Mateusz Możdżeń - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Ursus Warszawa 0-2 Legia II Warszawa

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 22. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała na wyjeździe z Ursusem 2-0. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po bramce Mateusza Możdżenia, a w ostatniej minucie spotkania wynik ustalił Sebastian Kieraś. Kolejne spotkanie rezerwy stołecznego zespołu rozegrają 08 kwietnia o godzinie 12:00 z Bronią Radom.

III liga: Ursus Warszawa 0-2 (0-1) Legia II Warszawa
0-1 - 18' Mateusz Możdżeń
0-2 - 90' Sebastian Kieraś

Legia II: Paweł Szajewski – Marcel Krajewski, Kacper Wnorowski, Jan Ziółkowski, Patryk Konik – Jakub Kisiel, Aleksander Waniek, Mateusz Możdżeń – Jakub Jędrasik, Maksymilian Stangret, Szymon Grączewski

Ursus: Baran, Górecki, Jurczyński, Skowroński, Krajewski, J. Świeciński, Osica, Wiśniewski, Muszyński, Wysocki, Dziełak