Z okazji dnia pluszowego misia, reprezentacja sekcji rugby Legii Warszawa udała się na oddział nefrologii i stacji dializ szpitala klinicznego im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie, przekazując dla najmłodszych pacjentów mnóstwo maskotek, gier i puzzli. Organizatorką akcji była Nela Musiał.
REKLAMA









