Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Miszta odchodzi z Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

W maju pojawiła się informacja, że Rio Ave podjęło decyzję w sprawie wykupu Cezarego Miszty z Legii Warszawa. Ostatecznie portugalski klub skorzystał z opcji wykupu i transfer doszedł do skutku.



Bramkarz był wypożyczony do portugalskiego klubu na pół roku w styczniu. Wystąpił w jednym meczu.

W barwach Legii Miszta rozegrał 36 spotkań.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
tekken(L) - 18.06.2024 / 16:22, *.chello.pl

Powodzenia.

odpowiedz
ooon - 18.06.2024 / 12:56, *.com.pl

o nie.. tylko nie to..

odpowiedz
M - 18.06.2024 / 11:43, *.play-internet.pl

Powodzenia Czarek

odpowiedz
Historyk - 18.06.2024 / 10:40, *.orange.pl

Ale gamonie tu pisza . Skoro Dowhan go trenowal to byl dobry... Ale wy widze menager juz chyba 2026 gracie. Boruc Stanew w Szczecinie pewnie jeszcze nie mieliscie laptopa i komorek by pisac CO jak Co od Bramkarzy wychowani. Nawet Szczesny SzamoFiabianski Szczesny Robakiewicz itd Antolovic :D

odpowiedz
Rumcajs - 18.06.2024 / 12:50, *.t-mobile.pl

@Historyk: Racja, to samo Antolović, Machnowskij, Skaba. Skoro ich Dowhań trenował to byli dobrzy. Tylko dlaczego nikt ich nie chciał...spisek?

odpowiedz
Pusia - 18.06.2024 / 06:20, *.vectranet.pl

Bez żalu…niech sam tam gdzieś kopie za frytki.

odpowiedz
gg - 18.06.2024 / 00:21, *.orange.pl

w zimę była mowa o 1 mln Euro za wykup

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 17.06.2024 / 22:09, *.plus.pl

Oczywiście konspiracja i nawet kwoty nie podadzą, bo jak wyjdzie, że kilka baniek to biedny Jacuś będzie pod presją kupna nowych graczy

odpowiedz
Wycior - 17.06.2024 / 23:14, *.vectranet.pl

@Koneser polskiej piłki klubowej: Milion €uro. To był jeden z zapisów wypożyczenia i był oficjalnie dostępny.

odpowiedz
singspiel - 17.06.2024 / 23:46, *.4.38

@Koneser polskiej piłki klubowej: chyba po mleku. 750 tys euro maks

odpowiedz
LegionoVo - 18.06.2024 / 06:56, *.autocom.pl

@Koneser polskiej piłki klubowej: co Ty ćpiesz? Kilka baniek ???????????? Jeśli wzięli 300k € to wszystko to po 1. A po 2 trzy kroki w bok od "Jacusia", bo jemu to możesz tylko buty czyścić

odpowiedz
Koneser koneserów polskiej piłki klubowej - 18.06.2024 / 08:04, *..

@Koneser polskiej piłki klubowej: litości. To kilka set tysięcy euro. 300k max.

odpowiedz
borsuk - 17.06.2024 / 21:57, *.t-mobile.pl

Powodzenia Czarek!

odpowiedz
księgowy kudłatego - 18.06.2024 / 00:37, *.centertel.pl

@borsuk: gadałem z Darkiem, hajs będzie dl Ciebie. Blika tylko musisz podać.

odpowiedz
Las vegas - 17.06.2024 / 21:01, *.tpnet.pl

Szukałem po necie ale nigdzie nie ma informacji o transferze definitywnym,redakcjo skąd takie info macie?

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 17.06.2024 / 21:34, *.legionisci.com

@Las vegas: nie z internetu.

odpowiedz
ws - 17.06.2024 / 20:12, *.play-internet.pl

Powodzenia. Niezły bramkarz ale do wysokiej klasy trochę mu brakuje. Przypomina mi młodego Fabiańskiego.

odpowiedz
Hmm - 17.06.2024 / 19:34, *.t-mobile.pl

Beznadziejne jesteście dziewczyny z tym waszym hejtem… jak dobrze bronił to był dobry a teraz pojazd…pozdrowienia dla kibiców a nie cip

odpowiedz
tylkoLegia - 17.06.2024 / 18:49, *.centertel.pl

o jakiej kwocie mówimy?
Szkoda, że i tak pieniądze pójdą do kudłatego...

odpowiedz
Hator - 17.06.2024 / 18:35, *.inetia.pl

Kobylak to samo. Hładun też raczej.
Zostawić Tobiasz, Kikolski i Zieliński.

odpowiedz
Luk - 17.06.2024 / 18:30, *.centertel.pl

A gdzie info o cenie?

odpowiedz
Major - 17.06.2024 / 18:53, *.chello.pl

@Luk: on był bezcenny.....

odpowiedz
Wojtek86 - 17.06.2024 / 18:04, *.chello.pl

Z Bogiem. Za słaby na Legie.

odpowiedz
KamiL - 18.06.2024 / 07:19, *.centertel.pl

@Wojtek86: za słaby to twój tekst Miszta lepszy od Boruca sam Artur to powiedział czuje że Arek Malarz ma zły wpływ na naszych bramkarzy odkąd jest bramkarze dają ciała

odpowiedz
bronek49 - 17.06.2024 / 18:04, *.vectranet.pl

Czarek powodzenia mam nadzieje że ci pójdzie lepiej niż w Legii

odpowiedz
Kliknij - 17.06.2024 / 17:55, *.plus.pl

Ile mamy dopłacić ?

odpowiedz
Tom - 17.06.2024 / 19:58, *.tpnet.pl

@Kliknij : A ile jesteś w stanie dołożyć?

odpowiedz