Maik Nawrocki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening: Powrót Nawrockiego

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek o godzinie 18 drużyna Legii Warszawa rozpoczęła przygotowania do piątkowego meczu z Widzewem Łódź. Pod nieobecność Kosty Runjaicia zajęcia poprowadził jego asystent Aleksandar Rogić. W treningu wziął udział Maik Nawrocki. Młody stoper w 1. kolejce doznał złamania kości twarzy, przeszedł zabieg i musiał odpoczywać przez dwa tygodnie. Przez najbliższy czas będzie trenował i grał w specjalnej masce.

W zajęciach nie wziął działu Jakub Kisiel, który w sobotnim meczu trzecioligowych rezerw doznał urazu. Pozostali zawodnicy byli do dyspozycji trenerów, w tym Lindsay Rose, który w piątek przed wcześniej opuścił boisko z powodu urazu uda lewej nogi. Reprezentant Mauritiusa na szczęście nie doznał poważnego urazu i normalnie ćwiczył z kolegami. Zajęciom z boku przyglądał się prezes klubu Dariusz Mioduski.Po części rozgrzewkowej zawodnicy zostali podzieleni na dwa składy i rozgrywali gierki taktyczne. Sztab testował na stoperze duet Jędrzejczyk - Augustyniak.

We wtorek i środę legioniści będą trenowali o godzinie 11, a w czwartek o godzinie 14. Mecz Widzew Łódź - Legia Warszawa odbędzie się w piątek, 12 sierpnia o godz. 20:30.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.