Jacek Zieliński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia szuka napastnika. Exposito na celowniku

Woytek, źródło: Legionisci.com

Jednym z priorytetów Legii Warszawa w letnim okienku transferowym będzie sprowadzenie napastnika. Przy Łazienkowskiej rozważają opcje pozyskania dwóch nowych graczy na tę pozycję, ale trudno powiedzieć, czy to się uda.



Dyrektor sportowy zakłada nawet w budżecie płacowym możliwość sprowadzenia zawodnika z wyższym kontraktem niż w tym sezonie miał Josue. W kręgu zaintersowań są piłkarze nie tylko z zagranicy, ale także z Ekstraklasy. Z naszych informacji wynika, że chodzi o Erika Exposito.

Nowy gracz będzie rywalizował z Marcem Gualem i prawdopodobnie z Tomasem Pekhartem, który jest bliski przedłużenia umowy o kolejny rok. Przyszłość Macieja Rosołka jeszcze nie jest rozstrzygnięta.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (97)

+dodaj komentarz
obserwator - 17.05.2024 / 12:40, *.play-internet.pl

Exposito to jakiś żart
Chłop ma prawdopodobnie najlepszy sezon w życiu właśnie teraz
i wątpliwe jest to aby to powtórzy w następnym sezonie.

Koleś po 30ce z nadwagą, no i przed wszystkim kapryśny
gra jak chce i kiedy chce jak mu się chce.

Legia musiała by zrobić kolejny komin płacowy dla niego
co napewno nie spodobało by się kolegom z nowej drużyny i miało by wpływ na morale i zaangazowanie w gre u jego boku poszczególnych zawodników.

Jak mu Legia da kontrakt na 2-3 lat za 700 000 do 1 000000 Euro rocznie
to sama z niego zrobi kolejnego Obradowicia.

Bo na logike jak by mnie dali taki kontrakt to bawiłbym się życiem bawił
a exposito po wyglądzie swojego ciał już się zaczął bawić od poprzedniej rundy.

Panie Zieliński jak chcecie to dajcie mu ten kontrakt to zobaczycie co będzie
On bedzie grał w kratke Feio sie wku..wi za niesubordynacje i kolo siądze na ławce
i będzie robił łaske żeby grać. On już to przerabiał z Magierą zadzwońcie do niego to może wam opowie jaki to z niego ananas.

Inwestycja w zawodnika tyle kasy ze świadomością że już się jej nie odzyska bo bedzie za stary na odsprzedaż z zyskiem.
To pomylony pomysł z perspektywy klubu który chce zarabiać/ kupować nowych zawodników i tak w kółko aby sie kręciło i były zyski w budżecie
Bo to jest kwintesencja pracy dyrektora sportowego-rozwijanie kadry i kupowanie coraz lepszyc zawodników za pieniądze ze sprzedaży zawodników z potencjałem czyli nie po 30 tce .

Jedny słowem to najgorszy czas żeby go kupować i za niego przepłacić .

Moim zdaniem lepiej kupić 2-3 młodszych zawodników.
Rozwinąć ich. Z młodym zawodnikiem jest tak że chce grać i się rozwijać bo chce zrobić kariere a gracz po 30tce w naszej lidze chce odcinać kupony w większości przypadków.

odpowiedz
Kami(L) - 17.05.2024 / 12:37, *.plus.pl

Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

odpowiedz
XXX - 17.05.2024 / 12:07, *.play-internet.pl

Jaca nadchodzący sezon będzie dla ciebie ostatnim bo Miodek cię zwolni za słabe wyniki jak to zwykle bywa u niego. Nie dając ci pieniędzy a potem będzie gadał że słabo te transfery przychodzące porobiłeś i nie taka jest długofalowa wizja i DNA naszego klubu.

Mam dla ciebie rade
pokaż że masz kochones i zrób teraz nowe rozdanie.
Takie autorskie okienko letnie
--kup kilku naprawdę dobrych zawodników z potencjałem

Konkluzja jest taka że to i tak nie twoje pieniądze
jak zrobisz świetne okienko to może dłużej popracujesz jako dyrektor sportowy
--kibice nie będą cię cisnąć w środowisku i znowy bedziesz miał szacunek
i tak nie masz nic do stracenia.

