Juergen Elitim - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Elitim: Będziemy walczyć o mistrzostwo

źródło: Legia Warszawa

- Cieszę się ze swojego występu, ale najważniejsze dla mnie jest to, jak dobrze wyglądała dzisiaj cała drużyna. Od pierwszej minuty mieliśmy jasny cel. Straciliśmy gola w drugiej części spotkania, ale wierzyliśmy. To było najważniejsze. Nikt nie spuścił głowy w dół, bo czuliśmy się dzisiaj bardzo mocni. Ostatecznie zdobyliśmy trzy bramki i wracamy do Warszawy z trzema punktami - powiedział Juergen Elitim.



- Myślę, że cały czas kontrolowaliśmy mecz. W pierwszej połowie mieliśmy swoje szanse, żeby zdobyć więcej niż jedną bramkę. Realizowaliśmy plan, który nakreśliliśmy sobie przez cały tydzień. Wydaje mi się, że było to widać na boisku.

- Musimy pozostać na zwycięskiej drodze. Będziemy walczyć o mistrzostwo, bo wierzymy, że stać nas na to. Tymi zwycięstwami pokazaliśmy kibicom, jak powinna prezentować się Legia. Nie zmienimy już przeszłości i tych meczów, które po prostu nam nie wyszły. Ale stać nas na to, aby zakończyć ten sezon mistrzostwem. Zaczynamy myśleć o meczu z Jagiellonią. Wiemy, że kibice jak zawsze stworzą niesamowitą atmosferę. Z ich wsparciem jesteśmy w stanie wywalczyć wiele. Chcemy zdobyć trzy punkty i przybliżyć się do pierwszego miejsca w tabeli.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Dino - 03.04.2024 / 14:43, *.t-mobile.pl

Elitim chyba na PlayStation!

odpowiedz
PLK - 03.04.2024 / 14:33, *.plus.pl

Jeżeli wróci forma i szczęście, którego w poprzednich meczach zdecydowanie brakowało, to szanse na mistrza jeszcze są realne...

odpowiedz
...L... - 02.04.2024 / 22:23, *.wlantech.pl

Ten mlody Szala by nam się przydał

odpowiedz
L fan - 02.04.2024 / 19:55, *.vectranet.pl

Tia jasne walczyć to trzeba było od początku rundy

odpowiedz
tommy - 02.04.2024 / 18:14, *.toneticgroup.pl

a z jaga znowu beda tlumaczenia

odpowiedz
stary kibic - 03.04.2024 / 13:27, *.mgk.pl

@tommy: to ty przenos sie na trybune gosci.

odpowiedz
Sen o - 02.04.2024 / 16:36, *.chello.pl

Mniej słów więcej gry i walki. No i dobrze dobrana taktyka. Po co mobilizować rywali gadaniem, trzeba robić swoje. Jakieś szanse są i my kibice wspomożemy dopingiem.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 02.04.2024 / 13:46, *.t-mobile.pl

Panie Piłkarzu, jak będzie tak Pan wymiatał do końca sezonu, to może się udać.

odpowiedz
Kobo(L)t - 02.04.2024 / 10:14, *.com.pl

Koszykarze jak wejdą do play-off to mogą powalczyc.

odpowiedz
???????????? - 02.04.2024 / 09:25, *.centertel.pl

????????????

odpowiedz
Wacha (L) - 02.04.2024 / 07:24, *.t-mobile.pl

Pewnie miał na myśli przyszły sezon.

odpowiedz
Antek - 02.04.2024 / 06:32, *.play-internet.pl

Trochę za późno

odpowiedz
Zbyszek - 02.04.2024 / 08:48, *.t-mobile.pl

@Antek: Za późno to jest w Serie A. W Najlepszej Lidze Świata wszystko może się zdarzyć ;-)
Nie ma się co podniecać, może g... w wiadrze miało intensywne święta, będziemy mądrzejsi w niedzielę po meczu.

odpowiedz
(L)egia - 02.04.2024 / 01:14, *.203.8

Ambitny chłopak.

odpowiedz