fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bruno Duarte w kręgu zainteresowań Legii?

źródło: goal.pl

Bruno Duarte z portugalskiego Farense znalazł się na celowniku Legii Warszawa - informuje serwis goal.pl. Podczas ostatniego okna transferowego zabiegał o niego Raków Częstochowa.



28-letni zawodnik strzelił w tym sezonie trzynaście goli w Liga Portugal w 31 meczach i zanotował cztery asysty.

Brazylijczyk mierzy 182 centymetry wzrostu, gra na pozycji środkowego napastnika. Ma też włoskie obywatelstwo. Wcześniej występował w FK Lwów, Vitorii Guimaraes oraz arabskim Damac FC. Jest wychowankiem Sao Paulo. Jego kontrakt z Farense wygasa dopiero za rok i teraz trzeba za niego zapłacić. Wg portatu cena za napastnika może przekroczyć milion euro.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

+dodaj komentarz
lol - 17.05.2024 / 11:53, *..

a ile z tych strzelonych goli zdobyl z rzutów karnych?

odpowiedz
Wolfik - 14.05.2024 / 22:14, *.chello.pl

Jak trzeba wybulić ponad milion euro, to szkoda czasu na pisanie tego tekstu...

Zwłaszcza, że przyjdzie taki na odbudowę, za pół roku zagra i złapie kontuzję. I tyle z niego pożytku.

odpowiedz
geds - 16.05.2024 / 21:29, *.centertel.pl

@Wolfik:
ale to nie jest czlowiek na odbudowę; jeśli gra regularnie w lidze portugalskiej i strzelił 13 goli;
czytaj ze zrozumieniem

odpowiedz
Maverick - 14.05.2024 / 22:06, *.vectranet.pl

Jeśli ten wpis pisze prawdę to warto zainwestować.Na pewno będzie lepszy od Kramera i Rosołka razem wziętych.Choć czuje,niechcę krakać,ale jutro może pojawić się jakze juz powszechna dla nas wiadomość
pt.DUARTE NIE DLA LEGII.

odpowiedz
WSL - 14.05.2024 / 21:14, *.orange.pl

Brac nie bedzie taki zly moze nawet lepszy od odchodzacego a ze strzelanianiem goli nie jest tak zle wiec gra powinna byc dobra a problemem moze kwota ewentualnego transferu !!!

odpowiedz
exsa - 14.05.2024 / 19:29, *.orange.pl

Jeden odchodzi drugi ewntualnie przychodzi ze sredniaka - 9 miejsce w lidze portugalskiej wiec cena za wysoka starczy 500 tys.euro a nie jeszcze wiecej niz 1 mln euro , wiek moze byc , kontrakt na rok z ewentualnym przedluzeniem jak sie sprawdzi a czy ktos widzial jak gra czy tylko zainteresowanie ?!!!

odpowiedz
Juri - 14.05.2024 / 18:16, *.com.pl

Plotki pod publikę.

odpowiedz
tylko za friko - 14.05.2024 / 17:36, *.vectranet.pl

Jak nie jest za darmo to odpada musi być za darmo

odpowiedz
Maciej - 14.05.2024 / 17:24, *.virtuaoperator.pl

Weźmy Szmyta lub Rakoczego lub obu

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 14.05.2024 / 19:09, *.plus.pl

@Maciej:

Za późno, Szmyt już na Białorusi :-)

odpowiedz
e(L)o - 14.05.2024 / 17:21, *.ksiezyc.pl

Czyli bez zmian...szrot z zagranicy

odpowiedz
Arek - 14.05.2024 / 20:58, *.tpnet.pl

@e(L)o: szrot, to przede wszystkim masz w głowie. Mógłbyś zrobić z tym jakiś porządek w końcu.

odpowiedz
Misio - 14.05.2024 / 17:11, *.t-mobile.pl

Nie dla Legii

odpowiedz
SdK - 14.05.2024 / 17:08, *.chello.pl

POLAKÓW !!!!