Pokaż wszystkim (ale nie pod publiczkę że masz pomysł) i kontakty i umiesz samodzielnie myśleć nie bazując na słupkach i wykresach, tylko tak życiowo jak piłkarz (widzisz kogoś dobrze wygląda jest w formie bez nadwagi i jest młody i ambitny--no i przede wszystkim nie jest k...m i nie moczy mordy po nocnych klubach )---------- to go kup ,zaufaj swojej intuicji.
A jak wiesz że z nią słabo to podpytaj trenera może on też ma kilku grajków na oku ale nie chce ci się wpiep..ć w butach do twojej ciężkiej pracy.

Pozdrawiam i do przodu mam nadzieje że po zapowiedziach na konferencji coś się zmieni w twoim myśleniu Prezesie na +

ps. nie sprowadzaj exposito -który jest nieprofeslonalnymzawodnikiem po 30tce i bedzie miła tylko zjazd formy (to jest zawodnik który nie odnajciesię w wiekszym klubie przykład Guala)
a no i nie ściągaj byłych legionistów bo sam się pogrążasz pokazując że nie masz nikogo na liście w swoim słynnym mitycznym notatniku.

Kup lepiej kilku zawodników w wieku 22-26 lat żeby jeszcze można było na nich zarobić bo na tym bazuje prezes wiec będzie się cieszyć z efektów twojej pracy.

Czyli 2x pieczenie na jednym ogniu
kibice i Właściciel zadowoleni.
żyć nie umierać :)

odpowiedz
lol - 16.05.2024 / 22:48, *..

dajcie spokój z tym Exposito - gosc ma zyciowy sezon i nic poza tym

odpowiedz
Stary chinczyk - 16.05.2024 / 21:14, *.t-mobile.pl

Może brać tego hiszpana rodado z wisly. Wolałbym polaka w napadzie ale o to bardzo ciężko.

odpowiedz
AAA - 16.05.2024 / 07:37, *.chello.pl

Jacuś daj spokôj przecież jesteś jedynym wyznawcą "talentu" Rosołka więc od przyszłego sezonu zrôb go napastnikiem nr.1

odpowiedz
WdW - 16.05.2024 / 00:07, *.t-mobile.pl

No nie wiem, koleś ma formę jak Pekhart,czyli większość meczów gra piach i ma przebłyski ,Legii by sie przydał napastnik ze stabilną formą a nie że zagra 4 mecze fenomenalne,5 średnich a resztę piach.

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 15.05.2024 / 20:53, *.plus.pl

Trzeba ściągnąć silnego i jurnego Włocha, proponuję Rocco Siffredi

odpowiedz
fan1956 - 15.05.2024 / 20:52, *.tpnet.pl

I Wy w to wierzycie, że ten pajac/marionetka Jacuś Zielarz to zrobi, wpierw by musiał wziąć koło i dobrze pier..lnąć się w czoło, żeby mózg zaczął normalnie pracować, jeżeli go ma. Ten sam jego wyraz twarzy sprawia wrażenie jak by w porty narobił. Po co przecież mamy Rosołka ( wieczny talent z perspektywą rozwoju, w tym sezonie dwie bramy palce lizać, Real zainteresowany, kuźwa nie sprzedawać poniżej 50 mln ojro) a i parametry się ,,zielarzowi,, się zgadzają.

odpowiedz
e(L)o - 15.05.2024 / 20:38, *.ksiezyc.pl

Zielu dawaj na Grenlandię! Tam są talenta

odpowiedz
WSL - 15.05.2024 / 19:45, *.orange.pl

Szukac napastnika sprawdzonego a nie jak ostatnio nie ma komu strzelac goli !!!!

odpowiedz
JfK - 15.05.2024 / 19:45, *.chello.pl

Gościowi po pięciu miernych sezonach w Polsce wyszedł jeden i już go bierzemy. Powodzenia.

odpowiedz
exsa - 15.05.2024 / 19:35, *.orange.pl

A P.Kramer co jeszcze robi w "LEGII" zadnego pozytku wiec brac Rodado jak jest lub bedzie mozliwosc !!!!

odpowiedz
Beefcake - 15.05.2024 / 19:14, *.orange.pl

Rodado

odpowiedz
Balon - 15.05.2024 / 18:49, *.centertel.pl

Uważam że Josue powinien zostać zaproszony na żyletę po odejściu. Żeby mógł wspólnie poprowadzić doping. Myślę że byłby zainteresowany

odpowiedz
don - 15.05.2024 / 17:01, *.net.pl

A gdzie on szuka w Polsce? Dalej nie potrafi się ruszyć?

