Maciej Rosołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rosołek: Brakowało nam pazerności

Mikołaj Ciura, źródło: Canal+ Sport

- Moim zdaniem, ta porażka nie była zasłużona. Byliśmy stroną przeważającą, Warta szczelnie się broniła, jak na przykład przy sytuacji, gdy wybili mój strzał z linii bramkowej. Mieliśmy jeszcze kilka takich okazji, może nie stuprocentowych, ale powinny one skończyć się bramkami. Warta miała jedną sytuację, Zrelak oddał dobry strzał i wygrali - powiedział po porażce z Wartą Poznań napastnik Legii, Maciej Rosołek.- Nie brakowało nam dziś szybkości akcji, bo stwarzaliśmy sobie dobre sytuacje. Gdybyśmy grali zbyt wolno, to one by się nie pojawiły. Brakowało nam może trochę szczęścia, skuteczności, pazerności, by wepchnąć piłkę do bramki na 1-0. Wtedy ten mecz mógłby inaczej wyglądać. Nie udało nam się to. Gdy się nie wykorzystuje okazji z takimi dobrze zorganizowanymi drużynami jak Warta, to się kończy tak, jak dzisiaj.

- Ciężko powiedzieć, czemu po spotkaniu z Rakowem zaczęliśmy tracić punkty. Tamten mecz nam wyszedł, zagraliśmy świetnie. Teraz przydarzyła się nam zniżka formy i głupio stracone punkty. Przewaga lidera nad nami się powiększa i będzie coraz ciężej, bo Raków pokazał, że głupio punktów nie oddaje.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.