Rugbiści Legii przekazali pluszaki dla pacjentów szpitala

Z okazji dnia pluszowego misia, reprezentacja sekcji rugby Legii Warszawa udała się na oddział nefrologii i stacji dializ szpitala klinicznego im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie, przekazując dla najmłodszych pacjentów mnóstwo maskotek, gier i puzzli. Organizatorką akcji była Nela Musiał.

REKLAMA









REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.