fot. Instagram

Gorące dni przy Łazienkowskiej. Josue odchodzi

Woytek, źródło: Legionisci.com

W najbliższych dniach w Legii Warszawa ma zapaść w wiele ważnych decyzji. Według naszych informacji w klubie odbędą się kluczowe rozmowy osób decyzyjnych, czyli właściciela, zarządu, dyrektora i zostaną podjęte strategiczne decyzje związane z kolejnym sezonem. Obecny wynik w Ekstraklasie oczywiście nikogo nie satysfakcjonuje, tym bardziej, że na na włosku wisi udział "Wojskowych" w europejskich pucharach.Głównym tematem będą kwestie wygasających kontraktów niektórych zawodników, w tym obecnego kapitana Josue, któremu w czerwcu wygasa kontrakt.

[Aktualizacja, wtorek 6:00]

Legia nie zdecyduje się na przedłużenie współpracy z 33-letnim Portugalczykiem. W poniedziałek został on poinformowany o decyzji. Zawodnik i jego partnerka w ciągu dnia zamieścili na Instagramie wpisy w zasadzie potwierdzające tę informacje.

Ponadto z klubu odejdą Gil Dias i Qendrim Zyba. Czterech pozostałych graczy którym kończą się umowy (Artur Jędrzejczyk, Tomas Pekhart, Filip Rejczyk i Yuri Ribeiro) ma na stole oferty i podejmuje decyzje czy z nich skorzystać.

fot. Instagramfot. Instagram
fot. Instagramfot. Instagram

WYNIKI SONDYCzy Legia powinna przedłużyć umowę z Josue?
SUMA GŁOSÓW: 11084
START: 22.02.2024 / KONIEC: 10.05.2024


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.