fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przydałoby się trochę polotu... [VIDEO]

Woytek, źródło: Legionisci.com

Film z oprawą kibiców Legii Warszawa podczas meczu z Ruchem Chorzów na Stadionie Śląskim.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
Olomanolo - 11.02.2024 / 09:17, *.com.pl

Ale jesteście płaczki jprd temu nie pasuje oprawa tamtemu nie pasuje doping następnemu napis na oprawie - ludzie to może zacznijcie sami coś robić a nie tylko narzekacie - a tak swoją drogą to większość miast na Śląsku jest szare brzytkie i smutne więc....

odpowiedz
Maras - 11.02.2024 / 13:55, *.t-mobile.pl

@Olomanolo: A na meczu byłeś?

odpowiedz
Obiektywny - 11.02.2024 / 08:48, *.t-mobile.pl

Polot i finezje zostawmy na później potrzeba wyrachowanych punktów!

odpowiedz
Maras - 10.02.2024 / 22:22, *.chello.pl

Mówcie sobie co chcecie. To jest moje prywatne zdanie i nie każdy musi się z nim zgodzić. Mieliśmy wczoraj 3 luki. Dwie na boisku (Muci, Slisz) i jedną na trybunie (Staruch). Dawno się tak nie wynudziłem dopingując naszych po oporach i jak zwykle z całych sił. Gdzie "przyszliście chamy dlatego, że my tu gramy" czy " kuńbwy i śmiecie w tym roku znowu spadniecie"? O innych nie wspomnę:(

odpowiedz
Dedi - 10.02.2024 / 17:07, *.plus.pl

Nie podoba mi się ten stadion, strasznie smutny i jeszcze ta bieżnia.... Jeszcze dalej trybuny powinny być....

odpowiedz
k(L)on - 10.02.2024 / 21:06, *.centertel.pl

@Dedi:
Mordeczko, ten obiekt jest stadionem lekkoatletycznym, nie tylko piłkarskim.

odpowiedz
Dedi - 10.02.2024 / 22:12, *.plus.pl

@k(L)on: Ja wiem Źiomek dlatego źle się ogląda spotkania piłki nożnej przez tą bieżnie. Mimo tego że jest to stadion podwójne przeznaczony to jednak jakiś szary i smętny. Ważne że wygraliśmy L

odpowiedz
Maras - 10.02.2024 / 22:26, *.chello.pl

@Dedi: Hanysy mają za swoje:)

odpowiedz
docent - 10.02.2024 / 16:48, *.net.pl

Trochę to słabe. Chyba autorzy mieli złe doświadczenia z pi.ami? Ja nie widziałem smutnej p...dy. A Chorzów też nie jest brzydki.

odpowiedz
Adam70 - 10.02.2024 / 18:36, *.chello.pl

Ta oprawa była w punkt . Cytat z "Chłopaki nie placzą" idealnie pasuje do Chorzowa . Chorzów nie jest brzydki ? Nie rób jaj , miasto po którym strach chodzić , same dzielnice cudów . Widziałeś te sterty butelek po piwie , małpkach, puszek po piwie przed stadionem . Nigdzie w Polsce czegoś takieg w takiej skali nie zobaczysz. No i ci ludzie w wiekszosci nie mogących utrzymac się na nogach.Fakt bylo kilku trzeźwych ale oni byli zazwyczaj w koszulkach Wisły

odpowiedz
Maras - 10.02.2024 / 22:29, *.chello.pl

@docent: A ja smutną p.zdę widziałem. I nikomu nie życzę

odpowiedz
AdrJan - 10.02.2024 / 16:16, *.centertel.pl

Na pewno bywały znacznie lepsze oprawy. Nie zawsze wszystkim dogodzisz. Noe do końca rozumie młodsze pokolenie.

odpowiedz
Autor - 10.02.2024 / 12:48, *.tpnet.pl

Czyli Trans do siebie samych ?

Taco : Następna stacja

"litr wina i pół wódki
I sześć szlugów, byś palił i snuł smutki
(NASTĘPNA STACJA): litr wódki i pół wina
Koniec lipca, za chwilę już znów zima
Jak partyzant w tym smutnym jak pi...a mieście
Kac gigant i pizza na tłustym cieście
(NASTĘPNA STACJA): w tym smutnym jak pi...a mieście
Kac gigant i pizza na tłustym cieście"

odpowiedz
roadrunner - 10.02.2024 / 12:14, *.centertel.pl

Siedzimy sobie przywódce i opijamy te wiekopomną viktorię ;-)

odpowiedz
Jordan - 10.02.2024 / 11:29, *.t-mobile.pl

Przypomniały się słynne najazdy na Wiedeń. Podobnie wtedy wyglądał sektor Legii, szeroko na górnym pietrze.

odpowiedz
Kibic - 10.02.2024 / 11:08, *.waw.pl

Może to nie miejsce na taki wpis
Ale niech wszyscy wiedzą że kilkaset osób nie weszło na mecz pomimo że mieli kupine bilety
Ale okazało się że są lipne
Ludzie pobrali wolne w pracy wydali kasę a jedyne co dostali to lipne bilety
I musieli pod stadionem stać kilka godz be jedzenia u picia
Skandal

odpowiedz
t - 10.02.2024 / 12:52, *.edu.pl

@Kibic:
To gdzie kupili? Na bazarze?
Czy nasi im lipę sprzedali?

odpowiedz
D - 10.02.2024 / 15:31, *.centertel.pl

@Kibic: To nie jest miejsce do umieszczania takich informacji.

odpowiedz
Byłem i widziałem - 10.02.2024 / 10:56, *.telkab.pl

Dramat i żenada

odpowiedz
FanFan - 10.02.2024 / 09:24, *.vectranet.pl

Transparent w sam punkt i dowcipny jednocześnie, myślałem że się uduszę ze śmiechu.
Ten kto chodził po Chorzowie, Zabrzu i okolicach zgodzi się w 100%.
Nie narzekam na korki w Warszawie, słoiki, drapacze chmur itd.
Dziękuję że tu się urodziłem i jestem kibicem Legii.

odpowiedz
Krzyk węgorza - 11.02.2024 / 21:24, *.t-mobile.pl

@FanFan: Przypomnij mi do jakiego miasta przyjechali gangusy w filmie, z którego cytat właśnie wisiał na płocie ????????????

odpowiedz
Przemek - 10.02.2024 / 00:32, *.161.57

Czy piz... jest smutna to bym się nie zgodził. Ja mam same dobre skojarzenia :)

odpowiedz
BRL - 10.02.2024 / 11:27, *.chello.pl

@Przemek: no właśnie!

odpowiedz
Bolec - 11.02.2024 / 07:52, *.kompex.pl

@Przemek: przecież to cytat z filmu. Pasuje idealnie do Chorzowa.

odpowiedz
Haha - 11.02.2024 / 23:44, *.96.231

@Bolec: To cytat o Warszawie?

odpowiedz
jarekk - 09.02.2024 / 23:39, *.metrointernet.pl

Nie podoba mi sie. Mozna wysmiewac czy nawet ublizac kibicom innych klubow ale ublizanie miastom jakie by nie byly jest slabe. Tylko nie znajace zycia malolaty lub patole uwazaja ze ich dzielnia to caly swiat. Dorosly czlowiek gdzies byl, z kims pracowal, ma znajomych czy rodzine w innych miastach i tak nie powie. Tym razem wstyd.

odpowiedz
WHITE - 10.02.2024 / 12:23, *.chello.pl

@jarekk: Jarek... wstyd to nam wszystkim teraz za ciebie...

odpowiedz
oLaf - 10.02.2024 / 14:30, *.vectranet.pl

@WHITE: nie wszystkim. Hasło średnie, niskich lotów. Oprawa dobra!

odpowiedz
Żmija - 09.02.2024 / 22:53, *.plus.pl

I jak zawsze nie w komplecie od pierwszej minuty... pi co jeździć na wyjazdy skoro znowu oglądana jedna połowa? Pozdro z pierwszego składu

odpowiedz
Kkk - 09.02.2024 / 22:56, *.plus.pl

@Żmija : po jajco

odpowiedz
Żmija - 10.02.2024 / 01:47, *.plus.pl

@Kkk:

Tam też taki mądry byłeś?

odpowiedz
Tylko L tylko - 11.02.2024 / 01:45, *.t-mobile.pl

@Żmija : to przestań jeździć. A jak są jakieś problemy to było poruszyć ten temat :)

odpowiedz
olek - 13.02.2024 / 21:47, *.chello.pl

@Żmija : Do 50 minuty na boisku kompletnie nic się nie działo,typowy mecz na 0-0 lub do pierwszej bramki.Co chciałes tam oglądac? piłkarzy biegających i przepychających się głównie w środkowej strefie?

odpowiedz
Wyrwikufel - 09.02.2024 / 22:39, *..

Super! Oprawa w punkt :-)

odpowiedz
Adam - 09.02.2024 / 22:33, *.centertel.pl

REWELKA

odpowiedz
Fan KACPERA - 09.02.2024 / 23:25, *.t-mobile.pl

@Adam: Rewelka?
Powiedz mi kolego co w tym bylo rewelacyjnego? Bez napinki ale szału nie było to raz a dwa to na sektorze doping i oprawa a grupa stoi pod bramą...
Już nie obowiązuje zasada albo wszyscy albo nikt?

odpowiedz
Żmija - 10.02.2024 / 01:49, *.plus.pl

@Fan KACPERA :

Oczywiście, że nie obowiązuje i to są puste słowa tak jak "braci się nie traci" "jeden za wszystkich..." Itp. Ja we Wrocławiu czekałem po przekroczeniu kołowrotków na resztę chłopaków z dzielnicy mimo, że mecz się zaczął, a jeszcze nie wszyscy weszli, a zanim otworzyli bramy to zaczął się doping, a później w relacji napisali, że nikt nie zaczynał, bo nie wszyscy weszli, kłamcy jak Mioduski...

odpowiedz
Elo - 10.02.2024 / 06:35, *.t-mobile.pl

@Fan KACPERA :
Dobrze piszesz. Takie se to wszystko...

odpowiedz
Krytyka Merytoryczna - 10.02.2024 / 10:47, *.aster.pl

@Fan KACPERA : Z całym szacunkiem ale oprawa nie w moim guście. Słaby trans i słabe piro.

odpowiedz
Kibic - 09.02.2024 / 22:12, *.100.179

Zajebiscie

odpowiedz