fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 3-2 Miedź (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Miedź Legnica przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA LEGIA - MIEDŹ
FORTUNA:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (84)

+dodaj komentarz
Leśny Dziadek - 16.09.2022 / 22:35, *.t-mobile.pl

I chłopcy wrócili na zwycięską ścieżkę. Ale przygotowania fizycznego to ja nie widzę. A jeżeli nie ma siły biegać, to można grać w szachy. Noga odpoczęta, to inna noga, niż zmęczona po treningach...Co mówi taka noga lewa do prawej? Idz przypudrować nos krasnalowi...

odpowiedz
olxx - 16.09.2022 / 22:28, *.mm.pl

lider... ale to jest żenujące bauahahahaha ja p..

odpowiedz
Xov - 16.09.2022 / 22:13, *.mm.pl

sędzia.. .. jak już go się kupuje to trzeba mu powiedzieć aby nie był tak oczywisty...

odpowiedz
Wert - 16.09.2022 / 22:23, *.centertel.pl

@Xov: aha. Sędzia kupiony bo nie uznał nieprawidłowych goli. Dobre.

odpowiedz
Xov - 16.09.2022 / 22:31, *.mm.pl

eh no jasne zabezpieczył legiunię czerwonkiem jeszcze po tym.. spokojnie amika pewnie nie rozniesie was jak czwa ale da radę.. męczące jest to walenie buły sędziów dla legiuni..

odpowiedz
Xov - 16.09.2022 / 22:06, *.mm.pl

ale ta legnica to głupki..
strzelają bramkę.. odwołują im..
strzelają znowu.. odwołują im
i co te głupki robią.. chcą strzelić jeszcze jedną :-)) hahah lamele..

odpowiedz
Wert - 16.09.2022 / 22:22, *.centertel.pl

@Xov: a co mieli uznać gole ze spalonych?

odpowiedz
Wycior - 16.09.2022 / 22:55, *.vectranet.pl

@Wert: tak i na dodatek dać im jeszcze 6 karnych… Nie odpisuj prowincjuszom - dla nich każdy wygrany mecz jest ustawiony. Ciekawe dlaczego z Cracovią, Koroną i Rakowem nam nie drukowali…

odpowiedz
Boruc - 16.09.2022 / 22:05, *.vectranet.pl

Ale ten Tobiasz jest kiepski.Zaraz nam mecz zawali

odpowiedz
Zbyc(L) - 16.09.2022 / 22:28, *.centertel.pl

@Boruc : kiepski to ty jesteś. Zapomniałeś. Wyronił na 3:0. W drugiej też wyjął.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 16.09.2022 / 21:57, *.plus.pl

Wynik i tak dalej niepewny bo z dzisiejszą gra obrony może być roznie

odpowiedz
:) - 16.09.2022 / 22:01, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : jasnowidz ? było blisko uff

odpowiedz
:) - 16.09.2022 / 21:55, *.plus.pl

Może Kramer też coś strzeli jak wejdzie?

odpowiedz
Grzegorz - 16.09.2022 / 21:53, *.chello.pl

Czym my się podniecamy że prawie z ostatnią drużyną w tabeli wygrywamy

odpowiedz
Kosta - Jozak - 16.09.2022 / 21:56, *.plus.pl

@Grzegorz : cóż takie czasy...

odpowiedz
Dobrze jesteśmy na pierwszym w tabeli - 16.09.2022 / 22:28, *.chello.pl

@Kosta - Jozak:

odpowiedz
orik - 16.09.2022 / 21:48, *.mm.pl

no to co- teraz jedziemy na mistrza co ?
ah sory teraz z amiką..

odpowiedz
QVTS - 16.09.2022 / 21:42, *.plus.pl

Będzie 4:2 Josue chyba liczy na dłuższy urlop bo teraz przerwa na reprezentację a kartka jakby celowa.

odpowiedz
orik - 16.09.2022 / 21:35, *.mm.pl

gra jest dokładnie taka sama jak w ostatnich meczach, zmieniają się tylko przeciwnicy... z czwą znowu byłby mega wpier...l...

odpowiedz
Klawo - 16.09.2022 / 21:32, *.189.14

Ogniem na nich w 2 połowie!!!Josue faktycznie nie zagra z Słowikami? Kartka na własne życzenie.

odpowiedz
O mamo - 16.09.2022 / 21:29, *.centertel.pl

Przede wszystkim jak wygląda koncentracja przed meczem? Ile to już razy miało miejsce i ciągle to się powtarza,że drużyny nie ma na murawie przez pierwsze 15-20 minut????

odpowiedz
Lobs - 16.09.2022 / 21:27, *.plus.pl

Josue nie wiedział, że jest zagrożony? Bo dostał kartkę na własne życzenie, wręcz jakby chciał się wymixowac z tego meczu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.09.2022 / 21:25, *.t-mobile.pl

Szczyt formy był szykowany na eliminacje pucharów, w lipcu / sierpniu. Chłopaki szykowali się na grupę L. M. z Realem lub Barceloną. Taką Miedz mieli pyknać 5-0, nie wychodząc z szatni. A tu trzeba jednak trochę pobiegać. W drugiej połowie, albo wyjdą zmotywowani, albo miedzi w kasie nie będzie...

odpowiedz
Lomianki - 16.09.2022 / 21:23, *.189.14

Dobry wynik jak na ten piach. Josue jakby specjalnie nie chciał zagrać z amokorzami.

odpowiedz
Biała siła - 16.09.2022 / 21:21, *.t-mobile.pl

Ktoś jeszcze będzie bronił tego wszystkiego ,

odpowiedz
Kosta - Jozak - 16.09.2022 / 21:16, *.plus.pl

Nic nie gramy ale gole strzelamy

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.09.2022 / 21:21, *.autocom.pl

@Kosta - Jozak: Gramy z przedostatnią ekipą z tabeli.

odpowiedz
Rysio - 16.09.2022 / 21:15, *.play-internet.pl

Szykuje się kolejny blamaż...czy ktoś za to pójdzie do kryminału???

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.09.2022 / 21:15, *.autocom.pl

Żaden z tych "piłkarzy" nie zasługuje na grę w Legii. ŻADEN. Trener(?) też.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 16.09.2022 / 21:14, *.plus.pl

Nie poddawaj się ...

odpowiedz
:) - 16.09.2022 / 21:13, *.plus.pl

Josue nie zagra z Amica za kartki to zwiększa nasze szanse na dobry rezultat tam.

odpowiedz
Olaf - 16.09.2022 / 21:21, *.191.250

@:): dokładnie, a z drugiej strony i tak w plecy

odpowiedz
lucho_83 - 16.09.2022 / 21:12, *.chello.pl

Brakuje jeszcze rzutu karnego, samobója i czerwonej kartki...ale dziś gramy dno! Cała obrona w przerwie do zmiany!!!!

odpowiedz
Atmosferić - 16.09.2022 / 21:08, *.orange.pl

Los Legii to los ruchu chprzów będzie.

odpowiedz
Antyczesio - 16.09.2022 / 21:08, *.plus.pl

Doping jak na siatce brakuje tylko pieśni o małym rycerzu i Scooter Maria z głośników

odpowiedz
Zły - 16.09.2022 / 21:05, *.chello.pl

To jeszcze raz powtórzę jak w tym sezonie nie będzie pucharów to ten klub nie ma szans na przetrwanie,przy tych kosztach i obecnym długu,zostaje tylko wyprzedaż a tu niespodzianka bo nie ma kogo,akademia to jest ku,wa kpina jak całyh pe,al loczek,jka nic nie zrobimy to nasteny sezon witamy w 4 lidze
p.s przynajmniej bedziemy wszystko wygrywać,buha hahaha

odpowiedz
Dobry - 16.09.2022 / 21:20, *.vectranet.pl

@Zły:

Pucharów nie będzie. Mówił o tym Zieliński przed sezonem między wierszami.
Jeśli dmuchałeś sam balonik z napisem "mistrz" "puchary" to teraz nie dziw się że pęka właśnie ci w ryj.

