LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
T-LOVE
1 artykułów
Muniek Staszczyk: Wina leży po obu stronach
6 paź 2008
Lider T-Love, Muniek Staszczyk nigdy nie ukrywał, że jest kibicem Legii. Urodził się w Częstochowie i do dziś interesuje się także losami Rakowa. Na bieżąco jest również w kwestii konfliktu kibiców z działaczami Legii. "Wina leży po obu stronach barykady. Gdyby nie ITI, w klubie byłby syf. Jak Legia podpisała z nimi umowę, wszyscy cieszyli się i dostali odpału. Rozumiem problem kibiców z Mariuszem Walterem, ale nie mogę pojąć, dlaczego po meczu w Zabrzu gwizdali na drużynę, gdy ta do nich podeszła." - mówi Muniek.
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl