Kacper Chodyna i Patryk Kun - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Transfery

Kacper Chodyna zostanie zawodnikiem Legii

Mikołaj Ciura, źródło: meczyki.pl

Według informacji Tomasza Włodarczyka z portalu meczyki.pl, nowym piłkarzem Legii Warszawa zostanie skrzydłowy Zagłębia Lubin, Kacper Chodyna. Oba zespoły miały już uzgodnić ostateczne warunki transakcji, która ma opiewać na poziomie 860 tysięcy euro. Zawodnik już w piątek ma przejść testy medyczne i podpisać kontrakt z warszawskim klubem.



25-latek jest wychowankiem Akademii Lecha Poznań. Do Zagłębia trafił w 2017 roku i przebijał się do pierwszej drużyny przez młodzieżówkę i rezerwy, a także w sezonie 2018/19 poszedł na półroczne wypożyczenie do wówczas I-ligowej Bytovii Bytów. Ogółem w ekipie z Dolnego Śląska zagrał w 130 spotkaniach, w których zdobył 20 bramek i 18 asyst. W zeszłym sezonie Ekstraklasy wystąpił w 34 meczach, 7 razy trafiał do siatki i 10-krotnie asystował. W kontrakcie Polaka zapisana miała być klauzula wykupu, która wynosiła 700 tysięcy euro netto, "Wojskowi" więc 860 tys. euro brutto. Usługami Chodyny zainteresowany był również Raków Częstochowa, jednak Legia była dla zawodnika konkretniejsza.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (96)

+dodaj komentarz
Atmosferić - 03.06.2024 / 22:32, *.orange.pl

Okazuje się ze mioduski za grosze wyprzedaje Lachowicza do spezii - a potem ściągnie w jego miejsce szrot 30 letni. Niszczą ten klub. Zawodnicy ze szkółki nawet nie mają szans zaistnieć bo grają wciąż te same miernoty które zawodzą jak jędrzęjczyk czy pekhart. Zero kurfa myśleniu o przyszłości - o budowaniu graczy. Potem się okazuje że odchodzą od Legii gracze się wybijaja w innych klubach ekstraklasy i są sprzedawani za miliony. Praktycznie z owoców akademii korzystają inni. Ten Lachowicz też pewnie pójdzie za 5-7 mln z tej spezii do jakiegoś torino czy monzy.

To jest sabotaż co oni robią z tym klubem.

odpowiedz
Hiszpan - 03.06.2024 / 20:41, *.telnaptelecom.pl

Coś ucichło. Goncalves i Luqi tez cicho. Cxyżby Pan Jacek szykował coś sprcjalnrgo#?

odpowiedz
Wolfik - 03.06.2024 / 20:11, *.mm.pl

Zdał w końcu te testy medyczne czy nie? Bo tydzień chyba nie trwają....

odpowiedz
Dimas - 04.06.2024 / 09:26, *.play-internet.pl

@Wolfik: zdał zdał tylko nie u nas ;)

odpowiedz
Chv - 03.06.2024 / 19:59, *.play-internet.pl

Do zawodników dolicza się VAT ? ????????????????

odpowiedz
Dimas - 03.06.2024 / 18:30, *.play-internet.pl

Kacper Chodyna nie dla Legii ;) czyżby Turcy nas ubiegli...

odpowiedz
Kamuflaż - 03.06.2024 / 09:32, *.tpnet.pl

Dla mnie plotka puszczona w eter, podobnie jak pozostałe nazwiska, wymieniane w kontekście przyjścia do Legii. Cel jest bowiem taki, nagłośnić, i przyciągnąć owieczki do zakupu karnetów.

odpowiedz
Egon - 03.06.2024 / 07:50, *.waw.pl

Chodyna miał dobry ostatni sezon, jeżeli chodzi o grę i statystyki.
Zobaczymy, jak to się przełoży na grę w Legii.
Oby to był przynajmniej niezły transfer, bo kwota, jaką za niego płacimy jest, jak na nasze możlwości, bardzo wysoka.

odpowiedz
Lupus - 02.06.2024 / 23:56, *.centertel.pl

To jak wreszcie z tym Chodyną?
Zdał testy?
Podpisał jakąś umowę?
Czy to tylko marzenia skautingu i JZ?

odpowiedz
R. - 03.06.2024 / 06:47, *.plus.pl

@Lupus: mam nadzieję dziś na info. Piątek długi weekend. Ale jak się to wywali na ostatniej prostej to będzie smutno….

odpowiedz
Zagłębiak - 02.06.2024 / 21:41, *.eircom.net

Mam nadzieję, że to nieprawda, ale jeśli tak to nasza ogromna strata . Według mnie to najlepszy zawodnik Zagłębie w tym sezonie .
Powodzenia Chodi
Gratulacje Legia .

odpowiedz
Fakty - 02.06.2024 / 19:12, *.torun.pl

Zagłębię się cieszy że pan Jacek był konkretniejszy w swojej ofercie, bo Rakow nie był zainteresowany Chodyną. Daliśmy się nabrać na zwykłą plotkę celem podbicia ceny. Lepiej byłoby zaryzykować i U19 wrzucic do jedynki. Puchar Polski wygrała 10 drużyna 1 ligi, więc może U19 zaskoczyłoby eklapowców w lidze. Poziom przecież i tak jest niski więc wystarczy ambicją nadrabiać, a taki milion dla młodych chlopakow do podziału to i tak sporo.

odpowiedz
Sokół - 02.06.2024 / 17:03, *..

No i po ch..j takie tytuly,jak pewni nie byli????

odpowiedz
GOLAS - 01.06.2024 / 23:48, *.orange.pl

Zieliński zawał hahaha kogo on teraz biedny znajdzie jak mu się Chodyna wysypał hahah

odpowiedz
Syn trenera - 01.06.2024 / 21:49, *.netfala.pl

HEhehehehe Chodyna nie dla Legii wylatuje do Turcji.................. GALATA

odpowiedz
Xxx - 02.06.2024 / 06:01, *.play-internet.pl

@Syn trenera: chyba na wakacje bo na pewno nie grać w galacie. Dla tego chłopaka to tak z 3 pułki za wysoko.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 01.06.2024 / 11:54, *.t-mobile.pl

Czy ktoś widział Kacpra w Warszawie, czy to kolejna ściema.

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 03.06.2024 / 12:19, *.4.114

@PiotrŻo(L)iborz: Tak stał pod Mirowską i truskawki sprzedawał po 15 zeta

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 03.06.2024 / 12:57, *.4.114

Jak podpisze oficjalnie to będzie można coś więcej powiedzieć.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 04.06.2024 / 10:18, *.play-internet.pl

@FC_ŻYRARDÓW: dobre, ale pod Mirowską byłem i go nie ma, ale podobno siedzieli z Loczkiem pod Żabką.

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 01.06.2024 / 10:03, *.plus.pl

Przypominam, że Yaya Banana jest do wzięcia, zawodnik na środek obrony lub bok

odpowiedz
Sober - 01.06.2024 / 07:41, *.orange.pl

W Zagłębiu prezentował się bardzo dobrze, zobaczymy czy w Legii się odnajdzie ale miejmy nadzieję że tak.
Dobrze by było, gdyby plotka o Recy okazała się prawdziwa i faktycznie do nas dołączy, byłoby to realne wzmocnienie lewej flanki.
Ale mimo wszystko największe nadzieje pokładam w powrocie Luquinhasa.

odpowiedz
13 - 01.06.2024 / 11:02, *.play-internet.pl

@Sober: Naprawdę? Dla mnie ten gość byl zawsze tylko ponad przeciętny. Poszedł jak tylko zabłysnął, zgasł tam jak świeczka, nikt go nie chce to wraca? Na dzień dobry zrobiłbym mu taki test sportowy że Ho Ho. Potem siadamy do rozmów. Potem test strzelecki, dryblingu i test psychologiczny, inteligencja i typ charakteru. Potem znowu rozmawiam a na koniec test prawdomówności I dopiero wtedy kontrakt. Tak wygląda rekrutacja u profesjonalistów. A nie ta amatorka zwana piłką zawodowa, żenada.

