REKLAMA

Graffiti

Nowe legijne graffiti: Legia & Radomiak (255)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przed piątkowym meczem przyjaźni Legii z Radomiakiem UZaLeżnieni przygotowali zgodowe graffiti "1916 & 1910" z dwoma wojownikami. Daty założenia obu klubów wykonane zostały w odpowiednich barwach. Ponadto UZL namalowali kolejne graffiti - "Forza Legia".






REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Wołomin NR - 02.09.2022 / 04:56, *.centertel.pl

Drugi graf jest kapitalny!!!

odpowiedz
Arek - 02.09.2022 / 00:06, *.tpnet.pl

Fajnie, dzieje się.

odpowiedz
stara szkoła fanatyków - 01.09.2022 / 22:28, *.chello.pl

Super grafy,drugi motyw "Forza Legia" idealny na flagę.

odpowiedz
Y - 01.09.2022 / 23:14, *.virginm.net

@stara szkoła fanatyków: byla kiedys fajna flaga z napisem ultras taka wlasnie czcionka,czasy LM1995, szkoda ze zniknela

odpowiedz
Y - 01.09.2022 / 23:21, *.virginm.net

@stara szkoła fanatyków: wisiala na zakolu obok flagi warriors w meczu zw spartakiem LM1995 dobrze w tv ja widac,pozniej zniknela ta flaga, fajne tlo miala pod literami czerw zielone romby, warto by bylo jej.replike zrobic

odpowiedz
A. - 02.09.2022 / 09:25, *.centertel.pl

@stara szkoła fanatyków: motyw bardzo fajny na flage, ja bym jeszcze widział flagę z hasłem z nowej książki "Chłopcy z Łazienkowskiej"

odpowiedz
exsa - 01.09.2022 / 20:08, *.tpnet.pl

Pieknie !!!

odpowiedz
(L)ifciarz - 01.09.2022 / 19:44, *.centertel.pl

Pełen profesjonalizm.

odpowiedz