Kacper Tobiasz - fot. Mishka / Legionisci.com

Tobiasz: Wywozimy cenny punkt

Bartosz Kuciński, Mikołaj Ciura

- Lubię, gdy na trybunach jest gorąco. Cieszę się, że potrafię sobie z tym poradzić. Dobrze, że jako drużyna daliśmy radę, mimo kilku przeciwności losu i tej czerwonej kartki Artura. Tak naprawdę wywozimy stąd bardzo cenny punkt, bo Lech jest bardzo dobrze zorganizowany - powiedział po meczu z Lechem Poznań Kacper Tobiasz.

- Każdy punkt jest satysfakcją, wiadomo - celowaliśmy w wygraną. Musimy się cieszyć z tego punktu, jakby to była wygrana, tym bardziej po tej dramatycznej końcówce. Nie uważam, że to dzięki mnie mamy ten remis. To jest zasługa całej drużyny, nigdy nie będę siebie wychwalał. Dla mnie najważniejsza jest drużyna.



- To oni pierwsi zaczęli rzucać wyzwiskami w moją stronę, przez grę na czas, co im się nie podobało. Potem zaczęli rzucać butelkami, więc jeśli ktoś powie, że to moja wina, to najmądrzejszy nie jest. Po meczu gadałem z piłkarzami Lecha. Barry Douglas narzekał na to, że rzucam butelki. Ciekawe spostrzeżenie. Filip gratulował meczu i mówił, że dobrze, że żadną małpką nie dostałem, bo mogłoby to źle skończyć. Dziękuję Filipowi, a Barry'emu nie za bardzo.

- Wydaje mi się, że jesteśmy na dobrej drodze i cały czas mamy miejsce do tego, żeby się poprawić. Cieszy mnie to, że nasza forma może być tylko i wyłącznie zwyżkowa, a nie, że już osiągnęliśmy swój szczyt i że może być tylko gorzej.

- Bronienie pajacykiem? Trochę się od Artura Boruca nauczyłem. Kiedy byłem młodszy, oglądałem filmiki na Youtubie, to tam go podglądałem i zostało mi we krwi.

fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Manuela za Mięciela - 03.10.2022 / 13:53, *.plus.pl

Gdyby Tobiasz powiedział że się boi o życie i nie będzie wchodził do bramki to by był walkower dla nas wg przepisów wtedy sędzia zgłasza taką prośbę do technicznego i varu odgwizduje przerwanie meczu i potem ta śmieszna komisja ligi weryfikuje jako 3:0 dla nas

odpowiedz
Antyczesio - 03.10.2022 / 13:59, *.plus.pl

@Manuela za Mięciela: Komisja ligi by nakazała reasumpcję meczu bo wynik się nie zgadzal i starania sędziego przez ,,kibiców" gospodarzy zostały zniweczone rzucaniem butelkami.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 03.10.2022 / 14:01, *.plus.pl

@Antyczesio: A może te butelki l przedmioty były przeznaczone dla Lasyka za zbyt słabe starania ale nie doleciały?

odpowiedz
dejne3 - 03.10.2022 / 11:58, *.199.66

Kacper jesteś The Best , to już kartofle maja we krwi , takie zachowanie nie pierwszy raz pokazują , odwrotna sytuacja w Warszawie cała Polska by huczała o kare dla Legii.

Finał PP na Narodowym to samo bydło rzucało w Arka Malarza -zapomnieli o tym ,Arek jest na tyle charakterny że
wystarczyło się położyć i walkower dla Legii.
Kompleks Legii trwa

odpowiedz
Coachbiedronka - 03.10.2022 / 09:09, *.play-internet.pl

Tobiasz ma papiery na granie i chłodna głowę,oby bronił w Legii jak najdłużej,jak dla mnie powinien być fundamentem nowej Legii,trzeba powoli pozbywac się szrotu i wzmacniać pozycję na których mamy braki.Niektorzy piłkarze zasługi są w Legii i są wypaleni mentalnie,bardzo elektryczni jak Jędrzejczyk i Mladenovic,przed nimi jednak nasza Legię powinni opuścić Miszta,Abu Joel Hanna,skibicki,kharatin,kastrati,slisz ,nierozumie dlaczego nie szukamy w Afryce lub w Argentynie,i zawsze Serbowie byli trzonem Legii.

odpowiedz
bronek49 - 02.10.2022 / 16:47, *.chello.pl

Brawo Kacper dzięki tobie Legia zdobyła jeden punkt

odpowiedz
jasio865 - 02.10.2022 / 16:13, *.play-internet.pl

Witajcie!!!pytam ,choć odpowiedzi nie dostanę,kiedy ta mega nienawiść się skończy!!!!??kiedy???można kogoś nie lubić ale taka nienawiść???nawet chłopak podający piłki tak podał legioniście by ten sam sobie ją podał!!!od małego nienawiść!!!!a tu butelki i inne przedmioty!!!kiedy to się skończy!!!???

odpowiedz
zp - 02.10.2022 / 20:29, *.centertel.pl

@jasio865: ja Tobie odpowiem, każdy frustrat musi mieć wroga, by mieć cel w życiu. Wykoncypował sobie pewien przeciętniak z Wielkopolski, grający na „papierach” eksperymentu finansowego również z Wielkopolski, ze jak sobie za wroga upatrzy najlepszy klub w Polsce to odrazu wejdzie na level mistrzowski, jakby co roku miał być kandydatem do mistrzostwa - taka autopromocja. Dlatego w Poznaniu najlepiej sprzedającym się artykułem pierwszej potrzeby jest maść na ból miejsca, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę, to tak z grubsza ????

odpowiedz
Wyrwikufel - 02.10.2022 / 14:21, *.play-internet.pl

Chłopaku chłopaku! Super mecz wTwoim wykonaniu. Gratki!

odpowiedz
Arek - 02.10.2022 / 13:07, *.tpnet.pl

Brawo Kacper! Kozak mecz. Bo gdyby to im wpadło na początku, mogłoby być różnie.

odpowiedz
Żyrardów - 02.10.2022 / 12:27, *.play-internet.pl

Bravo Kacper
Ma 19 lat i papiery na bramkarza na wiele lat w kadrze a Legia juz musi szukać następcy

odpowiedz
Legia mistrz, - 02.10.2022 / 11:46, *.t-mobile.pl

Ma chłopak rację że to cenny punkt zdobyty przy tym sędziowaniu i bydle zasiadającym na trybunie za bramka

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.10.2022 / 11:27, *.play-internet.pl

Kacper jest solidnym bramkarzem,więc pewnie do zimy już go w Legii nie będzie .....Już mioduski szuka Mu klubu.

odpowiedz
banderowcy won! - 02.10.2022 / 11:07, *.chello.pl

Brawo Tobiasz! Znowu ratuje nam skórę.

odpowiedz
MikeL - 02.10.2022 / 08:17, *.mm.pl

Brawo Tobi !!! Miszta promowane beztalencie !!!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 01.10.2022 / 23:23, *.chello.pl

Brawo Tobi pokazałeś,buraką klasę.

odpowiedz
Ozesz - 02.10.2022 / 08:07, *.chello.pl

@Fan.Grotyńskiego: co to jest buraka

odpowiedz
AntyWlkp - 01.10.2022 / 23:08, *.centertel.pl

W ogóle jak to możliwe że tam latały butle po dużym Heinekenie !?

odpowiedz
L - 01.10.2022 / 23:23, *.aster.pl

@AntyWlkp: w Poznaniu wszystko jest mozliwe. Widziales tego 10 latka z wymalowaną przekreslona eLka na twarzy i 15 latka z szalikiem "anty Legia, zrobimy Heysel z Warszawy"? Przeciez to stan umyslu.

odpowiedz
Zawisza - 02.10.2022 / 08:57, *.chello.pl

@AntyWlkp: a jak to jest możliwe, ze rozpija się na meczu 1,75L bociana na żylecie? Tak samo

odpowiedz
Singspiel - 02.10.2022 / 11:13, *.plus.pl

@Zawisza: jak sie nie rzuca butelką to nie

odpowiedz
Yahoo - 02.10.2022 / 16:02, *.t-mobile.pl

@L: a skąd wiadomo, że miał 10 lat?

odpowiedz
Pawciu - 01.10.2022 / 20:38, *.mm.pl

Gratulacje za swietny wystep

odpowiedz
Maro1960 - 01.10.2022 / 20:36, *.aster.pl

Zachowanie kiboli z Poznania powinno skutkować walkowerem.
Trzy raz przerywany mecz.
Gdyby było tak u Nas walkower murowany.

odpowiedz
Dexter - 01.10.2022 / 20:28, *.centertel.pl

Powinien być walkower ile Tobiasz butelek dostał w pole karne

odpowiedz