fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Skrót i fotoreportaż z meczu Legia - Universitatea

Woytek

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i skrótu sparingu Legii z Universitateą, który zakończył się wygraną Rumunów 1-0.

Sparing: Legia Warszawa 0-1 Univeristatea Craiova - Woytek / 63 zdjęcia
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
jax - 25.06.2024 / 07:05, *..

całkiem przyjemnie się na to patrzy...

odpowiedz
adam - 24.06.2024 / 23:56, *.chello.pl

https://www.ledauphine.com/sport/2024/06/23/bastia-ouvre-une-porte-pour-l-ancien-attaquant-du-fc-annecy-migouel-alfarela-malgre-un-prix-exorbitant - Legia negocjuje transfer Alfareli

odpowiedz
Zajebiście - 24.06.2024 / 23:10, *.vspace.pl

Oby w lidze piłka chodziła jeszcze szybciej , a ostatnie podanie było wypieszczone...wtedy i Tobiasza będzie można postawić na 9

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.