odpowiedz
Pit - 31.05.2024 / 19:38, *.centertel.pl

Wychowanek Lecha w Legii a gdzie młodzież Legii?? Poszła w świat. Legia miała być podobno jak Ajax. W ten sposób miłości do klubu, zaangażowania i oddania wszystkiego na boisku się nie wytworzy. A tego brakuje najbardziej.

odpowiedz
R1958 - 31.05.2024 / 19:25, *.t-mobile.pl

Młody PERSPEKTYWICZNY25 lat,? To Kazio Deyna gdy majac 26 lat został wybrany 3 zawodnikiem Globu.

odpowiedz
Mordziaty - 01.06.2024 / 10:35, *.play-internet.pl

@R1958: co z tego jak wygladal na 40.

odpowiedz
urban - 31.05.2024 / 12:51, *.btcentralplus.com

Czy mamy juz na oku jakiegos kontuzjowanego gracza, ktory mial po prostu zla diagnoze i tu sie spokojnie odbuduje? Tradycje trzeba kontynuowac.

odpowiedz
Dr Bomba - 31.05.2024 / 11:35, *.plus.pl

25 wyróżniający się gracz. Dobra decyzja. Może odpali.

odpowiedz
Sebo(L) - 31.05.2024 / 09:19, *..

Obejrzałem w trakcie sezonu kilka meczów Zagłębia i Chodyna przeważnie w każdym z nich był wyróżniajacym się piłkarzem.Ofensywnie usposobiony z dobrym strzałem,a takich u nas nigdy za dużo.Jeśli Feio ustawi go na jego optymalnej pozycji to Legia powinna mieć z niego dużo pożytku.Jeśli wytrzyma ciśnienie jakie panuje w Legii,bo nie jeden,który miał grać "pierwsze skrzypce" palił się tu na samym starcie.

odpowiedz
Sarcastico - 01.06.2024 / 02:43, *.inetia.pl

@Sebo(L): Ciśnienie czy może jednak fatalny sztab szkoleniowy i zjazd na niższy poziom?

odpowiedz
Legionistka - 31.05.2024 / 09:11, *.plus.pl

Słaby transfer bo Chodyna tydzień temu przeciwko Legii zupełnie nic nie pokazał. Był całkowicie wyłączony z gry. Może nie poradzić sobie z presją - Zagłębie to nie Legia. Natomiast to, że ma trochę asyst w tej słabej lidze nie powinno robić wielkiego wrażenia. Poprostu Jacek Zieliński tak jak wcześniej boi się ryzyka i pomyłki i woli piłkarza, którego zna z polskich boisk.

odpowiedz
R. - 31.05.2024 / 10:42, *.chello.pl

@Legionistka: Ile z naszych nie ma takich statystyk?

odpowiedz
Dimas - 31.05.2024 / 11:22, *.info.pl

@Legionistka: Trzeba wrócić do dobrej tradycji wykupowania wyróżniających się polskich zawodników z naszej ligi. Zgadzam się że w Legii jest większa presja ale nie zakładajmy z góry że sobie nie poradzi. Wolę żeby Polacy dostawali szansę gry niż jakieś Diasy, Zyby, Cehelki - oni też presji nie udźwignęli albo byli po prostu słabi. Jeszcze oficjalnie u nas jeszcze nie jest ale kiedyś takie transfery się u nas sprawdzały.
Ligę mamy jaką mamy trzeba brać tych najlepszych licząc że ktoś szybko odpali - osobiście liczę że podkręci stastyki jak do nas trafi bo z tego co wiem jeden z lepszych pracusi na treningach :)

odpowiedz
rob bandit - 31.05.2024 / 17:51, *.t-mobile.pl

@Legionistka: może nie chciał skaleczyć swojego przyszłego klubu... FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
Don - 31.05.2024 / 19:44, *.chello.pl

@Legionistka: a Kun, Kapaudi, Baku, Gual (to inny srrzelec niż rok temu), to skad przyszli i kiepsko u nas.

odpowiedz
Maverick - 31.05.2024 / 23:44, *.vectranet.pl

@Dimas: Pisałem to,,100 lat temu" Bardzo dobrze ze do Legii zaczynają trafiać Polacy

odpowiedz
T-1000 - 03.06.2024 / 18:31, *.plus.pl

@Dimas:
Tradycja, ostatnio Baku Kun, Gual. Wszyscy się wyróżniali tylko coś przestali.

odpowiedz
Hanys - 31.05.2024 / 08:19, *..

