fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Akademia Klasy Ekstra na Legii

źródło: Legionisci.com

26 maja na stadionie Legii Warszawa odbędzie się ostatnia z cyklu imprez Akademie Klasy Ekstra. Jest to projekt zakładający organizację rozgrywek piłkarskich dla dzieci ze wsparciem każdego z klubów Ekstraklasy.Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Ekstraklasy, a projekt finansowany jest ze środków Ekstraklasy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Głównym celem projektu jest promocja sportu wśród dzieci i młodzieży, kształtowanie aktywnego trybu życia oraz zachęcanie do rozwoju piłkarskich umiejętności.

Podczas każdego z wydarzeń na uczestników czekają dodatkowe atrakcje. Podobnie jak w poprzednich latach, nie zabraknie pokazów Teqball prowadzonych przez reprezentantów Polski w tej dyscyplinie. Będzie to była doskonała okazja do zapoznania się z tym fascynującym sportem i próby swoich sił w grze. Kolejna z przygotowanych atrakcji to strefa Fitlight i Czas Reakcji - wszyscy uczestnicy projektu Akademii Klasy Ekstra otrzymają szansę spróbowania swoich sił w konkurencjach z wykorzystaniem specjalnych urządzeń, pozwalających na weryfikację refleksu i poprawę swojej koordynacji. Organizatorzy zadbali również o przygotowanie mnogości dmuchanców (piłkarzyki, piłkarski dart) czy boisk umożliwiających grę 1 na 1. Zarówno młodsi, jak i starsi uczestnicy z pewnością znajdą dla siebie dodatkowe aktywności, które pozwolą jeszcze bardziej cieszyć się z obecności na Akademiach Klasy Ekstra.

Każdy z zawodników biorących udział w projekcie może liczyć na szereg upominków. Udział w Akademiach Klasy Ekstra jest bezpłatny. Start imprezy 26 maja o godz. 10.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
OLaf - 21.05.2024 / 22:55, *.centertel.pl

W akademii Dariusza Mioduskiego nie uczy się grać w piłkę tylko zmienia chłopaków w panienki taka prawda

odpowiedz
Kamil - 21.05.2024 / 15:30, *.com.pl

A w sobotę przed meczem będzie Legia park dla dzieciaków?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.