Igor Strzałek, Marc Gual, Rafał Augustyniak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przygotowania do europucharów. Nieobecni Slisz i Carlitos

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zanim w poniedziałek piłkarze Legii stawili się na boisku treningowym w Legia Traning Center, sztab szkoleniowy przeprowadził godzinną odprawę, Następnie zawodnicy pół godziny pracowali w siłowni. Na boisku stawiło się tylko 19 piłkarzy z pola i 3 bramkarzy. Nieobecny był m.in. Bartosz Slisz, który lekko podkręcił kostkę, ale ma być do dyspozycji trenera na czwartkowy mecz z Ordabasami Szymkent.

Fotoreportaż z treningu - 15 zdjęć WoytkaOprócz wspomnianego Slisza, nie trenowali także Bartosz Kapustka, Filip Rejczyk, Jakub Jędrasik, Ramil Mustafajew, Jan Ziółkowski i Cezary Miszta - wszyscy pojechali do Opalenicy, gdzie we wtorek Legia II zmierzy się z rezerwami Leicester City (U-23). Ponadto nieobecni byli Robert Pich i Carlitos.

Na początku treningu w oczy rzuciły się dwie nowe fryzury. Na zielono włosy ufarbował Blaz Kramer, a na bardzo krótko obciął się Josue. Kapitan Legii uczynił to w geście dla swojej żony i jej chorej matki, o czym w weekend informował na swoim Instagramie. Podczas 1,5-godzinnych zajęć zawodnicy pracowali z piłkami. Doskonalone były podania, a także kwestie taktyczne przed zbliżającym się meczem. Na zakończenie każdy oddał po trzy strzały zza pola karnego, które seriami bronili Kacper Tobiasz, Dominik Hładun i Gabriel Kobylak. Najpiękniejszym strzałem w samo okienko, który głośno docenili wszyscy zawodnicy, popisał się Tomas Pekhart.

Trenowali:
bramkarze: Dominik Hładun, Gabriel Kobylak, Kacper Tobiasz
obrońcy: Rafał Augustyniak, Artur Jędrzejczyk, Radovan Pankov, Lindsay Rose, Yuri Ribeiro
pomocnicy: Makana Baku, Jurgen Celhaka, Ihor Charatin, Juergen Elitim, Josue, Patryk Kun, Patryk Sokołowski, Igor Strzałek, Paweł Wszołek
napastnicy: Marc Gual, Blaz Kramer, Ernest Muci, Tomas Pekhart, Maciej Rosołek

Operacja Kazachstan

We wtorek zespół także będzie trenował o godz. 17, a w środę wczesnym rankiem wyruszy w podróż do Kazachstanu. Przelot ma potrwać 7 godzin wraz z międzylądowaniem w Gruzji na tankowanie samolotu. Przedmeczowy trening zaplanowany jest na godz. 21 miejscowego czasu (17 czasu polskiego). Mecz Ordabasy Szymkent - Legia Warszawa odbędzie się w czwartek, 27 lipca o godz. 17:00 czasu polskiego. Bezpośrednio po meczu (po północy kazachskiego czasu) drużyna uda się w podróż powrotną do Polski. Rewanż tydzień później w Warszawie o godz. 21:00.

Fotoreportaż z treningu - 15 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.