fot. Bartman
REKLAMA
REKLAMA

Futsal

Terminarz futsal Ekstraklasy 2024/25

źródło: Legionisci.com

Ustalono terminarz sezonu 2024/25 futsal Ekstraklasy. Rozgrywki rozpoczną się w weekend 31 sierpnia - 1 września. W pierwszym meczu Legia Warszawa podejmie we własnej hali Widzew Łódź.



1. kolejka (31.08-1.09):
Gwiazda Ruda Śląska – FC Toruń
Red Devils Chojnice – Rekord Bielsko-Biała
Eurobus Przemyśl – Dreman Opole Komprachcice
AZS UW Wilanów – Piast Gliwice
Constract Lubawa – We-Met Kamienica Królewska
AZS UŚ Katowice – Red Dragons Pniewy
Futsal Leszno – BSF ABJ Bochnia
Legia Warszawa – Widzew Łódź

2. kolejka (7.09):
FC Toruń – Widzew Łódź
BSF ABJ Bochnia – Legia Warszawa
Red Dragons Pniewy – Futsal Leszno
We-Met Kamienica Królewska – AZS UŚ Katowice
Piast Gliwice – Constract Lubawa
Dreman Opole Komprachcice – AZS UW Wilanów
Rekord Bielsko-Biała – Eurobus Przemyśl
Gwiazda Ruda Śląska – Red Devils Chojnice

3. kolejka (28-29.09):
Red Devils Chojnice – FC Toruń
Eurobus Przemyśl – Gwiazda Ruda Śląska
AZS UW Wilanów – Rekord Bielsko-Biała
Constract Lubawa – Dreman Opole Komprachcice
AZS UŚ Katowice – Piast Gliwice
Futsal Leszno – We-Met Kamienica Królewska
Legia Warszawa – Red Dragons Pniewy
Widzew Łódź – BSF ABJ Bochnia

4. kolejka (5-6.10):
FC Toruń – BSF ABJ Bochnia
Red Dragons Pniewy – Widzew Łódź
We-Met Kamienica Królewska – Legia Warszawa
Piast Gliwice – Futsal Leszno
Dreman Opole Komprachcice – AZS UŚ Katowice
Rekord Bielsko-Biała – Constract Lubawa
Gwiazda Ruda Śląska – AZS UW Wilanów
Red Devils Chojnice – Eurobus Przemyśl

5. kolejka (9.10):
Eurobus Przemyśl – FC Toruń
AZS UW Wilanów – Red Devils Chojnice
Constract Lubawa – Gwiazda Ruda Śląska
AZS UŚ Katowice – Rekord Bielsko-Biała
Futsal Leszno – Dreman Opole Komprachcice
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Widzew Łódź – We-Met Kamienica Królewska
BSF ABJ Bochnia – Red Dragons Pniewy

6. kolejka (12.13.10):
FC Toruń – Red Dragons Pniewy
We-Met Kamienica Królewska – BSF ABJ Bochnia
Piast Gliwice – Widzew Łódź
Dreman Opole Komprachcice – Legia Warszawa
Rekord Bielsko-Biała – Futsal Leszno
Gwiazda Ruda Śląska – AZS UŚ Katowice
Red Devils Chojnice – Constract Lubawa
Eurobus Przemyśl – AZS UW Wilanów

7. kolejka (19-20.10):
AZS UW Wilanów – FC Toruń
Constract Lubawa – Eurobus Przemyśl
AZS UŚ Katowice – Red Devils Chojnice
Futsal Leszno – Gwiazda Ruda Śląska
Legia Warszawa – Rekord Bielsko-Biała
Widzew Łódź – Dreman Opole Komprachcice
BSF ABJ Bochnia – Piast Gliwice
Red Dragons Pniewy – We-Met Kamienica Królewska

8. kolejka (26-27.10):
FC Toruń – We-Met Kamienica Królewska
Piast Gliwice – Red Dragons Pniewy
Dreman Opole Komprachcice – BSF ABJ Bochnia
Rekord Bielsko-Biała – Widzew Łódź
Gwiazda Ruda Śląska – Legia Warszawa
Red Devils Chojnice – Futsal Leszno
Eurobus Przemyśl – AZS UŚ Katowice
AZS UW Wilanów – Constract Lubawa

9. kolejka (2.11):
Constract Lubawa – FC Toruń
AZS UŚ Katowice – AZS UW Wilanów
Futsal Leszno – Eurobus Przemyśl
Legia Warszawa – Red Devils Chojnice
Widzew Łódź – Gwiazda Ruda Śląska
BSF ABJ Bochnia – Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons Pniewy – Dreman Opole Komprachcice
We-Met Kamienica Królewska – Piast Gliwice

10. kolejka (9-11.11):
FC Toruń – Piast Gliwice
Dreman Opole Komprachcice – We-Met Kamienica Królewska
Rekord Bielsko-Biała – Red Dragons Pniewy
Gwiazda Ruda Śląska – BSF ABJ Bochnia
Red Devils Chojnice – Widzew Łódź
Eurobus Przemyśl – Legia Warszawa
AZS UW Wilanów – Futsal Leszno
Constract Lubawa – AZS UŚ Katowice

