REKLAMA
REKLAMA

15 czerwca Dzień Dziecka z Legią w Szczecinku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę, 15 czerwca w Szczecinku zorganizowany zostanie VI Dzień Dziecka z Legią Warszawa. Miejscowy fanklub naszego klubu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w rodzinnym pikniku dla najmłodszych, który w godzinach 12:00 - 16:00 zorganizowany zostanie w Ślusarni. Jak co roku nie zabraknie licznych atrakcji dla młodszych sympatyków naszego klubu.Przygotowany zostanie darmowy poczęstunek dla dzieciaków - grill, ognisko, lody, popcorn, gofry, słodycze i napoje. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, będą również zabawy z animatorem, dmuchane zamki, mega piana party, malowanie twarzy, a dla dziewczynek - kolorowe warkowczyki i farbowanie włosów.fot. Legionisci.comfot. Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Kibic - 08.06.2024 / 01:54, *.84.166

Brawo!!! Jestem ciekaw y w jakich miastach poza Mazowszem są fankluby Legii

odpowiedz
Legionista88 - 07.06.2024 / 23:19, *.vectranet.pl

Powiat Szczecinecki Bastionem Legii.

odpowiedz
mexx - 05.06.2024 / 21:05, *.chello.pl

Przed wojną w Neustettin byłoby to nie do pomyślenia :)))
Szacunek!

odpowiedz
lis - 05.06.2024 / 15:36, *.warszawa.pl

Ależ Oni robią dobrą robotę tam w Szczecinku !!! Doskonale zorganizowany FC !! Czapki z głów

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.