odpowiedz
gary - 15.05.2024 / 15:56, *.227.68

"Gra Legii za Feio ma stać się jeszcze szybsza, bardziej intensywna, oparta na wysokim pressingu. A Josue według "StatsBomb" jest piątym najrzadziej pressującym piłkarzem ligi." - cytuje z mediów.Dlatego gość odchodzi.

odpowiedz
Egon - 15.05.2024 / 16:32, *.waw.pl

@gary: Czyli okazuje się, że umiejętności czysto piłkarskie nieważne, a ważne to, czy gość będzie "pressował" :-)
Piłkarz pokroju Josue albo dawniej Pisza , który ma technikę, przegląd pola i kilkudziesięciometrowe podanie na nos nie musi być specem od ganiania, bo jego umiejętności są dużo wyższe, jak jakieś "pressowanie".

Ten cały Fejo, to na razie wygląda na bajarza podobnego do Jozaka.

odpowiedz
Elf - 15.05.2024 / 17:11, *.centertel.pl

@gary: Bo taka jest prawda jezeli chodzi o pressing w wykonaniu Josue. Gosc jest wolny jak woz z weglem i np. takiemu Odidy-Ofoe, co u nas tez gral i rozgrywal pilke, to Josue moze tylko buty wiazac. Josue czasami potrafi zagrac magiczna pilke i to tyle jezeli chodzi o jego wartosc dodana. Strasznie spowalnia gre, robiac te koleczka, macha lapami bo ma pretensje do wszystkich,tylko nie do siebie,no i te jego magiczne bramki z wolnych wykonywanych na treningach ktorych w meczach ligowych nikt nie widzial.

odpowiedz
Egon - 15.05.2024 / 21:38, *.waw.pl

@Elf: Przy wszystkich swoich wadach i tak był dwa razy lepszy od "asów", które zostają w Legii.

odpowiedz
Felek - 15.05.2024 / 15:44, *.netfala.pl

Już najwyższy czas wytarabanić Rosołka z Legii. Nie nadaje się.

odpowiedz
Sebo(L) - 15.05.2024 / 15:43, *..

A czy wiadomo już coś o Yaya Bananie? :P

odpowiedz
Arek - 15.05.2024 / 20:04, *.tpnet.pl

@Sebo(L): ale z tego co pamiętam, to ten jaja z bananem jest obrońcą. A tu jest o napastniku. Chociaż, z tego co piszą, obrońcy też szukają, więc może się skuszą.

odpowiedz
Stary - 15.05.2024 / 15:31, *.play-internet.pl

A Kramer?

odpowiedz
szyder gang - 15.05.2024 / 16:19, *.227.68

@Stary: Gustaw jest na państwowych wakacjach za przekręty bankowe

odpowiedz
Sarcastico - 15.05.2024 / 15:14, *.inetia.pl

Tylko nie on. Będzie jak z Carlitosem i Gualem.

odpowiedz
Adi - 15.05.2024 / 15:05, *.play-internet.pl

Niezgodę brać!!!

odpowiedz
Zdzicho - 15.05.2024 / 17:13, *.tpnet.pl

@Adi : kogo k...wa toz on otwiera lodówke i zaraz kontuzja

odpowiedz
tylkoLegia - 15.05.2024 / 14:56, *.centertel.pl

NIE dla Grubaska!
Czy Zieliński potrafi znaleźć kogoś spoza ekstraklasy? Za co jego skauci pobierają pieniądze ?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.05.2024 / 16:57, *.orange.pl

@tylkoLegia:

Akurat branie czołowych graczy z rodzimej ligi to dobra opcja, bo raz że są sprawdzeni, a dwa osłabiasz rywali. Tak robi np. Bayern.

odpowiedz
Kolega i jokeżanka, kolezanki szwagier itak w koŁo… - 15.05.2024 / 13:55, *.02.net

Erik Exposito ma kumayego menagera, mafia polska na legalu zarabia w piłce i dlatego jesteśmy słabâ ligá na tle innych

odpowiedz
Jaki panie... - 15.05.2024 / 19:06, *.centertel.pl

@Kolega i jokeżanka, kolezanki szwagier itak w koŁo…: dokładnie nikt z poza aby nie rozwalić systemu bukmacherskiego wszyscy są umoczeni kluby piłkarze i sędziowie działacze i trenerzy wszyscy won

odpowiedz
Elmo - 15.05.2024 / 13:03, *.virginm.net

Tak tego trzeba grubego który tylko gra w taktyce laga i goń. Taki teraz mamy mieć styl?

