Lukas Podolski, Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Podolski: Piłka przez sędziowanie stała się miękka

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com / Canal + Sport

- Przede wszystkim patrzę po dzisiejszym spotkaniu na siebie. W pierwszej połowie nie zagraliśmy tak, jak powinniśmy. Gramy u siebie, patrząc na tabelę, to gramy już tylko o wyższe miejsca, mamy pełny stadion i wychodzimy źle na taki mecz. To powinno wyglądać inaczej. Mieliśmy tylko dobrą fazę gry w pierwszym kwadransie drugiej połowy, kiedy zdobyliśmy gola. Brakowało nam jakości. Legia miała bardzo mobilnych zawodników w środkowej strefie boiska. To nas chyba trochę zaskoczyło - powiedział po porażce z Legią pomocnik Górnika Zabrze, Lukas Podolski.



- Starcie pomiędzy mną a Tomasem Pekhartem z pierwszej połowy? To była akcja, emocje. Chodziło generalnie o faul. Chłop ma ponad 1,90 m wzrostu, waży ponad 90 kg, a upada łatwo na ziemię i trochę udaje, więc powiedziałem mu parę słów. Jestem człowiekiem, który lubi emocje i walkę. Niestety, przez nowe sędziowanie, VAR itd., piłka nożna stała się miękka, każdy czeka tylko na faule i decyzje. Będę szczęśliwy, jak już skończę karierę, bo w ostatnich latach dużo brakuje w piłce. Jestem szczęśliwy, że grałem w piłkę jeszcze w innych czasach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
L fan - 04.04.2024 / 10:55, *.vectranet.pl

Pan Sędzia powinien dać ci żółtą za twoje przepychanki. Panuj nad nerwami bardziej kolego

odpowiedz
Torcida Czeladź - 03.04.2024 / 11:16, *.plus.pl

Czytam te wasze komentarze i muszę napisać, że nie macie w sobie krzty kultury i szacunku kibicowskiego. Same obraźliwe komentarze i inwektywy od adresem Podolskiego. Skąd u was tyle nienawiści i złości ? Zakładam, że Ci, którzy to piszą są "zaszczepieni"- niech każdy sobie na to odpowie sam. Mecz był prowadzony w żywym tempie, bez uchybień sędziowskich, no i niestety, zasłużone zwycięstwo Legii. Mogę tylko pogratulować, choć z bólem serca. Niechaj łączy nas piłka, a nie chuligaństwo i kibolstwo bez rozumu.

odpowiedz
mi(L)ena - 02.04.2024 / 15:35, *.play-internet.pl

ale będzie teraz lamentował. Z niego taki Polak jak z koziej ... wiadomo co. Nawet dobrze po polsku nie umie mówić.

odpowiedz
Torcida Czeladź - 03.04.2024 / 11:08, *.plus.pl

@mi(L)ena: Za to ty - jak widać- potrafisz "świetnie i poprawie" pisać po "polsku". Dalszy komentarz zbyteczny ....

odpowiedz
Doctor - 03.04.2024 / 13:55, *.co.uk

@Torcida Czeladź:
Ziomeczku wyp... Do kopalni a nie tu szukasz sensacji i prowokujesz ludzi.
Czego ty się spodziewałaś?? Że ktoś tutaj szanuje tego pajaca??
Dla nas on jest nikim bo.... Jest po prostu nikim.

odpowiedz
dziad LeopoLd - 02.04.2024 / 08:49, *.160.212

No zmiękła. Nawet zasłużonego żółtka nie zobaczyłeś a należała ci się jak psu buda.

odpowiedz
bum - 02.04.2024 / 08:23, *.co.uk

My też nie możemy doczekać się aż zakończysz karierę, chociaż wolałbym aby ktoś ci ją zakończył hehe.
Co do piłki nożnej i jak się zmieniła to korzysta z tego tak samo każdy piłkarz i próbuje coś ugrać czy to faul czy kartka dla przeciwnika.
Więc kolejny raz pokazujesz że jesteś hipokrytą podolska.
Nara wieśniaku bez przynależności narodowej hehe

odpowiedz
Sss - 02.04.2024 / 01:11, *.191.205

Prawdą jest to że piłka nożna nie jest już taka jak kiedyś, zero walki ,klepanie 1000 bezsensownych podań , na dodatek bez pressingu rywala a najgorsze że po byle muśnieciu przewracają sie jak panienki i leżą pięć minut na boisku... Nie mówię żeby od razu sobie łamać kości ale grać jak faceci a nie mięczaki...

