Blaz Kramer - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

28. urodziny Kramera

Redakcja, źródło: Legionisci.com

28. urodziny obchodzi dzisiaj Blaz Kramer. Napastnik trafił do Legii Warszawa latem 2022 roku. Zadebiutował 11 września w przegranym 0-4 spotkaniu z Rakowem Częstochowa. Dotychczas w stołecznym zespole rozegrał 46 meczów, w których zdobył 12 bramek.



Z okazji urodzin składamy najlepsze życzenia, przede wszystkim zdrowia.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Mistrz!Mistrz!Mistrz!U19!Leegiiaaa! - 02.06.2024 / 03:51, *.02.net

Kramerr ,Perthartttt aa i Jédza do rezerw w nagrode a Kuchy king do jedynki plus 3 młodych z U19 mistrza Polski

odpowiedz
Elo - 01.06.2024 / 19:44, *.t-mobile.pl

Weź ty chłopie już idź w pizzz...

odpowiedz
Sss - 01.06.2024 / 19:35, *.aster.pl

Człowiek ze szkła... ⏰czas na transfer...

odpowiedz
LWST - 01.06.2024 / 12:56, *.plus.pl

Niezły napastnik ,tylko te kontuzje ...

odpowiedz
Hiszpan - 01.06.2024 / 12:19, *.play-internet.pl

Kolejny niewypał Pana Jacka.

odpowiedz
WSZECHWIEDZĄCY - 01.06.2024 / 11:56, *.multitk.pl

legenda głosi że zostanie tu do końca kariery zarobi kokosy i wyda hajs na melanże nad Wisłą

odpowiedz
bum - 01.06.2024 / 11:45, *.co.uk

100 lat zdrowia Blaz! Ale zawijaj mandziur i idź się leczyć gdzie indziej!

odpowiedz
Afro - 01.06.2024 / 11:12, *.orange.pl

Ciekawe, czy ktoś policzył ile kosztował Legię jego jeden występ.

odpowiedz
AdamJ - 01.06.2024 / 07:54, *.chello.pl

Zdrowia!

Może Kramer powinien pójść do Duńczyka z krainy podziemnej pomarańczy? ;-)

odpowiedz
Kryniek76 - 01.06.2024 / 06:47, *.centertel.pl

Ucho od śledzia. Przyjechał Pan Werner a nie czekaj Kramer. Najlepszego

odpowiedz
Pinokio - 01.06.2024 / 05:24, *.tpnet.pl

Czas na transfer. Troche lepsza wersja rosołka tylko bardziej szklana

odpowiedz
robochłop - 01.06.2024 / 00:52, *.orange.pl

28 lat...z czego może ze 4 w których nie był kontuzjowany...dużo zdrowia!!!

odpowiedz