odpowiedz
Fan.Grotynskiego - 15.05.2024 / 12:36, *.chello.pl

Dobry napastnik choc,mam wąpliwości co do charakeru.

odpowiedz
Kobo(L)t - 15.05.2024 / 12:17, *.com.pl

Dawno nie była u nas fana kebabów. jakis grubasek musi być :)

odpowiedz
Pietrucha - 15.05.2024 / 12:01, *.orange.pl

Wywalić tego Rosołka już. Oddać za darmo do Piasta i niech się rozwija :)

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 15.05.2024 / 11:50, *.telefonica.de

Mioduski LICHWIARZU WON Z LEGII Zielinski jego korpo pajac oczywiście też

odpowiedz
dd - 15.05.2024 / 11:17, *.orange.pl

Ja osobiscie slyszalem ze Nicola Zalewski jest zainteresowany grą dla Legii bo podobno nie ma co szukac w Romie :) a jak nie znajdzie w Romie to znajdzie w Legii:D

odpowiedz
Egon - 15.05.2024 / 10:37, *.waw.pl

Poroniony pomysł - oddać sprawdzonego Josue, żeby dać jeszcze wyższy kontrakt jakiemuś gościowi, który za chwilę może okazać się kolejnym Diasem albo Charatinem.

Przecież, gdyby nie względy medyczne, to Zyba też miałby już podpisany kontrakt i wisiałby teraz na liście płac jako kolejny niewypał transferowy.

odpowiedz
A może w końcu się uda i - 15.05.2024 / 10:29, *.telefonica.de

miłośnik statystyk, wielbiciel talentu Rosołka i mistrz w transfery zakontraktuje gruźlina Kała Manawardze.

odpowiedz
Simon - 15.05.2024 / 10:28, *.t-mobile.pl

Jeśli już z naszej ekstraklapy to może lepiej ktoś bardziej "głodny" jak choćby Szkurin z Mielca. Tejanovi z ŁKS też bym się przyjrzał bo on tam chyba nie może pokazać pełni możliwości a i tak nieźle tam gra.

odpowiedz
Avatar - 15.05.2024 / 09:49, *.centertel.pl

Luka Vuskovic z Radomiaka
Kajetan Szmyt warta
Dwóch młody z tej śmiesznej ligi którzy dają nadzieję

odpowiedz
Simon - 15.05.2024 / 10:31, *.t-mobile.pl

@Avatar: Zgadzam się. Młodzi, zdolni i perspektywiczni.

odpowiedz
Daniel1916 - 15.05.2024 / 11:38, *.tpnet.pl

@Avatar: Jak chcesz ściągnąć Vuscovica z Radomiaka, jak on jest tylko wypożyczony z Tottenhamu. Wątpię, aby chcieli kolejny sezon trzymać go w ogórkowej lidze.

odpowiedz
Avatar - 15.05.2024 / 14:33, *.centertel.pl

@Daniel1916: Jak? Niech się głowi ten co bierze za to gruby chajs

odpowiedz
Wolf - 15.05.2024 / 16:10, *.virginm.net

@Avatar: Daj spokój z tym Szmytem. Gość nie pokazuje nic specjalnego.

odpowiedz
Piknik - 15.05.2024 / 09:46, *.centertel.pl

Zdecydowanie jestem na tak. Erik jak najbardziej pasuje do Legii. Malkontenci szkoda mi was.

odpowiedz
Dickson Chotowski - 15.05.2024 / 09:14, *.btcentralplus.com

Holenderski napastnik Jaap Ierrdolle jest do wziecia.

odpowiedz
Fck666 - 15.05.2024 / 09:10, *.chello.pl

Z ligi to tylko ten Białorusini że Stali, ten jest naprawde warty uwagi

odpowiedz
Zico - 15.05.2024 / 09:08, *.play-internet.pl

A rodado z Wisły? Myślę że dałby radę

odpowiedz
speed - 15.05.2024 / 08:59, *.t-mobile.pl

Jacuś. W pogoni za rozumem.

odpowiedz
lol - 15.05.2024 / 08:53, *..

