Jan Urban - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja

Urban: Legia była lepsza

Mishka, źródło: Legionisci.com

Jan Urban (trener Górnika): To nie było spotkanie, o którym moglibyśmy mówić, że zmarnowaliśmy wiele sytuacji, że szkoda. Wydaje mi się, że Legia była lepsza. W pierwszej połowie, na samym początku, mieliśmy bardzo dobrą sytuację, ale Legia miała lepsze.- Straciliśmy bramki, jakich zwykle nie tracimy. Nie pamiętam, kiedy ostatnio straciliśmy u siebie 3 gole. Były braki kadrowe, błędy w kryciu, Legia to wykorzystała. W drugą połowę weszliśmy dobrze, padła bramka na 1-1, wydawało się, że publiczność też była podłączona pod wydarzenia meczu, a po 8 minutach dostajemy bramkę na 2-1. To nam podcięło skrzydła. Wydawało się, że to my zaczynamy rządzić na boisku, a Legia strzela i potem już było zdecydowanie trudniej. Mieliśmy zbyt wielu zawodników, którzy nie grali na swoim poziomie, a wówczas z takim zespołem jak Legia trudno o zwycięstwo.

- Nie jest łatwo grać z zespołem, który broni się w 5 i znaleźć wolne przestrzenie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Romek - 01.04.2024 / 23:59, *.strzyzowski.net

A czy Legii jest łatwo grać przeciwko innym, którzy się bronią całą drużyną i czekają na jedną lage?

odpowiedz
Stop segregacji! - 01.04.2024 / 23:42, *.orange.pl

Proponuję w tygodniu poćwiczyć siatkonogę!

odpowiedz
Mirosław - 01.04.2024 / 23:37, *.orange.pl

Panie trenerze górnik nie ma napastnika proszę zadzwonić do mnie mam wybitnego napadziora z Hiszpanii istny kocur lepszy niż te Lewandowske i inne wynalazki pozdrawiam

odpowiedz
Jasio - 01.04.2024 / 23:05, *.icpnet.pl

Trenerze, jedna prośba. Nigdy tu nie wracaj.
Pozdrawiam.

odpowiedz
sixx - 02.04.2024 / 07:17, *.tom-net.pl

@Jasio: a ja bym jednak apelował o więcej szacunku do Trenera, który odzyskał nam tytuł po 7 latach.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.