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 14.05.2024 / 16:54, *.plus.pl

Kolejny uśmiechnięty zaciąg portugalskich brodaczy

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 14.05.2024 / 16:51, *.t-mobile.pl

Lepiej dołożyć i kupić młodszego jak w przypadku Muciego, gdzie po roku lub dwóch można sprzedać za niezłą kasę. Nasi włodarze i przed szkodą i po szkodzie g...I.

Pozdrawiam,

Piotr

odpowiedz
Piotr - 14.05.2024 / 16:18, *.orange.pl

Ale to za gotówkę, więc nie dla psa kiełbasa. Po co wrzucać takie fake newsy ? A szkoda, bo liczby przyzwoite.

odpowiedz
Hhh - 14.05.2024 / 16:11, *.t-mobile.pl

28 lat. Bańka euro. Deal życia dla tych co go sprzedadzą

odpowiedz
Ryszard Ochódzki - 17.05.2024 / 12:11, *.tpnet.pl

@Hhh: Jeżeli strzelałby w 60-70% jak Nikolic to brać i dać rękę księżniczki i pół królestwa :)

odpowiedz
(L) - 14.05.2024 / 15:31, *.t-mobile.pl

Dajcie Polaków. Po co kolejny szrot. Polak jak dostanie szansę będzie zasuwał żeby się pokazać.

odpowiedz
Wolf - 14.05.2024 / 15:54, *.virginm.net

@(L): To wskaż dobrego polskiego napastnika jeżeli tak chcesz Polaków.

odpowiedz
bronek49 - 14.05.2024 / 16:33, *.vectranet.pl

@Wolf: jest Białorusin w Stali Mielec brać go bo inaczej weżmie Lech lub Raków

odpowiedz
Ja - 14.05.2024 / 17:39, *.orange.pl

@(L): yhyyyy Kun biega aż miło

Szkoda tylko że w piłkę grać nie umie. No ale to Polak.... więc jest ok

odpowiedz
Legiak83 - 14.05.2024 / 18:23, *.supermedia.pl

@bronek49: Białorusin to pójdzie już raczej tylko za granicę, już teraz wyceniany jest na 2mln euro i sam prezes stali o tym mówił w lidze plus. My bierzemy utalentowanych piłkarzy ale za darmo, tylko i wyłącznie.

odpowiedz
Wolfik - 14.05.2024 / 22:20, *.chello.pl

@Wolf: Daniel Szczepan, Karol Czubak, Sebastian Bergiel i....Adam Zrelak :).

odpowiedz
Witamina1916 - 14.05.2024 / 15:04, *.plus.pl

Lepszy szklany niezgoda niz te wynalazki

odpowiedz
Wojtek86 - 14.05.2024 / 15:01, *.chello.pl

Portugalski zaciąg?

odpowiedz
Jose Kante - 14.05.2024 / 15:00, *.play-internet.pl

Niczego się nie nauczyli. Na radarze kolejny najemnik, z którym w razie co niczego się nie zrobi, tylko trzeba będzie wypłacić kontrakt. Choć może to oznacza, że odpuszcza już tego Pekharta tyczkę. Nie oczekuje, że nagle zaczną sprowadzać gości perspektywicznych z dużo lepszych lig, ale może żeby chociaż było widać zmianę kierunku ich działania. A jeśli to prawda, to kierunek obrany jest niezmieniony od lat. A skoro nie działa, to może być to zmienić? Chyba że miejsca 2 - 6 w polskiej lidze są spoko, to niech to powiedzą otwarcie. Wiem, że łatwo gadać, ale na tym to polega, ja za to pieniędzy nie biorę więc mogę ponarzekać i pogdybać, ale osoby które za to biorą pieniądze, pewnie niemałe, powinny chyba wykazać się czymś więcej niż oglądaniem transfermarkt. A tak to dla mnie wygląda w tym przypadku. Zaraz się okaże że jest dobry, bo polecił go Ribeiro bez kolan i gil, a jeszcze rozmawiano o nim z hildeberto i Hugo alcantarą.

