Marcin Kaczmarek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Kaczmarek: Zrobiliśmy dużo, żeby nie przegrać

Fumen, źródło: Legionisci.com

Marcin Kaczmarek (trener Lechii): Zrobiliśmy bardzo dużo, żeby tego meczu nie przegrać. Natomiast w piłce tak bywa, że grając konsekwentnie, grając nieźle z trudnym przeciwnikiem przegrywa się. Musimy wyciągnąć dużo pozytywnych wniosków z tego spotkania, bo pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. Wyeliminowaliśmy większość atutów Legii i sami atakowaliśmy.W drugiej części, Legia osiągnęła przewagę i to nie podlegało dyskusji. Mogliśmy zremisować i bardzo żałuję, że tak się nie stało, bo byłby to dodatkowy bodziec do dalszej pracy. Durmus miał okazję, uderzał z ostrego kąta, było groźnie i mogło być 2-0. Nie wiem jakby potoczyłby się dalej ten mecz. Co nie zmienia faktu, że nie ustrzegliśmy się błędów i to trzeba omówić z drużyną. Musimy poprawiać pojedyncze elementy. Także gratuluję Legii zdobycia ważnych trzech punktów. Przed nami dwa spotkania ligowe i już we wtorek pucharowe. Musimy zrobić wszystko, żeby przygotować się dobrze do tej potyczki.

Widzę, że zespół reaguje na boisku i realizuje założenia konsekwentnie bez względu na rywala. Pamiętajmy, że graliśmy z rozpędzoną Legią po 5-2 z Jagiellonią. Także możemy być zadowoleni z postawy zespołu, choć nie zawsze przekłada się to na punkty.

Dość istotnym punktem zwrotnym była wymuszona zmiana w naszym zespole. Sezonienko podkręcił staw skokowy i musiałem dokonać roszady z konieczności. A szkoda, bo nie dość, że prezentował się nieźle, to jego absencja może być dłuższa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
bronek49 - 05.11.2022 / 17:08, *.chello.pl

denerwuje mnie tłumaczenie że drużyna popełniała błędy dlatego stracili 2 bramki ale sami jak strzelili bramkie to dlatego że Legia też popełniła błąd

odpowiedz
WSL - 05.11.2022 / 09:44, *.tpnet.pl

Ciekawie zapowiada sie wtorkowy mecz gdzie musi pasc rostrzygniecie !!!

odpowiedz
exsa - 05.11.2022 / 09:41, *.tpnet.pl

Wypowiedz dotyczacza przebiegu meczu obiektywna a Pana zespol gra coraz lepiej co bylo widac !!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.