Dobry transfer i jadymy durś!

odpowiedz
Slisz - 31.05.2024 / 08:14, *.255.233

Bartek Slisz 2 lata czekał aż przyjdzie Josue i nauczy go grać w piłkę. Zobaczymy kto będzie uczył Hodyne. Rybus, Furman, Borysiuk czy Kosecki uczyli się od Ljuboji. Czyli nauczyciel musi mieć umiejętności i charakter. Już w Legii takiego nie ma.

odpowiedz
Chudy Grubas - 31.05.2024 / 08:27, *.play-internet.pl

@Slisz :
To samo słyszałem jak odchodził Ljuboja, a potem Vadis.

odpowiedz
13 - 31.05.2024 / 10:53, *.play-internet.pl

@Slisz : co Ty opowiadasz? Mental, to tak, to trzeba patrzeć na wzór. Ale fizyczne umiejętności chłopie? Jak grać? A co on ma 6 lat? Co to jest przedszkole?

odpowiedz
Mdread - 31.05.2024 / 08:13, *.02.net

Tak powinno byc ze wyjmujemy najlepszych graczy z innych klubow w lidze. Tak jest we wiekszosci krajow ze potegi wykupuja co najlepsze a u nas zawsze zawisc i aby nie dac nic Legii.

odpowiedz
Jimmy L - 31.05.2024 / 05:22, *.centertel.pl

Bardzo dobry ruch. Jedyne zastrzeżenia to negocjacje, Legia to marka i tego nie można zapominać.

odpowiedz
Derwall - 31.05.2024 / 04:46, *.orange.pl

obym się mylił , ale jedną rundę pograł dobrze i już wszyscy klaszczą , takich grajków jest co rok kilku w lidze a potem słuch zaginął , 25 lat no cóż ani młody ani stary , gdyb to był 20 letni Szmit z Warty który cały sezon ciąnął zespół i pokazał że ma jeszcze duże możliwości rozwoju , ale pewnie na niego już szkoda było kasy , lepiej pod publiczkę trochę grosza wydać

odpowiedz
Ben - 31.05.2024 / 09:33, *.t-mobile.pl

@Derwall: czy ten Chodyna taki słaby to się okaże. 20 bramek 18 asyst w 123 meczach to nie jest źle.

odpowiedz
Derwall - 31.05.2024 / 16:20, *.orange.pl

@Ben: powołując się na twoje statystykę to wychodzi około 4 pełne sezony , pod warunkiem że grał w nich prawie od dechy do dechy , przeciętna wyjdzie wtedy 5 bramek , 4.5 asysty na sezon i twierdzisz że 25 lat chlop zawojuje z Legią ligę i ugra coś w Europie, czy Ty chcesz Legii na poziomie Zagłębia , StaliM ,Piasta itp. czy Legii grającej o najwyższe cele i dobrą grę w rozgrywkach europejskich , zadaj sobie sam takie pytanie

odpowiedz
singspiel - 31.05.2024 / 19:16, *.4.149

@Derwall: to i tak lepsze statystyki niż Kun

odpowiedz
Derwall - 01.06.2024 / 10:26, *.orange.pl

@singspiel: masz rację , choć nieraz statystyki są mylące , zawodnicy mają różne zadania w zespole , choc Kun to przykro przyznać porażka , walczak ale drewno , na takiej pozycji zawodnik musi być kreatywny , techniczny , szybki , musi nie bać się strzelić, wejść w pojedynek 1/1 ,typ Muci , Gilerme ,czy też kilku wcześniej grając u nas , niestety Kun ma tylko szybkość i trafił tylko dlatego bo był za frii , czy Kacper będzie taki jaki jest potrzebny na skrzydle czy boku pomocy zobaczymy nie skreślam go ale mam obawy czy jego obecny poziom to sufit jego możliwości podobny do niego jest Smith ale wiele lat młodszy i już ograny i w/g fachowców jeszcze duże perpektywy podniesienia poziomu

