LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
ARRU
1 artykułów
Trzej Hiszpanie z Łazienkowskiej
12 sie 2008
"Czy zagracie w meczu derbowym z Polonią?" - dziennik Polska zapytał trzech nowych Hiszpanów, którzy dołączyli do Legii w przerwie letniej. W tym momencie popatrzyli tylko na siebie, uśmiechnęli się półdrwiąco i odpowiedzieli: Raczej nie. Nie pomylili się. Ani Mikel Arruabarrena, ani Inaki Descarga, ani "Tito" nie wystąpili w piątkowym spotkaniu nawet przez minutę. Ba, zabrakło ich nawet na ławce rezerwowych. - Nie jesteśmy jeszcze w pełni gotowi do gry. Cały czas ciężko trenujemy, by dojść do optymalnej formy - mówi 32-letni Descarga, najbardziej doświadczony z całej trójki.
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl