Rafał Augustyniak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Augustyniak: Wraca w nas wiara w zwycięstwa

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com / Canal + Sport

- Wiedzieliśmy, że na drugą połowę Górnik wyjdzie bardziej zmotywowany, bo przegrywał 0-1. Chcieli szybko ruszyć, by odwrócić losy tego spotkania. Sprokurowaliśmy niepotrzebny rzut karny, ale najważniejsze jest to, że udało nam się odrobić. Z meczu na mecz budujemy swoją mentalność i mam nadzieję, że będzie to szło w dobrym kierunku - powiedział po zwycięstwie z Górnikiem Zabrze obrońca Legii, Rafał Augustyniak.- Zamknęliśmy dziś mocne strony Górnika, czyli jego bardzo ofensywnie grających skrzydłowych. W pierwszej połowie, gdy prowadziliśmy 1-0, zagrali jedną dłuższą piłkę na skrzydłowego i to sprawiło nam trochę problemów, ale ogólnie wahadła były dziś zamknięte.

- Mam nadzieję, że wrócimy na odpowiednie tory. Te zwycięskie mecze będą budowały w nas odpowiednią mentalność i znowu uwierzymy w siebie. Mamy dobry zespół, tylko gdzieś zgubiliśmy tę wiarę w zwycięstwo. Teraz ona wraca i mam nadzieję, że będziemy wygrywać w każdym kolejnym meczu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Rado - 02.04.2024 / 20:49, *.aster.pl

Oby równie szybko nie odeszła.

odpowiedz
Zlb - 02.04.2024 / 20:48, *.t-mobile.pl

No aby,teraz ważne mecze z bezpośrednimi rywalami w tabeli !!! Abyście tylko Panowie nie siedli tylko grali swoje to będzie gitara,mandolina!!!LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
Ania - 02.04.2024 / 06:45, *.play-internet.pl

Pan z tytułu drewno, bez ładu i składu, wali jak popadnie. Dramat jakiś

odpowiedz
L - 01.04.2024 / 22:23, *.165.40

Nie powiedzialbym. Nadal przy prowadzeniu jest stojanow i czekanie na koniec meczu, dopiero jak Gornik wyrownal to znowu sie gwiazdom zachcialo i potem faktycznie juz byla prawidlowa postawa. Ale ile to bylo? 10 minut? Czy my kiedys zagramy tak, ze nawet przy prowadzeniu bedziemy podchodzic wyzej do rywala zeby juz w ogole wybijali po autach zamiast sie cofac i czekac a nuz im nie wyjdzie?

odpowiedz
Ju(L)ius - 02.04.2024 / 14:34, *.t-mobile.pl

@L: A czy ty rozumiesz ze zeby wygrywac tak jak bys chcial (czyli w kazdym meczu) i grac na 110% (bo wszyscy spinaja na nas du...y) tak jak na Legie przystało przez cały sezon i w każdym z 50-60 meczów przez 90 parę minut, to potrzeba mieć stabilna kadre ok. 15-20 bardzo dobrych, w miarę równorzędnych zawodników??

odpowiedz
Pankof ałt - 01.04.2024 / 22:20, *.play-internet.pl

A mnie spada wiara w rudego. Stokowiec out!

odpowiedz
Legionista - 01.04.2024 / 22:16, *.net.pl

August mocno Pankov siatkówka

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.