REKLAMA

Boisko szkolne im. Kazimierza Deyny na Ochocie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Boisko przy jednej ze szkół podstawowych na warszawskiej Ochocie zyskało patrona - został nim Kazimierz Deyna. Wokół boiska szkolnego powstały graffiti, w tym jedno z motywem znanym z legijnej flagi z podobizną "Kaki". W akcję zaangażowana była młodzież z Ochoty, a w malowaniu graffiti pomagał Furiat.

Z okazji Dnia Dziecka zaplanowano mnóstwo sportowych atrakcji dla uczniów szkoły. Dodajmy, że w niedawnych wyborach nowego patrona tejże placówki szkolnej Kazimierz Deyna zdobył o jeden głos mniej niż Polskie Noblistki (162, co dawało 37,5% wszystkich głosów). Niedługo po ogłoszeniu patrona dla Szkoły Podstawowej nr 97, jesienią 2021 roku, pojawił się pomysł, aby boisku szkolnemu nadać imię Kazimierza Deyny. To oficjalnie nastąpiło 1 czerwca 2023.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
SPISKA 100% LEGIA - 02.06.2023 / 15:00, *.vectranet.pl

i tak ma być!

odpowiedz
Brawo - 01.06.2023 / 20:41, *.vectranet.pl

Bardzo ładne wykonanie

odpowiedz
Szacunek - 01.06.2023 / 15:27, *.changeintegrated.com

Mega robotę robicie na dzielnicy!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.