed walką na Torwarze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przy okazji pożegnalnego meczu Artura Boruca przy Łazienkowskiej miała miejsce prezentacja dwóch zawodników, którzy za parę tygodni staną naprzeciwko siebie w klatce w ramach Konfrontacji Sztuk Walki. W przerwie spotkania, na środku boiska, miała miejsce prezentacja legionisty, Arkadiusza Wrzoska oraz jego pierwszego rywala w KSW - Tomasza Sarary.

Walka Arka będzie miała miejsce w sobotę, 20 sierpnia na warszawskim Torwarze w ramach 73. gali KSW. Bilety nabywać można TUTAJ. Zachęcamy do wspierania legionisty, który ostatnio mógł liczyć na gorący doping licznej grupy fanów Legii w Belgii na gali Glory 80. Podczas środowej prezentacji przy Łazienkowskiej Żyleta kilkakrotnie skandowała nazwisko Arka Wrzoska, życząc mu wygranej w debiutanckiej walce w KSW.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
ziutek - 22.07.2022 / 15:12, *.vectranet.pl

Powodzenia Arek, będzie ciekawie~!

odpowiedz
dd - 22.07.2022 / 11:34, *.vectranet.pl

Na pożegnanie Boruca było za drogo, a tutaj cena biletów wam nie przeszkadza?

odpowiedz
Ding - 22.07.2022 / 06:20, *.chello.pl

Napiszcie lepiej, co z tą zapowiedziana przez Herrę niespodzianką dla kibiców, którzy byli na meczu.

odpowiedz
Pjoter - 22.07.2022 / 01:08, *.play-internet.pl

No to mieliśmy najlepszego kicksboxera...każdy pcha się w to MMA,dramat...

odpowiedz
KICKBOXER - 22.07.2022 / 11:35, *.supermedia.pl

@Pjoter: Niestety pieniądze w kickboxingu są żałosne w porównaniu do mma

odpowiedz
K(L)AKIER - 22.07.2022 / 13:44, *.inetia.pl

@KICKBOXER: Ksw mogłoby organizowac rówieniez walki na zasadzie kickboxingu, wielu ciekawych zawodników mamy, pare walk mma i z dwie na gali kickboxing, nieraz sa ciekawsze jak niektóre walki w mma.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.