Raków odskoczy nam na lata. Uświadom to sobie.

odpowiedz
Zły - 16.09.2022 / 21:31, *.chello.pl

@Dobry: Mówił tak żeby zdjąc presje z piłkarzy i trenera,a w głebi dusz zdawał sobie sprawe że brak pucharów oznacza,duży problem ,bo nikt z własnej kieszeni nie bedzie utrzymywał Legii,a co do oczekiwań przy tak prowadzonym biznesie jaki prowadzi loczek,innej możliwości nie ma jak pare baniek Euro z pucharów żeby to spiąc,spredaż młodych skończyła sie dwa lata temu i szybko nie wróci.smutne ale prawdziwe.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.09.2022 / 21:37, *.play-internet.pl

@Zły: Ale pierdoły piszesz....To niby co,piłkarze myśleli,że przyszli pokopać sobie piłeczkę rekreacyjnie???

odpowiedz
Dobry - 16.09.2022 / 22:17, *.vectranet.pl

@Zły:

w głębi duszy to on doskonale wiedział że taki Carlitos (który sam dopłacił aby tu grać) to nie napastnik zapewniający nam puchary, że jego pomocnicy (czyt. Kapustka, Josue) i skrzydłowi czasem będą mieli przebłyski, a nie prezentowali równą dobrą formę, która pozwoli nam odskoczyć rywalom.

Dmuchasz sam balonik oczekiwań a później płaczesz. Jak dziecko oczekujące motorynki na gwiazdkę a dostające drewniane klocki.

odpowiedz
Redi - 16.09.2022 / 21:05, *.play-internet.pl

Wszyscy jadą na piłkarzy, no okej im też się należy, ale czy ktoś widzi że Legia nie ma żadnej taktyki?

odpowiedz
Zbycho(L) - 16.09.2022 / 21:04, *.centertel.pl

Te dwa babole Augustyniaka to poniekąd wina Slisza gdyż jego podania wsadziły Augustyna na minę. Rosołek jak śnięty karp, a Slisz tragedia. Obaj natychmiastdozmiany

odpowiedz
Arek - 16.09.2022 / 21:01, *.t-mobile.pl

Rosołek, Kapustka, Ślisz, Wszolek i ręcznik w bramce gramy połowa składu :o

odpowiedz
Badylu - 16.09.2022 / 20:58, *.centertel.pl

Pytanie do piłkarze w jaki sposób koncentruje się przed meczem,że po 15 minutach przegrywacie 0:2 z jedną z najsłabszych drużyn w lidze

odpowiedz
Pawel - 16.09.2022 / 20:58, *.centertel.pl

Slisz potwierdza w kazdym meczu jak bardzo jestcupośledzony piłkarsko. Taki niedopracowany ślimak paralityk

odpowiedz
Atmosferić - 16.09.2022 / 20:56, *.orange.pl

Tylko 3 drużyny w lidze mają gorszą obronę od Legii - Lechia, miedź i stal.

odpowiedz
13 - 16.09.2022 / 20:56, *.204.20

Dramat.

odpowiedz
Łysy - 16.09.2022 / 20:55, *.centertel.pl

Prawda jest taka, że dopóki nie zaczął eksperymentować z Rosołkiem i Sliszem w składzie to wyglądało w pierwszych kolejkach, a teraz znowu zaczyna się upychanie ich w składzie.

odpowiedz
Anty Kosta - 16.09.2022 / 20:54, *.plus.pl

Coś jakby ruszyło dopiero po 20 minutach gry

odpowiedz
Manuela za Mięciela - 16.09.2022 / 20:58, *.plus.pl

@Anty Kosta: ta do pierwszej straty piłki idzie ok

odpowiedz
ja - 16.09.2022 / 20:54, *.vectranet.pl

dziady co wam na imie ch..wam na imie

odpowiedz
Atmosferić - 16.09.2022 / 20:53, *.orange.pl

Josue wygląda jak kiedyś pącze Iwański... ile on przytył z 10 kilo?

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 16.09.2022 / 20:55, *.plus.pl

@Atmosferić: drugi Ryszard Staniek

odpowiedz
Ja - 16.09.2022 / 20:52, *.autocom.pl

Trzeba dzwonić do vukovicia. Jak zwykle.

odpowiedz
Arek - 16.09.2022 / 21:30, *.t-mobile.pl

@Ja: i powiedzieć mu spi..j

odpowiedz
Zły - 16.09.2022 / 20:50, *.chello.pl

ale ku.wa lamusy,a kibice dalej doping,dramat,tego raka jaki toczy ten klub trzeba wyciąc,za chwile leszek wybije nam puchary imistrza z głowy,ciekawe kiedy ta gumka wstydu pęknie????