odpowiedz
Arek - 14.05.2024 / 21:01, *.tpnet.pl

@Jose Kante: przeproś za koszulkę:)

odpowiedz
tekken (L) - 14.05.2024 / 14:51, *.230.25

A jacyś Polscy zawodnicy?

odpowiedz
singspiel - 14.05.2024 / 15:38, *.atman.pl

@tekken (L): Jordan Majchrzak

odpowiedz
antek - 14.05.2024 / 14:49, *.play-internet.pl

Strzałek niech wraca
Co nie mają z tą Portugalią

odpowiedz
Spocony Tomasz - 14.05.2024 / 14:41, *.t-mobile.pl

No i jednak Zieliński tak jak zapowiadał robi letnie transfery i to jeszcze wiosną, brawo. Inna sprawa, że chcąc przyoszczędzić zimą i wyczekać do lata dużo ryzykował z góry zakładając awans do pucharów bez problemów. Brak wzmocnień w styczniu mógł skutkować brakiem pucharów. Ostatecznie wszystko się dobrze skończy i skończymy na podium. Wierzę, że pan Jacek po ocenie rundy wiosennej i analizie wydarzeń boiskowych dokona słusznych wyborów zarówno tych in jak i out. Wiadomo już kto się nie nadaje i na jakich pozycjach potrzebujemy wzmocnień i uzupełnień. Zważywszy na budżet jakim klub dysponuje nie będzie łatwo ale Pan Jacek ma już doświadczenie i może uda się ściągnąć jakąś perełkę małym kosztem. Jedno jest pewne, że będzie się starał bo Legię ma w sercu bardziej niż niejeden krytyk-antyznaFca z tej strony który potrafi tylko szydzić, marudzić i obrażać. Działaj w spokoju i w rozwadze Jacku, a hejterom Zielińskiego wiadomo co w co.

odpowiedz
LLL - 14.05.2024 / 15:24, *.orange.pl

@Spocony Tomasz: Dobrze skończy???? Beż mistrzostwa??? A pozatym Warta to mocna drużynka która na dodatek nie leży naszym gwiazdom...

odpowiedz
kibic - 14.05.2024 / 22:45, *.torun.pl

@LLL: Koleś zmienił nick z OLEW. To jakiś tyłkowłaz Zielińskiego ;) Nie słuchaj tych głupot. Jacek ma doświadczenie.... i można zakończyć czytanie ;) Dyrektor ściągnie kolejny szrot bo w tym nabrał już doświadczenia :) ale kilku kibiców będzie zawsze pisało, że sćiągnał kocury ;) oczywiście sezon zweryfikuje szybko te koty ;) Jacek dostał 10MLN z transferów i Jacek nie ma pieniędzy. To ja się tego pana bym zapyatał czemu Jacek rozdaje tak wyskoie kontrakty takiemu Pankovovi czy Runjaicowi ;) On żeby ten szrot zachęcić to jeszcze oferuje astronomiczne kontrakty dlatego nie ma pieniędzy na transfery. To cała prawda o braku pieniędzy. Po co na Rosołka płacimy pół miliona rocznie?

odpowiedz
Legiak83 - 14.05.2024 / 14:34, *.supermedia.pl

mieliśmy już kiedyś jednego Bruna, Mezenga się zwał. Nie zapomnę go nigdy.

odpowiedz
Okęciak - 14.05.2024 / 16:02, *..

