Kosta Runjaić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja

Runjaić: Zagraliśmy dziś dojrzale

Mishka, źródło: Legionisci.com

Kosta Runjaić (trener Legii): W tym meczu pokazaliśmy swoją twarz. Tylko na początku drugiej połowy nie zagraliśmy tak, jak zakładaliśmy i chcieliśmy. Nie graliśmy wtedy kompaktowo i straciliśmy bramkę.



- Czekaliśmy na fazy przejściowe i otwartą przestrzeń. Wiedzieliśmy, że Górnik chce grać do przodu i wygrać ten mecz. Strzeliliśmy bardzo ważną bramkę na 2-1 tuż po zmianie Kapustki. Pokazaliśmy solidną obronę, zagraliśmy dojrzale. Gratulacje dla zespołu, bo to ważna wygrana, drugie zwycięstwo z rzędu.

- Jestem zadowolony, że do składu wrócił Jurgen Celhaka. Daje nam stabilność w środku pola wraz z Juergenem Elitimem. Brakowało nam tego po odejściu Bartka Slisza. Nie możemy się już doczekać kolejnych meczów, nastroje w drużynie są dobre, prezentujemy się dobrze. W kolejnych dniach będziemy przygotowywać się do spotkania z Jagiellonią.

- Wiemy, jak Górnik grał ostatnio, na bardzo wysokim poziomie, dobrze w fazach przejściowych i na skrzydłach. Przygotowaliśmy się do tego, na treningach wszyscy są zdyscyplinowani i skupieni. Neutralizacja skrzydeł to był dziś jeden z kluczy do zwycięstwa. Górnik zagrał dziś jedną prostopadłą piłkę, Yuri Ribeiro bardzo dobrze się zachował, miał dobrą pozycję ciała. Broniliśmy dziś jak zespół, trzymaliśmy się swojego planu przez większość spotkania. Nie jestem zadowolony tylko z tych kilku minut drugiej połowy.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 69008
START: 20.06.2023 / KONIEC: 13.04.2024

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Donni - 03.04.2024 / 19:36, *.tpnet.pl

"Step by step , o bejbee" (cytat z piosenki) . Trenerze brawo , drużyno brawo ! Można ? Można .

odpowiedz
Lupus - 03.04.2024 / 10:29, *.centertel.pl

Teraz powtórzcie tą wygraną z "Babą Jagą" i będzie git!

odpowiedz
Kobisborsz - 02.04.2024 / 13:55, *.t-mobile.pl

W końcu !!! Ile trzeba było czekać na 3-5-2 !
Różnica widoczna od razu, bez tej dziury w środku boiska zupełnie inna gra

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.04.2024 / 10:28, *.orange.pl

W zasadzie w tym meczu, jak i każdym innym gdzie Legia traciła prowadzenie, gra się zupełnie posypała po utracie gola i Legia przez jakiś kwadrans nie istniała na boisku, a Górnik dążył do objęcia prowadzenia. Ale tym razem udało się Legii pozbierać i odzyskać kontrolę nad meczem, co dobrze rokuje. Wcześniej, w tych kluczowym momentach meczu, najlepsi schodzili, bo byli oszczędzani na kolejne spotkania. Teraz wszedł taki Kapustka i od razu naprawianie wyniku wyglądało lepiej. Dzięki powrocie Celhaki Legia ma w końcu coś konkretnego do zaoferowania z ławki, bo można kogoś mocnego posadzić, a łatwiej ratować wynik Kapustką niż Rosołkiem, który w sumie też wszedł później... i tyle go widzieli.

odpowiedz
Basior - 02.04.2024 / 07:14, *.bellmts.net

Trenerze!, nie eksperymentuj wiecej w skladzie i powinno byc dobrze.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 02.04.2024 / 00:33, *.netfala.pl

Ehh raz do roku i kij od szczotki strzela.... Jaga Nas zweryfikuje...

odpowiedz
stary kibic - 03.04.2024 / 13:30, *.mgk.pl

@Trener Bramkarzy: z ciebie taki trener jak z koziej du...y traba.kij to ty sobie wloz w tylna czesc ciala.

odpowiedz
L56 - 01.04.2024 / 23:53, *.102.153

W następnym meczu znowu zmiksujesz obronę, a od 1 minuty wstawisz Rosołka i będziemy grać w 10-ciu.

odpowiedz
koLoroWe jarmarki.... - 01.04.2024 / 23:37, *.02.net

Co tu pisać ponoć Mioduski woadł w furie ostatnio i mistrz i ouchary sue oddaLiŁy tak bardzo że przekazał że wszystkich wyj..! I oodziałało raotiwnie trener sue obudxił i grajki widač że niechcâ super pensji stracić i widoku piêknej koLoroweej Warszawy

odpowiedz
(L)eming - 01.04.2024 / 22:46, *.tpnet.pl

Cenne punkty na trudnym terenie. Dobrze.

odpowiedz