Arkadiusz Kobus - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Kosz 3x3

Wyniki legionistów w StreetBasket Wrocław

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W niedzielę, 30 czerwca zespół Legii LOTTO 3x3 wziął udział w kolejnym turnieju z cyklu LOTTO 3x3 Quest, który rozegrany został we Wrocławiu - StreetBasket Wrocław.

Legioniści wygrali trzy pierwsze spotkania grupowe, ale dwie porażki poniesione z kadrą do lat 23 (17:21), a następnie kadrą U-21 (12:13) sprawiły, że nasz zespół nie zdołał awansować do półfinału turnieju. Legia w tych zawodach wystartowała w składzie: Arkadiusz Kobus, Piotr Robak, Andrzej Krajewski i Mariusz Konopatzki.

Wyniki legionistów:
Legia LOTTO 21:12 Princetown Underdogs
Legia LOTTO 21:11 Jedziemy z tym
Legia LOTTO 21:17 Wrooklyn 3's
Legia LOTTO 17:21 Kadra U-23
Legia LOTTO 12:13 Kadra U-21

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.