REKLAMA

Finał Mazowieckiego Pucharu Polski na stadionie Hutnika

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W najbliższą środę, 7 czerwca o godzinie 19:00 rozegrane zostanie spotkanie finału Mazowieckiego Pucharu Polski, w którym Pogoń Grodzisk Mazowiecki zmierzy się z Legią II Warszawa. Mecz odbędzie się na stadionie Hutnika Warszawa, przy ul. Marymonckiej 42. Wejście jest bezpłatne, ale należy wcześniej odebrać bilet. Wejściówki, razem z dedykowanymi limitowanymi szalikami, będą dostępne do wyczerpania nakładu w Strefie Kibica forBET w dniu meczu na stadionie od godziny 17:30.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.