Tomasz Bartnik
REKLAMA

Strzelectwo

Wyniki Bartnika na ME w Osijeku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W chorwackim Osijeku rozegrane zostały Mistrzostwa Europy seniorów w strzelectwie sportowym, w których startował jeden reprezentant Legii. Tomasz Bartnik w konkurencji karabin 3 postawy (z 50m) zajął 59. miejsce z wynikiem 579 pkt. (192 klęcząc + 197 leżąc + 190 stojąc). W tej samej konkurencji drużynowo Polacy w składzie: Tomasz Bartnik, Maciej Kowalewicz, Maciej Ogórek zajęli 6. miejsce.

W karabinie pneumatycznym, legionista zajął 25. miejsce z wynikiem 621.7 pkt. W rywalizacji drużynowej, Polacy w składzie: Bartnik, Kowalkiewicz i Romańczyk zajęli 5. miejsce z wynikiem 1866.5 pkt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.