fot. Kamil Marciniak
REKLAMA

Austria zmniejszyła pulę biletów dla kibiców Legii. Informacje o zwrotach pieniędzy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Austria Wiedeń wycofała się z pierwotnych ustaleń ws. biletów na rewanżowe spotkanie z Legią Warszawa praktycznie w przededniu meczu. W związku ze znaczną redukcją puli wejściówek, organizatorzy wyjazdu zmuszeni są zredukować liczbę biletów dla wszystkich kibiców, w tym tych z otwartej sprzedaży. Pierwszych 130 osób - decyduje nr voucheru oraz dane wskazane przy zapisach - otrzyma bilety na mecz rewanżowy, a dalsze informacje przekazane zostaną zgodnie z ustaleniami przy zapisach.

Z kolei osoby z numerami voucherów 131 - 270 mogą odebrać pieniądze za bilet w dniu meczu w Wiedniu (na zbiórce) - jeśli zapisane osoby zdecydują się na kontynuowanie wyjazdu bez gwarancji wejścia na stadion. Drugi termin zwrotów będzie miał miejsce przed niedzielnym meczem z Koroną, 20 sierpnia w godzinach 18:00 - 19:30 w SportsBarze.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.