2,5mln euro na transfery - toż to szok !!!!

odpowiedz
Jasio - 15.05.2024 / 08:48, *.waw.pl

Exposito? Ta ciężarna baba, która sportowo buzi się raz na kilka lat przed końcem kontraktu?
Chyba to jakiś żart, albo zwykły blef, by poprawić pozycję negocjacyjną z kimś normalnym.

odpowiedz
Jack S - 15.05.2024 / 08:42, *.warszawa.pl

A może Lubański, po co nam stare trole jak Erika Exposito

odpowiedz
LLL - 15.05.2024 / 08:20, *.orange.pl

3 x nie !!!

odpowiedz
13 - 15.05.2024 / 07:46, *.129.25

Żadnego mądrego komentarza. Jedyne co czytam to NIE NIE NIE. 1. Nie mamy kasy na Ronaldo. 2. Siłę Legii powinno budować się na Ekstraklasie i na Akademii. 3. Exposito to król strzelców... A nie jakaś padaka z Francji... 2 ligi. 4. Wyrzucić Rosolka I Kramera I dawać tego że Stali Szukrina. Do tego 1 obrońcę do Augustyniak I coś na środek i jemy bananowa ligę.

odpowiedz
Rej - 15.05.2024 / 10:51, *.t-mobile.pl

@13 : jemy banany pośród innych bananów, kolejny sezon lepszy nie będzie. Trzeba by było wymienić całą kadrę, bez 3-4 zawodników.

odpowiedz
Kobo(L)t - 15.05.2024 / 12:32, *.com.pl

@13 : Dlaczego uważasz, że 27-letni gość, który pierwszy raz w karierze strzelił więcej jak 15 goli jest właściwym wyborem ? Na wiosne strzelił 4 gole i miał problem z profesjonalnym podejściem do traningu. Wygląda, że gwarantuje około 10 goli w sezonie jak udaje profesjonalistę.
Być może będzie idealnie pasował, ale w tej półce cenowej wydaje się ,że jest więcej wątpliwosci niż pewności.

odpowiedz
13 - 15.05.2024 / 16:52, *.122.125

@Kobo(L)t: zgodzę się Kubot z Tobą. Brakuje właśnie takiej porządnej analizy. Ja nie mam czasu siedzieć i ograniac. Widziałem jego bramki z jesieni... Szału nie ma! 7/8 goli z karnego... Także ten. Jeden udany drybling z golem... Po prostu uważam, że budować powinno się na eklapie. Stąd ściągać najlepszych bo łatwo ich zweryfikować. Ile grał od kiedy przyjechał, w jakich okolicznościach, kiedy kontuzje, wszystko masz na materiałach z C+, no dla skautingu to tu jest raj.

odpowiedz
Kobo(L)t - 15.05.2024 / 22:56, *.vectranet.pl

@13: To nie jest ogarnianie. Prosta analiza. Gual/Caritas byli dobrymi transferami na papierze. Ten typ jest żenujacy i nieprofesjonalny. Ja trzymam kciuki, że to jest plotka dziennikarska. A dla jasności wszystkie dobre transfery Legii są z poza ligi. Muci, Luki, Vadis, Josue, Roger, Rado, GUI, Orlando, Juranović, Kuciak, nikolic, prijovic etc. Wielu innych. Lub wychankowie. Chyba tylko Mladen, ślisz, hamalainen byli z ligi i trzymali poziom. Nie, transfery z eklapy to jeden poziom, a drugi to reszta europy i świata.

odpowiedz
Hmm - 15.05.2024 / 07:19, *.autocom.pl

Przestaniecie w końcu płakać kibice sukcesu??? Rzygać się już chce jak się patrzy non stop na wasze żale ,jak się nie podoba to kupić klub zarządzać a jak nie to wyp…!

odpowiedz
Simon - 15.05.2024 / 11:09, *.t-mobile.pl

@Hmm: Czyli w Twojej opinii wszyscy niezadowoleni z obecnej pozycji i polityki transferowej klubu powinni schować mordy w kubeł i cieszyć się walką Legii o trzecie miejsce ?

odpowiedz
Sig - 15.05.2024 / 11:56, *.161.162

@Hmm: ja jestem klient. Ja chce żeby Mioduski dał mi dobry towar. Jak stary i zły to Bbede narzekać. klient ma zawsze racje.

