REKLAMA

Zbiórka na operację Michaliny

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przed jutrzejszym meczem koszykarzy Legii z Galatasaray, przy wejściu do hali Torwar, prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na pomoc dla Michaliny Bijak. Dziewczynka musi przejść kosztowną operację wydłużenia nogi w Paley European Institute.

"Kiedyś takie dzieci jak ona skazane były na amputację! Dziś dla naszej córeczki jest szansa, żeby żyć normalnie. Niestety, potrzebna jest skomplikowana operacja. Bez niej Misia nigdy nie będzie chodzić, biegać, skakać jak zdrowa dziewczynka... Bardzo prosimy Cię o pomoc dla naszej córeczki!" - informują rodzice dziewczynki. W pierwszym etapie ratowania nóżki dziewczynki potrzeba około 400 tysięcy złotych.

Wpłat dokonywać można nie tylko przy wejściu do hali Torwar, ale również TUTAJ.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
DZ - 21.12.2022 / 11:54, *.centertel.pl

Czy jest opcja, żeby cwaniaki z "siepomaga.pl" zrzekły się swojej prowizji 6% od darowizn zgromadzonych na subkoncie tej fundacji?

odpowiedz
Cała Legia Razem✨⚽️✨ - 20.12.2022 / 03:35, *.167.39

Jak by każdy kibic Legii dał po chodź po 2 zł to kasa na ratunek szybko sie by znalazła tylko klub poeinien tskie skcje ogólnopoldko rozgłosić w tvp 1 najlepiej bo tam najwyższa oglädaLność, pozdrawiam i życze zdrowia i udanej operacji dla dziecka✨⚽️✨

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.