odpowiedz
Hiszpan - 31.05.2024 / 03:20, *.telnaptelecom.pl

Zieliński wreszcie zrozumiał że nie ma kompetencji na udany transfer zagraniczny. Dlatego niech kupi Chodynę, Janżę, Exposito , Kalmana może wystarczy.

odpowiedz
Simon - 31.05.2024 / 01:06, *.centertel.pl

Gość jest perspektywiczny. Oby tylko się u nas nie popsuł jak kiedyś np. Masłowski.

odpowiedz
Malarz wracaj do Bełchatowa - 31.05.2024 / 08:23, *.mm.pl

@Simon: 25 letni piłkarz powinien z miejsca robić na boisku różnicę, a nie być "perspektywiczny".

odpowiedz
rrrrrrr - 31.05.2024 / 00:33, *.domynet.pl

Popieram!

odpowiedz
Arek - 31.05.2024 / 00:04, *.tpnet.pl

I to mi się podoba taki transfer. Jakby z tym Recą się udało jeszcze.

odpowiedz
Kibic - 30.05.2024 / 22:57, *.61.214

Brawo !!! Takich piłkarzy nam potrzeba oby się sprawdził w Legii

odpowiedz
Koko - 30.05.2024 / 22:49, *.61.214

Brawo, Polak, dobre liczby, brawo Panie Jacku !!! Tak trzymać

odpowiedz
Januszek - 30.05.2024 / 22:36, *.plus.pl

Ludzie drugi Sliz bedzie…dramat

odpowiedz
Matrk - 30.05.2024 / 22:30, *.proneteus.pl

Ok spoko !!!! Ale Mateusz Kochalski !!!! Powinien !!!! Zostać w Legi !!! Ma chłopak Talent !! Robicie Błąd !!! Napiszę Wam o tym za kilka lad !! Szkoda ????

odpowiedz
Mokot - 30.05.2024 / 21:47, *..

Nie wierzę!!! Wreszcie sensowny transfer! Oby się u nas chłopak sprawdził.

odpowiedz
Wolfik - 30.05.2024 / 21:01, *.chello.pl

Wreszcie sensowny ruch transferowy (o ile to prawda). Był wyrózniającym się zawodnikiem Lubina, pod okiem Fornalika dojrzał. Wolę takich ligowych wyjadaczy niż sprowadzanie jakiś Diasów którym sie ewidentnie nie chce.

odpowiedz
gary - 31.05.2024 / 02:06, *.chello.pl

@Wolfik: Według tutejszych "ekspertów" Dias miał super CV i gdy przychodził były zachwyty :),to tylko pokazuje,źe CV nie gra,a liczy się forma i AMBICJE piłkarza,reszta jest trzeciorzędna.Mało to wychowanków Realu Madryt czy Barcelony gra w Europie w ogórkowych klubach i nic nie wnoszą

odpowiedz
Wilanow - 30.05.2024 / 20:29, *.tpnet.pl

Normalnie nie wierzę, że wreszcie ktoś na serio pomyślał o wzmocnieniu składu ????

odpowiedz
Maverick - 30.05.2024 / 20:09, *.vectranet.pl

Bardzo dobra wiadomość.W zeszłym sezonie całkiem przyzwoite żeby nie powiedzieć bardzo dobre cyferki jak na młodego skrzydłowego.Żadnych więcej Diasów Abu Hannów charatinów czy innych nie wiadomo jakich.

odpowiedz
ja - 30.05.2024 / 20:41, *.chello.pl

@Maverick : jakiego niby młodego skrzydłowego? koleś ma 25 lat. stary byk.

odpowiedz
13 - 30.05.2024 / 20:49, *.play-internet.pl

@ja: 25 lat... Stary Byk? Z głową wszystko w porządku Stary Byku?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 30.05.2024 / 19:53, *.play-internet.pl