odpowiedz
LLL - 15.05.2024 / 11:56, *.33.122

@Simon: Szkoda czasu aby go prostować to typ stworzony dla Miodka cokolwiek by nie zrobił on będzie się cieszył i niczego nie wymagał.

odpowiedz
13 - 15.05.2024 / 19:15, *.122.125

@Hmm: myślę że Ty możesz też wyp... Chłopaki mają rację. Jest tu wielu których widuje od lat i z chęcią czytam ich komentarze. I prawdy nie zaklepiesz ryjem. Gadasz teraz jak nasi politycy ukochani. Plac za wszystko 5 razy więcej i się zamknij a jak się nie podoba to do Holandii na zmywak. Stary... Otrząśnie się. Właśnie tacy jak Ty psują poziom. Nikt tu nie jest kibicem sukcesu bo Legia nie ma sukcesów ... Cały czas czekamy na nie. A po drodze, Ci co mają we łbie trochę więcej może niż Ty potrafią to i owo przemyśleć i nawet czasem się wypowiedzieć. Dla mnie cześć komentarzy to rzeczywiście słabo, cześć lepiej a część bardzo merytorycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie. A dodam że skoro "my" jesteśmy kibicami Zwycięstwa to Ty kibicem "przegrywow" czy jak?

odpowiedz
Paczkomat - 15.05.2024 / 07:16, *.plus.pl

Tragedia. Chimeryczny grubas!!

odpowiedz
Andreas - 15.05.2024 / 07:14, *.chello.pl

Po 1 potrzeba trenera przygotowania fizycznego, po 2 dyrektora sportowego i od skautingu po 3 stopera, jak długo Augustyniak będzie zapchajdziurą na nie swojej pozycji po 4 rozgrywającego nie pisząc o napastniku. Patrzmy na charakter zawodników, bo jak mają się wdrażać pół roku w magiczną taktykę Legii to nie ma miejsca na to u nas.

odpowiedz
(L)opez - 15.05.2024 / 06:39, *.plus.pl

Coś czuję że te letnie transfery będą tragiczne

odpowiedz
Arro - 15.05.2024 / 06:09, *.vectranet.pl

A gdzie obrońcy?!?!?!

odpowiedz
super foto - 15.05.2024 / 05:32, *..

istota na zdjęciu zerka w kierunku rozumku
płonne nadzieje



odpowiedz
tylkoLegia - 15.05.2024 / 05:14, *.centertel.pl

Tragedia... czy on zna kogokolwiek spoza ekstraklasy???

Nie każdy sprawdza się w Legii
Tutaj jest duża presja
To nie Śląsk!

odpowiedz
mojo jojo - 15.05.2024 / 05:09, *.t-mobile.pl

Tejana i Marka Citke!!!

odpowiedz
Elf - 15.05.2024 / 04:44, *..

A nie lepiej pozbyc sie Pekharta, Kramera i Rosolka a w ich miejsce kupic Exposito oraz Szkurina ze Stali?

odpowiedz
Avatar - 15.05.2024 / 09:41, *.centertel.pl

@Elf: Szkurin to bardzo dobry napastnik 24 lata duży potencjał

odpowiedz
Ka(L)i z Ba(L)i - 15.05.2024 / 00:30, *.t-mobile.pl

Jeszcze Despacito ????

odpowiedz
AAA - 14.05.2024 / 23:41, *.chello.pl

Jacuś po co nowy napadzior?
Przecież masz swojego rozwojowego ulubieńca Rosołka.Dać mu plac od pierwszych minut to może pobije rekord 2 bramek w sezonie.

odpowiedz
stempel - 14.05.2024 / 23:39, *.orange.pl

Od momentu odejścia Kucharskiego, skończyły się w Legii konkretne transfery, brutalna prawda !

odpowiedz
koras - 14.05.2024 / 23:32, *.centertel.pl

Nie no Exposito... kolejny hobby player z hiszpańskiej plaży

odpowiedz
S3p - 14.05.2024 / 23:09, *.centertel.pl

Jprd nie, nie, nie, nie.
Czy wy się z ch*** na łby pozamienialiscie.
No ja p****le.
Przecież wy z roku na rok jesteście co raz głupsi.
Każdy kolejny sezon przebijać ie w głupocie poprzedni
Ściągnijcie jeszcze kuciaka i paixao.

