LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
MUNIEK STASZCZYK
5 artykułów
Wspólna sprawa: Częstochowa i Warszawa - wywiad z Muńkiem Staszczykiem cz. II.
20 paź 2013
O gorącej linii Warszawa - Poznań, muzykalności kibiców, problemach „Kazika” w Źródełku, stadionie dla wszystkich, pucharowych nadziejach i rozczarowaniach, braku kandydatów na idola Warszawy i... klonowaniu Urbana ze Skorżą. O tym wszystkim opowiada Muniek Staszczyk w II części rozmowy z LL!. Zapraszamy do lektury.
Wspólna sprawa: Częstochowa i Warszawa - wywiad z Muńkiem Staszczykiem cz. I.
16 paź 2013
Legenda rock`n`rolla i mocarz pióra. Polonista. Z wykształcenia. Legionista niemal od urodzenia. Warszawiak z zamiłowania i zamieszkania. Zygmunt Staszczyk. Muniek. O muzyce, Częstochowie, Warszawie, reprezentacji, Legii, chorobie, z której nie chce się wyleczyć i 40 latach kibicowania. O tym wszystkim opowiedział nam w długiej rozmowie. Zapraszamy do lektury zapisu jej pierwszej części.
Kibicowski
Staszczyk: Odkąd mieszkam w Warszawie, chodzę na Legię
28 wrz 2011
Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love, choć urodził się w Częstochowie, od dawna kibicuje warszawskiej Legii. "Jestem co prawda urodzonym częstochowianinem, ale kibicuję Legii, bo mój tata był bardzo mocno związany z Warszawą, miał tu najlepszego przyjaciela.
AD · aktualnosci-inline-1
Muniek Staszczyk: Legię powinni dopingować wszyscy
6 lis 2009
Lider T. Love, a prywatnie kibic Legii, Muniek Staszczyk wierzy, że Legia pokona w Sosnowcu Wisłę. Jego zdaniem warszawskiej drużynie powinni dziś kibicować także fani innych drużyn. "No bo jeżeli Legia nie zdoła pokonać Wisły, do końca sezonu będzie już wiało nudą. Biała Gwiazda znowu zdominuje rozgrywki, a potem odpadnie z europejskich pucharów, pewnie z jakimś macedońskim zespołem. Dlatego bardzo bym chciał, by Legia coś zrobiła, by tak się nie stało" - mówi Polsce Muniek.
Muniek Staszczyk: Wina leży po obu stronach
6 paź 2008
Lider T-Love, Muniek Staszczyk nigdy nie ukrywał, że jest kibicem Legii. Urodził się w Częstochowie i do dziś interesuje się także losami Rakowa. Na bieżąco jest również w kwestii konfliktu kibiców z działaczami Legii. "Wina leży po obu stronach barykady. Gdyby nie ITI, w klubie byłby syf. Jak Legia podpisała z nimi umowę, wszyscy cieszyli się i dostali odpału. Rozumiem problem kibiców z Mariuszem Walterem, ale nie mogę pojąć, dlaczego po meczu w Zabrzu gwizdali na drużynę, gdy ta do nich podeszła." - mówi Muniek.
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl