fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

87 zdjęć

Fotoreportaż z Zabrza

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa odniosła drugie ligowe zwycięstwo z rzędu i nie odpuszcza w walce o czołowe lokaty w lidze. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Zabrza:

Fotoreportaż z meczu - 76 zdjęć Woytka


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
mojo jojo - 03.04.2024 / 05:20, *.t-mobile.pl

j* górnik jak za dawnych lat :D Legia&Zagłębie!!!

odpowiedz
L - 01.04.2024 / 22:27, *.165.40

Uwielbiam tych klanow z Zabrza. Najpierw po golu kompletna cisza, po golu na 3-1 kompletny brak dopingu i skupianie sie na wladzach klubu i klasyczna napinka po meczu przy zejsciu. Augustyniak po wywiadzie wygladal jakby z kolejnym, po lodzkim patusie, chcialwyjsc na solo. :ddddddd

A i fajna ta przyspiewka do Legii. Juz nawet nie O LEGII tylko DO LEGII ("Legio") spiewana do pustego sektora. Pewnie dumni, ze pusty sektor gosci nie odpowiedzial, lol.

odpowiedz
Masz - 02.04.2024 / 05:39, *.centertel.pl

@L: rację.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.