Dobrzy Ludzie wykonali trzecie graffiti z okazji 35-lecia zgody fanów Legii i Zagłębia. Nowa praca przedstawia herby obu klubów, czaszkę z racami płonącymi w tejże oczach, a także hasło "Legia Zagłębie, niech ta zgoda wiecznie trwa".
REKLAMA





Dobrzy Ludzie wykonali trzecie graffiti z okazji 35-lecia zgody fanów Legii i Zagłębia. Nowa praca przedstawia herby obu klubów, czaszkę z racami płonącymi w tejże oczach, a także hasło "Legia Zagłębie, niech ta zgoda wiecznie trwa".