11. kolejka (16-17.11):
AZS UŚ Katowice – FC Toruń
Futsal Leszno – Constract Lubawa
Legia Warszawa – AZS UW Wilanów
Widzew Łódź – Eurobus Przemyśl
BSF ABJ Bochnia – Red Devils Chojnice
Red Dragons Pniewy – Gwiazda Ruda Śląska
We-Met Kamienica Królewska – Rekord Bielsko-Biała
Piast Gliwice – Dreman Opole Komprachcice

12. kolejka (23-24.11):
FC Toruń – Dreman Opole Komprachcice
Rekord Bielsko-Biała – Piast Gliwice
Gwiazda Ruda Śląska – We-Met Kamienica Królewska
Red Devils Chojnice – Red Dragons Pniewy
Eurobus Przemyśl – BSF ABJ Bochnia
AZS UW Wilanów – Widzew Łódź
Constract Lubawa – Legia Warszawa
AZS UŚ Katowice – Futsal Leszno

13. kolejka (30.11-1.12):
Futsal Leszno – FC Toruń
Legia Warszawa – AZS UŚ Katowice
Widzew Łódź – Constract Lubawa
BSF ABJ Bochnia – AZS UW Wilanów
Red Dragons Pniewy – Eurobus Przemyśl
We-Met Kamienica Królewska – Red Devils Chojnice
Piast Gliwice – Gwiazda Ruda Śląska
Dreman Opole Komprachcice – Gwiazda Ruda Śląska

14. kolejka (7.12):
FC Toruń – Rekord Bielsko-Biała
Gwiazda Ruda Śląska – Dreman Opole Komprachcice
Red Devils Chojnice – Piast Gliwice
Eurobus Przemyśl – We-Met Kamienica Królewska
AZS UW Wilanów – Red Dragons Pniewy
Constract Lubawa – BSF ABJ Bochnia
AZS UŚ Katowice – Widzew Łódź
Futsal Leszno – Legia Warszawa

15. kolejka (21-22.12):
Legia Warszawa – FC Toruń
Widzew Łódź – Futsal Leszno
BSF ABJ Bochnia – AZS UŚ Katowice
Red Dragons Pniewy – Constract Lubawa
We-Met Kamienica Królewska – AZS UW Wilanów
Piast Gliwice – Eurobus Przemyśl
Dreman Opole Komprachcice – Red Devils Chojnice
Rekord Bielsko-Biała – Gwiazda Ruda Śląska

16. kolejka (6.01):
FC Toruń - Gwiazda Ruda Śląska
Rekord Bielsko-Biała - Red Devils Chojnice
Dreman Opole Komprachcice - Eurobus Przemyśl
Piast Gliwice - AZS UW Wilanów
We-Met Kamienica Królewska - Constract Lubawa
Red Dragons Pniewy - AZS UŚ Katowice
BSF ABJ Bochnia - Futsal Leszno
Widzew Łódź - Legia Warszawa

17. kolejka (15.01):
Widzew Łódź - FC Toruń
Legia Warszawa - BSF ABJ Bochnia
Futsal Leszno - Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice - We-Met Kamienica Królewska
Constract Lubawa - Piast Gliwice
AZS UW Wilanów - Dreman Opole Komprachcice
Eurobus Przemyśl - Rekord Bielsko-Biała
Red Devils Chojnice - Gwiazda Ruda Śląska

18. kolejka (18-19.01):
FC Toruń - Red Devils Chojnice
Gwiazda Ruda Śląska - Eurobus Przemyśl
Rekord Bielsko-Biała - AZS UW Wilanów
Dreman Opole Komprachcice - Constract Lubawa
Piast Gliwice - AZS UŚ Katowice
We-Met Kamienica Królewska - Futsal Leszno
Red Dragons Pniewy - Legia Warszawa
BSF ABJ Bochnia - Widzew Łódź

19. kolejka (22.01):
BSF ABJ Bochnia - FC Toruń
Widzew Łódź - Red Dragons Pniewy
Legia Warszawa - We-Met Kamienica Królewska
Futsal Leszno - Piast Gliwice
AZS UŚ Katowice - Dreman Opole Komprachcice
Constract Lubawa - Rekord Bielsko-Biała
AZS UW Wilanów - Gwiazda Ruda Śląska
Eurobus Przemyśl - Red Devils Chojnice

20. kolejka (8-9.02):
FC Toruń - Eurobus Przemyśl
Red Devils Chojnice - AZS UW Wilanów
Gwiazda Ruda Śląska - Constract Lubawa
Rekord Bielsko-Biała - AZS UŚ Katowice
Dreman Opole Komprachcice - Futsal Leszno
Piast Gliwice - Legia Warszawa
We-Met Kamienica Królewska - Widzew Łódź
Red Dragons Pniewy - BSF ABJ Bochnia

