Zgrupowanie w Hochfilzen w 2022 roku - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Letnie zgrupowanie w Austrii

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Podobnie jak w latach ubiegłych, piłkarze Legii Warszawa będą się przygotowywać do rundy jesiennej w Austrii. 27 maja odbędzie się ostatni mecz sezonu 2022/23, w którym stołeczny zespół podejmie na własnym stadionie Śląsk Wrocław. Po nim piłkarze dostaną urlopy, które potrwają do 17 czerwca.Po odpoczynku legioniści przez tydzień będą się przygotowywać w Legia Training Center, a następnie 26 czerwca wyjadą na 10-dniowe zgrupowanie do Austrii. Tym razem odbędzie się ono w Tyrolu, przy niemieckiej granicy. Po powrocie rozegrany zostanie mecz sparingowy przy Łazienkowskiej, podczas którego zaprezentowane zostaną nowe wyjazdowe koszulki.

Przed startem sezonu zaplanowane jest również spotkanie o Superpuchar Polski, które odbędzie się na stadionie mistrza Polski. Rozgrywki Ekstraklasy w nowym sezonie rozpoczną się 23 lipca, natomiast 27 lipca Legia rozegra pierwszy mecz w europejskich pucharach.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.