@Legiak83: Lechowi strzelił przy Łazienkowskiej gola na 2-1 dającego nam wygraną z tego go jedynie zapamiętałem. Ciekawsze był Elton który melanżował równo w warszawskich klubach ;)

odpowiedz
Legiak83 - 14.05.2024 / 16:40, *.supermedia.pl

@Okęciak: A pamiętasz Guliano? To też był dobry zawodnik jeśli chodzi o% (jeśli mówimy oczywiście tylko o zawodnikach z Brazylii:-)) I jego bramka na 1:0 w wyjazdowym meczu z ruchem radzionków :-)))

odpowiedz
Okęciak - 14.05.2024 / 18:44, *.orange.pl

@Legiak83: no jasne, dokładnie Giuliano Marinho dos Santos, miałem jego plakat z Naszej Legii nad łóżkiem. Technik z niego był niezły, pamiętam taki mecz z Wisłą w Krakowie za Smudy, chyba 3-3 się skończyło, niezłą bramkę wtedy siekną ;)

odpowiedz
Legiak83 - 14.05.2024 / 19:56, *.supermedia.pl

@Okęciak: Pamiętam ten mecz, miałem go nawet na VHS nagrany :-) Prowadziliśmy już nawet 2:0, ale potem wisła nie schodziła z naszej połowy i graliśmy w 10 jeszcze, fajne czasy tylko bez sukcesów, dopiero MP za Okuki, a potem znowu marazm. Wtedy też zacząłem dość regularnie jeździć na wyjazdy (od 2002).

odpowiedz
Arek - 14.05.2024 / 21:04, *.tpnet.pl

@Legiak83: muszę przyznać, że zajebistą masz pamięć. Bo ja, szczerze powiedziawszy, zapomniałem już dawno.

odpowiedz
Okęciak - 14.05.2024 / 22:00, *.orange.pl

@Legiak83: Legia Okuki to było coś, wielkich nazwisk nie było ale masa walecznych ludzi z charakterem którzy byli super fizycznie przygotowani na cały sezon. Wróblewski, Karwan, Vukovic, Svitlica, Kucharski, Sokołowski, Zieliński, Jóźwiak...w zasadzie te dwa mistrzostwa 2002 i 2006 to było przełamanie zdecydowanej dominacji Wisły w tamtym okresie i tym bardziej cieszyły że tym bufonom krakowskim ucieraliśmy nosa... pamiętam ostatni mecz z Wisłą 2006 i przyśpiewki "Petrescu who is the Champion?" do ich rumuńskiego trenera. No i potem feta na zamurowanej dechami starówce, wycieczka pod Konwiktorską i dym z policją na trasie WZ w stronę Pragi... działo się ;)

odpowiedz
Legiak83 - 14.05.2024 / 23:11, *.ztomy.com

@Okęciak: dokładnie tak :-) potem już kilkuletnia wojna z ITI, gdzie w międzyczasie miałem zakaz stadionowy za widelca, wyjazdy na zakazach itp kibicowsko u nas była nędza, na zylecie bywały mecze gdzie przychodziło po tysiąc osób, brak dopingu (wyjątek to pożegnanie Żylety ze Śląskiem, wszedłem na kartę kolegi :-)) ale koniec końców dopielismy swego

odpowiedz
Okęciak - 15.05.2024 / 09:03, *..

@Legiak83: to był u nas beznadziejny okres, pamiętam jakieś pojedyncze mecze np. z Widzewem u nas kiedy na ostatnie 7 minut ruszyliśmy z dopingiem, "Moja jedyna miłość..." rozwaliło wtedy system ;) Pożegnanie Żylety ze Śląskiem (mam zielone krzesełko ;)) trybuna Torwar, ale to kilka miłych momentów w tej ogólnej beznadziei która wtedy u nas była. Pamiętam kilka ciekawych meczów z tymczasowym młynem na Krytej jak zaczęła się budowa nowego stadionu np. z Broendby Kopenhaga, jednocześnie straszna lipa ze zdjęciem Starucha z gniazda chyba na meczu z Ruchem... no i pamiętny finał PP w Bełchatowie z niezłym avanti na murawie :D

odpowiedz