21. kolejka (15-16.02):
Red Dragons Pniewy - FC Toruń
BSF ABJ Bochnia - We-Met Kamienica Królewska
Widzew Łódź - Piast Gliwice
Legia Warszawa - Dreman Opole Komprachcice
Futsal Leszno - Rekord Bielsko-Biała
AZS UŚ Katowice - Gwiazda Ruda Śląska
Constract Lubawa - Red Devils Chojnice
AZS UW Wilanów - Eurobus Przemyśl

22. kolejka (19.02):
FC Toruń - AZS UW Wilanów
Eurobus Przemyśl - Constract Lubawa
Red Devils Chojnice - AZS UŚ Katowice
Gwiazda Ruda Śląska - Futsal Leszno
Rekord Bielsko-Biała - Legia Warszawa
Dreman Opole Komprachcice - Widzew Łódź
Piast Gliwice - BSF ABJ Bochnia
We-Met Kamienica Królewska - Red Dragons Pniewy

23. kolejka (22-23.02):
We-Met Kamienica Królewska - FC Toruń
Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice
BSF ABJ Bochnia - Dreman Opole Komprachcice
Widzew Łódź - Rekord Bielsko-Biała
Legia Warszawa - Gwiazda Ruda Śląska
Futsal Leszno - Red Devils Chojnice
AZS UŚ Katowice - Eurobus Przemyśl
Constract Lubawa - AZS UW Wilanów

24. kolejka (1.03):
FC Toruń - Constract Lubawa
AZS UW Wilanów - AZS UŚ Katowice
Eurobus Przemyśl - Futsal Leszno
Red Devils Chojnice - Legia Warszawa
Gwiazda Ruda Śląska - Widzew Łódź
Rekord Bielsko-Biała - BSF ABJ Bochnia
Dreman Opole Komprachcice - Red Dragons Pniewy
Piast Gliwice - We-Met Kamienica Królewska

25. kolejka (15-16.03):
Piast Gliwice - FC Toruń
We-Met Kamienica Królewska - Dreman Opole Komprachcice
Red Dragons Pniewy - Rekord Bielsko-Biała
BSF ABJ Bochnia - Gwiazda Ruda Śląska
Widzew Łódź - Red Devils Chojnice
Legia Warszawa - Eurobus Przemyśl
Futsal Leszno - AZS UW Wilanów
AZS UŚ Katowice - Constract Lubawa

26. kolejka (22-23.03):
FC Toruń - AZS UŚ Katowice
Constract Lubawa - Futsal Leszno
AZS UW Wilanów - Legia Warszawa
Eurobus Przemyśl - Widzew Łódź
Red Devils Chojnice - BSF ABJ Bochnia
Gwiazda Ruda Śląska - Red Dragons Pniewy
Rekord Bielsko-Biała - We-Met Kamienica Królewska
Dreman Opole Komprachcice - Piast Gliwice

27. kolejka (29-30.03):

Dreman Opole Komprachcice - FC Toruń
Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała
We-Met Kamienica Królewska - Gwiazda Ruda Śląska
Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice
BSF ABJ Bochnia - Eurobus Przemyśl
Widzew Łódź - AZS UW Wilanów
Legia Warszawa - Constract Lubawa
Futsal Leszno - AZS UŚ Katowice

28. kolejka (5.04):
FC Toruń - Futsal Leszno
AZS UŚ Katowice - Legia Warszawa
Constract Lubawa - Widzew Łódź
AZS UW Wilanów - BSF ABJ Bochnia
Eurobus Przemyśl - Red Dragons Pniewy
Red Devils Chojnice - We-Met Kamienica Królewska
Gwiazda Ruda Śląska - Piast Gliwice
Rekord Bielsko-Biała - Dreman Opole Komprachcice

29. kolejka (19.04):
Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń
Dreman Opole Komprachcice - Gwiazda Ruda Śląska
Piast Gliwice - Red Devils Chojnice
We-Met Kamienica Królewska - Eurobus Przemyśl
Red Dragons Pniewy - AZS UW Wilanów
BSF ABJ Bochnia - Constract Lubawa
Widzew Łódź - AZS UŚ Katowice
Legia Warszawa - Futsal Leszno

30. kolejka (26-27.04):
FC Toruń - Legia Warszawa
Futsal Leszno - Widzew Łódź
AZS UŚ Katowice - BSF ABJ Bochnia
Constract Lubawa - Red Dragons Pniewy
AZS UW Wilanów - We-Met Kamienica Królewska
Eurobus Przemyśl - Piast Gliwice
Red Devils Chojnice - Dreman Opole Komprachcice
Gwiazda Ruda Śląska - Rekord Bielsko-Biała

1/4 finału: 4-11 maja
1/2 finału: 14-18 maja
Mecze o 3. miejsce: 24 maja-1 czerwca
Finał: 24 maja-8 czerwca


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.