Na "dziś" transfer całkiem ok,chociaż "nie takie gwiazdy gasły w Legii".Mimo wszystko powodzenia mu życzę,bo ilość obcokrajowców w Legii (i wogóle w naszej Ojczyźnie) mnie przeraża....

odpowiedz
Endrjuuu - 30.05.2024 / 21:44, *.vectranet.pl

@FOREVER LEGIA : Też jestem tego zdania. Bardzo dobrze że Polak wśród tylu obcokrajowców i oby nie zgasł jak wiele innych "gwiazd" ligi po przyjęciu do Legii.

odpowiedz
Marnik - 31.05.2024 / 09:33, *.orange.pl

@Endrjuuu: Obcokrajowców mamy w kadrze 45% ,reszta to nasi więc nie przesadzajmy bo są w Ekstrklasie kluby które mają ich więcej ,Jaga też ma ich sporo a liczy się jakość nie narodowość ..tutaj są wątpliwości co do Chodyny bo Legia jednak wyżej mierzy od Zagłębia a i gościu ma problemy z techniką użytkową której brak nadrabia szybkością.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 30.05.2024 / 19:49, *.plus.pl

Jak te 860 tys. za sprawdzonego grającego piłkarza mają się do 1 mln. za perspektywicznego bez statystyk młodego Pieńko ?

odpowiedz
Urs72 - 30.05.2024 / 19:38, *.t-mobile.pl

Wyluzujcie pośladki jak zacznie grać na Łazienkowskiej dopiero można wystawić opinie ....czy da radę

odpowiedz
wojti - 30.05.2024 / 19:18, *.inetia.pl

Bardzo dobra informacja....a gdzie Luquinhas skoro się nie łapie do kadry meczowej w FORTALEZA EC......?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 30.05.2024 / 19:07, *.orange.pl

Łoł. Jeśli się uda to będzie świetny transfer. Zaczyna mi się podobać ta nowa polityka transferowa, gdzie większe pieniądze mają być oferowane za sprawdzonych i perspektywicznych graczy w zamian strzałów w ciemno zza granicy. Chodyna to kawał gracza, mentalnie i technicznie jak najbardziej na Legię. Właśnie takie ruchy są potrzebne, żeby ten zespół odzyskał swoją boiskową tożsamość.

odpowiedz
Henio - 30.05.2024 / 19:02, *..

Dobry ruch, potrzebujemy więcej Polaków.

odpowiedz
Babus - 30.05.2024 / 19:09, *.orange.pl

@Henio: Właśnie!!!
I oby chłopakowi poszło w Legii lepiej lub tak samo jak Sliszowi, a nie jak Iwańskiemu, ksywa Pączek.
Wszyscy oni grali w Lubinie.

odpowiedz
Lub - 30.05.2024 / 18:40, *.206.58

dobra kasa, 3 mln zł dla Zagłębia

odpowiedz
Dimas - 30.05.2024 / 18:26, *.info.pl

Solidny ostatni sezon plus kontuzje go omijają nic tylko rozwijać się dalej. Witamy w Legii

odpowiedz
Byniu - 30.05.2024 / 18:02, *.vectranet.pl

A Sebastian Makuch z Cracovii? Młody, silny ,szybki ,skoczny i waleczny.

odpowiedz
Andrzej - 30.05.2024 / 19:30, *.102.24

@Byniu :
Patryk i mlody nie jest bo 25 lat, reszta ok

odpowiedz
Piotr (L) - 30.05.2024 / 21:11, *.orange.pl

@Andrzej : co ty chłopie gadasz 25 lat to dla ciebie stary to może odrazu powiedz że emeryt

odpowiedz
Oliwier L - 30.05.2024 / 22:03, *.play-internet.pl

@Byniu : Nie, nie na pewno nie! Jest za słaby na Legię, już Kalman dużo lepszy. Ale my potrzebujemy jednego napastnika ale lepszego od obecnych. Do tego Chodyna i ktoś na lewą stronę/wahadło odpowiedni i drużyna od razu będzie lepiej funkcjonować.

