fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Kadra Legii na mecz z Aston Villą

Woytek, źródło: Legionisci.com

W kadrze na mecz z Aston Villa FC znalazło się 24 zawodników. Trener Kosta Runjaić nie zabrał na pokład samolotu Cezarego Miszty, Ihora Charatina, Patryka Sokołowskiego i Makany Baku. Do Ligi Konferencji Europy nie jest zgłoszony Lindsay Rose.

Do kadry wrócili oatatnio nieobecni Rafał Augustyniak i Blaz Kramer. Środkowy obrońca czuję się gotowy do gry, ale decyzja o tym czy wystąpi zapadnie dopiero po treningu.Legioniści rozpoczęli podróż do Anglii samolotem czarterowym. Po godz 12 czasu lokalnego wylądują w Birmingham i udadzą się do hotelu. Na wieczór zaplanowana jest konferencja prasowa z udziałem Kosty Runjaicia i Ernesta Muciego oraz trening na stadionie Villa Park. Mecz Aston Villa FC - Legia Warszawa odbędzie się w czwartek, 30 listopada o godz 21:00. Zapraszamy do śledzenia naszych materiałów.

Bramkarze
30. Dominik Hładun, 23. Gabriel Kobylak*, 1. Kacper Tobiasz*

Obrońcy
8. Rafał Augustyniak, 4. Marco Burch, 55. Artur Jędrzejczyk, 3. Steve Kapuadi, 12. Radovan Pankov, 5. Yuri Ribeiro

Pomocnicy
21. Jurgen Celhaka, 17. Gil Dias, 22. Juergen Elitim, 27. Josue, 67. Bartosz Kapustka, 33. Patryk Kun, 26. Filip Rejczyk, 99. Bartosz Slisz, 86. Igor Strzałek*, 13. Paweł Wszołek

Napastnicy
28. Marc Gual, 9. Blaz Kramer, 20. Ernest Muci, 7. Tomas Pekhart, 39. Maciej Rosołek

* - z zawodnicy zgłoszeni z listy B (młodzieżowcy/wychowankowie)

Jakim składem Legia wybiegnie na mecz? Skorzystajcie z aplikacji 11.legionisci.com, która pozwala w prosty sposób na poustawianie składu zgodnie z Waszymi preferencjami, a następnie dzielenie się nią ze znajomymi lub innymi kibicami w ulubionych platformach społecznościowych oraz w komentarzach pod artykułami. Wystarczy wkleić wygenerowany nad przyciskiem "zapisz" link z zielonej ramki. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.