odpowiedz
Hiszpan - 14.05.2024 / 23:05, *.telnaptelecom.pl

Wdowik, Nene, Murawski, Ennali i Kochergin. Plus Exposito. Dawaj Jaca po całości.

odpowiedz
Doctor - 15.05.2024 / 05:54, *.co.uk

@Hiszpan:
Podpisuję się pod tym.
Jeszcze Bartek Nowak z rakowa i lecimy.
Myślę że polską ligę jakby wyczyścić z najlepszych graczy to coś by z tego mogło być nawet heh

odpowiedz
Xxxx - 14.05.2024 / 22:51, *.play-internet.pl

Legia szuka napastnika to co oni k...a robili purundy gdzie jest ten słynny zeszyt z notatkami i z nazwiskami zawodników co oni teraz k...a chcą szukać. To oni nie mają wyselekcjonowanych zawodników z którymi chcą podpisać umowy i negocjują. Nie no jak ja bym tak w pracy robił u siebie to bym nie zwolni po dwóch tygodniach się nazywa niekompetencja działanie na szkodę firmy.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 15.05.2024 / 07:36, *.plus.pl

@Xxxx: w punkt . Czym w takim razie całą rundę zajmował się dyrektor sportowy?????????

odpowiedz
XXX - 17.05.2024 / 12:12, *.play-internet.pl

@Trener Bramkarzy: Analizował kogo może sprzedać i zejść z kontraktu na kupnie się nie skupiał bo był czas heheeh:)
no i zaspał zostało 30 ni czas START

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 14.05.2024 / 22:42, *.netfala.pl

Powinno być Legia szuka nowego dyrektora sportowego i to bym z chęcia przeczytał....

odpowiedz
Trampek - 15.05.2024 / 01:05, *.125.113

@Trener Bramkarzy: Bingo !!!!!

odpowiedz
Legiak83 - 14.05.2024 / 22:30, *.ztomy.com

Jeśli Rosołkowi kończy się kontrakt, to na koniec po prostu podziękować i życzyć powodzenia, niech kopie się po czole gdzie indziej. Z całym szacunkiem ale z takimi kopaczami nie wskoczymy na wyższy poziom.

odpowiedz
Mały - 15.05.2024 / 06:57, *.t-mobile.pl

@Legiak83: Za rok mu się kończy. Czytaj: szukają frajera, który go kupi, ewentualnie wypożyczy.
Niech zostanie, wszak czymże będzie "Klan" bez Maciusia?

odpowiedz
Afro - 14.05.2024 / 22:23, *.orange.pl

Dajcie już spokój z Pekhartem. Serio. To se ne vrati.

odpowiedz
PROSTY - 14.05.2024 / 22:22, *.arkomnet.eu

Ja jestem chętny.

odpowiedz
Wolfik - 14.05.2024 / 22:22, *.chello.pl

To chętnie widziałbym u nas Czubaka albo Bergiela.

odpowiedz
Hiszpan - 14.05.2024 / 22:22, *.telnaptelecom.pl

Pululu się nada.

odpowiedz
buhahaha - 14.05.2024 / 22:03, *.centertel.pl

Cały Jacuś - "piłkarze także z Ekstraklasy" byli Legioniści, albo byli ekstraklasowicze ! :P
TYLKO TAKICH ZNA ! :D

odpowiedz
exsa - 14.05.2024 / 22:02, *.orange.pl

I dalej jeszcze wyzsze kontrakty wiec najpierw sie schodzi a nastepnie powraca to znaczy ze jest kasa a dlugu nie ma !!!!

odpowiedz
Sarcastico - 14.05.2024 / 21:58, *.inetia.pl

Weźcie Tejana z ŁKSu. Jest ambitniejszy niż większość kopaczy u nas i zabawnie wygląda. Gorzej nie będzie.

odpowiedz
Legiak83 - 14.05.2024 / 23:02, *.ztomy.com

@Sarcastico: Skoro wzięliśmy spadkowicza Kapuadiego to czemu nie

odpowiedz
Dedi - 14.05.2024 / 23:07, *.plus.pl

@Sarcastico: Też chciałem to napisać!! Silny i potrafi wykończyć. W Łodzi nie miał kto mu dogrywać.. Jestem za Tejanem ! Exposito himeryczny i potrafi nabrać bebzonu przez co w rundzie wiosennej nie jest już tak skuteczny

odpowiedz