odpowiedz
qubas - 30.05.2024 / 18:01, *.t-mobile.pl

to super wiadomość, aby kontrakt był 5 letni

odpowiedz
Juri - 30.05.2024 / 17:59, *.centertel.pl

Może coś z tego będzie. Lepiej jego niż japończyka wykupić.

odpowiedz
A - 30.05.2024 / 17:49, *.play-internet.pl

700 tysięcy netto to 860 tysięcy brutto

odpowiedz
A. - 30.05.2024 / 17:48, *.play-internet.pl

700 tysięcy netto to 860

odpowiedz
Krzeszczu - 30.05.2024 / 17:42, *.bredband2.com

To jest/bedzie na prawde dobry transfer. Jestem na 3 x Tak :-) I chetnie widze wiecej transferow tego pokroju.

odpowiedz
Bemowo - 30.05.2024 / 17:40, *.ksiezyc.pl

Ściągać Polaków i tyle!
Pamiętacie Legię z pierwszej gdy w lidze mistrzów?

odpowiedz
Derwall - 30.05.2024 / 18:20, *.orange.pl

@Bemowo : pamiętam b.dobrze , tylko że wtedy to byli przeważnie reprezentanci kraju , zawodnicy którzy już coś w świecie piłki osiągneli , nie porównuj tych odpadów które zostały w naszej lidze z tamtymi gwiazdami , teraz zawodnik w wieku 22 , 25 lat który ostał się w tej śmiesznej lidze to już szrot i z takimi nie kasz co myśleć o grze w Europie, ostatnimi laty mieliśmy wiele przykładów na siłę polskich drużyn w oparciu o graczy krajowych

odpowiedz
Biała si - 30.05.2024 / 19:28, *.t-mobile.pl

@Derwall: To prawda ,że z takimi zawodnikami to my nie osiągniemy zbyt wiele ,tu trzeba bardzo dobrych kopaczy

odpowiedz
Czaro77 - 30.05.2024 / 17:37, *.67.43

Brawo!!! Takich transferów oczekujemy

odpowiedz
Rytm - 30.05.2024 / 17:32, *.centertel.pl

@L: to nic nowego w świecie piłki.
Czasami płaci się więcej, aby np. rozłożyć transfer na raty. Jesli chce się kupic za klauzulę, to trzeba wpłacić wszystko od razu, a tak mozna się dogadać ze sprzedajacym. On dostaje trochr więcej, a kupujacy np. wspomniane raty.

odpowiedz
L - 30.05.2024 / 17:24, *.aster.pl

Tak, na pewno zaplaci wiecej niz klazula, hahaha. A dolozymy im troche bo mamy nadmiar gotowki :d

odpowiedz
szwarny synek - 30.05.2024 / 17:32, *.vectranet.pl

@L: wyłącz internet amebo,bedziesz zdrowszy

odpowiedz
Ja - 30.05.2024 / 18:01, *.158.152

@L: wróć do szkoły, i znajdź różnicę pomiędzy brutto i netto

odpowiedz
SEBO(L) - 30.05.2024 / 19:00, *.waw.pl

@Ja: różnicą jest tara ;) W tym przypadku 161 000 :D Ale on nie zna tych słów.

odpowiedz
Rafał - 30.05.2024 / 19:59, *.vectranet.pl

@SEBO(L): Tara to jest wartość opakowania, w tym przypadku chodzi o podatek VAT, który wynosi 23%, więc w tym przypadku komentarz nietrafiony. Pozdrawiam wszystkich ekonomistów.

odpowiedz
Rafał - 30.05.2024 / 20:18, *.vectranet.pl

@SEBO(L): Istnieje jeszcze taka możliwość, oczywiście żartobliwa, że:
- netto to sam piłkarz;
- tara to koszulka piłkarza;
- brutto to piłkarz w koszulce

odpowiedz
SEBO(L) - 31.05.2024 / 08:51, *.centertel.pl

@Rafał: Dlatego po słowie "tara" stało " ;) " :)

odpowiedz