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 02.04.2024 / 00:28, *.akamaitechnologies.com

Niestety dałeś się sprowokować a tej klasy piłkarzowi o takich umiejętnościach nie przystoi natomiast obrosłeś w piorka przyszedłeś do Wiadra na sezon zostałeś na dłużej i już Ci się popie...ilo w tej główce. Dla nas zawsze będziesz Niemcem i tak już pozostanie. Nie ważne czy jesteś Polakiem Arabem czy ch.. wie kim jeżeli źle wyrażasz się o naszej Legii jesteś skończony !

odpowiedz
Arek - 02.04.2024 / 00:17, *.tpnet.pl

A niech spada.

odpowiedz
L - 02.04.2024 / 00:03, *.165.40

Chlop sie spłakał do Pekharta, ktory podszedl blizej i cos bredzi, ze sie pilka stala miekka. To walcz z Pekhartem a nie placzesz i go odpychasz, hipokryto.

odpowiedz
Jacu - 01.04.2024 / 23:51, *.centertel.pl

Typ miał zagrać z kurniku sezon, gra już trzeci... podobno zwalniał trenerów ustalał składy. Tak się spłukła niemiecka gwiazdeczka, że nie ma nawet kilu baniek na zakup tego zabrzańskiego tworu utopionego w organizacyjnym bagnie???!

odpowiedz
Sarcastico - 01.04.2024 / 23:23, *.telefonica.de

Sama prawda Poldi.

odpowiedz
Dino - 01.04.2024 / 23:23, *.170.67

Lukas dużo zdrowia , mądrze mówisz. Nie kończ jeszce gry bo można popatrzeć jak w tej lidze chociaż jeden piłkarz potrafi grać i zamiatać tą ligę umiejętnościami!!

odpowiedz
Srino - 02.04.2024 / 00:05, *.165.40

@Dino: hahahhaha, dla takiego głąba, który przecinków stawiać nie umie, to być może mądre słowa. Ale dzisiaj pozamiatał, ulalala, aż go łydka rozbolała od tego zamiatania.

odpowiedz
Jasio - 01.04.2024 / 23:18, *.icpnet.pl

I całe szczęście. Więcej piłki w piłce.

odpowiedz
Mlodyogr - 01.04.2024 / 22:52, *.18.210

My też będziemy szczęśliwi jak skończysz karierę

odpowiedz
MiszaPraga - 01.04.2024 / 22:51, *.plus.pl

GÓWNO w wiadrze nie wypowiadaj się

odpowiedz
xD - 01.04.2024 / 22:44, *.play-internet.pl

wina sędziów1 wszystko to wina sędziów!!!!

odpowiedz
(L)eming - 01.04.2024 / 22:42, *.tpnet.pl

Zjedz Snickersa.

odpowiedz
Marcin77 - 01.04.2024 / 22:37, *.play-internet.pl

Nie tylko piłka, zycie i relacje miedzyludzkie też stają na głowie, wmawia nam się że to co jest nienormalne jest normalne i na odwrót.
Lubię Podolskiego, kiedyś chciał grać dla Polski, teraz też wypowiada się z sensem.

odpowiedz
Stary kibic - 01.04.2024 / 23:53, *.t-mobile.pl

Może Marcinku 77przypomnisz kiedy to on chciał grać dla Polski.

odpowiedz
L - 02.04.2024 / 00:06, *.165.40

@Marcin77: kiedys chcial grac dla Polski, a dzisiaj jak go pytaja czy Lukas czy Łukasz to mówi, że Lukas i generalnie wolalby juz wrocic do Kolonii. Pseudo patriota.

odpowiedz