odpowiedz
Quad74 - 16.09.2022 / 20:50, *.chello.pl

Nie ma takich upokorzeń, które te dziady oszczędzą kibicom

odpowiedz
Meter - 16.09.2022 / 20:50, *.t-mobile.pl

15min i nawet 1faulu..nic...Pajace ,bez ambicji i jaj

odpowiedz
Atmosferić - 16.09.2022 / 20:50, *.orange.pl

Od początku jak się dowiedziałem że niemiaszek bałkański będzie trenerem Legii - to na tą sytuacje obecnie to była możliwie najgorsza opcja. Ten gość się co roku kompromituje przegrywają w najważniejszych i niespodziewanych momentach ważne punkty.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.09.2022 / 20:50, *.t-mobile.pl

Taki taka na Łazienkowskiej, ha ha ha ha ha...

odpowiedz
Olomanolo - 16.09.2022 / 20:49, *.com.pl

Zakończy się remisem ( oby ) i wszyscy będą się cieszyć jakby LM wygrali

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.09.2022 / 20:53, *.t-mobile.pl

@Olomanolo: Będzie 5- 3

odpowiedz
Olomanolo - 16.09.2022 / 21:37, *.com.pl

@Leśny Dziadek: jestem za pozdro

odpowiedz
Kosta - Jozak - 16.09.2022 / 20:49, *.plus.pl

Co się dziwić jak my dziś w ogóle obrony nie mamy

odpowiedz
Manuela za Mięciela - 16.09.2022 / 20:51, *.plus.pl

@Kosta - Jozak: dokładnie każda akcja miedzi pachnie golem

odpowiedz
Nh1234 - 16.09.2022 / 20:48, *.grefnet.pl

Znowu się zaczyna ... Porażka za porażką.. żenada.. ..

odpowiedz
wtf - 16.09.2022 / 20:47, *.chello.pl

Są zmęczeni,w końcu grają aż raz w tygodniu!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.09.2022 / 20:46, *.autocom.pl

Wielkie brawa dla Mladenovica za powrót! Mamy już dwójkę w plecy.

odpowiedz
Rataj - 16.09.2022 / 20:45, *.centertel.pl

Chyba już trener primadonnom się nie podoba:)

odpowiedz
Atmosferić - 16.09.2022 / 20:45, *.orange.pl

0-2 haha dokładnie przewidziałem :-) tylko zamiast 0-3 możebyć 0-5

odpowiedz
13 - 16.09.2022 / 20:43, *.204.20

Nie no kur_a nie wierze...

odpowiedz
Lorneta - 16.09.2022 / 20:41, *.centertel.pl

Znowu nieprzygotowani do meczu od pierwszych minutKtóry to już raz ehh idę spać szkoda nerwów i życia

odpowiedz
Atmosferić - 16.09.2022 / 20:40, *.orange.pl

Idzie jesień będą spadać liście :-D

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 16.09.2022 / 20:39, *.plus.pl

Kosta jak ty mi zaimponowałes tym składem znów Josue i Wszolek i Augustyniak stoper brawo !!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.09.2022 / 20:38, *.autocom.pl

Tak się kończy gra pomocnikiem, na pozycji stopera.

odpowiedz
wtf - 16.09.2022 / 20:37, *.chello.pl

Ustawianie Augustyniaka na obronie to sabotaż albo weryfikacja trenerskich zdolnośći przegrywa ze Szczecina!

odpowiedz
Kosta - Jozak - 16.09.2022 / 20:37, *.plus.pl

Poszły konie po betonie !!!!

odpowiedz
Barry - 16.09.2022 / 20:36, *.kompex.pl

Zaczęło sie

odpowiedz
Atmosferić - 16.09.2022 / 20:35, *.orange.pl

Dokładnie przewidziałem scenariusz tego meczu już 0-1 - typowałem 0-3. Trzeba zwolnić tego pozoranta.

odpowiedz
War - 16.09.2022 / 20:35, *.orange.pl

Dramat

odpowiedz
Monster (L) Miłkowice - 16.09.2022 / 19:18, *.tpnet.pl

Moja 11 na ten mecz.
Tobiasz
Johansson ... Rose ... Nawrocki ... Ribeiro
... Augustyniak ... Josue ...
Rosołek ... Carlitos ... Kapustka
Kramer

odpowiedz